Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
PKS Olimpijczyk II Gilowice
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
784084168
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Siedlakówka 37, 34-322 Gilowice,
(Zespół Szkół w Gilowicach)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Ormaniec
784084168
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
3S andro / Hanno
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Wojciech Ormaniec Polska 30.04.1988 20 11 20:11
Ryszard Małysiak Polska 30.03.1981 18 14 18:14
Piotr Kolonko Polska 20.06.1980 13 19 13:19
Grzegorz Kanik Polska 13.02.1987 6 11 6:11
Marian Ormaniec Polska 27.03.1962 4 10 4:10
Bartłomiej Ormaniec Polska 25.10.1986 1 0 1:0
Klaudiusz Mały-Wieczorek Polska 07.03.1995 0 0 0:0
Marcin Słowik Polska 19.05.1999 0 0 0:0
Mateusz Pindel Polska 30.12.1988 0 0 0:0
Szymon Duc Polska 03.09.1981 0 0 0:0
Rafał Ormaniec Polska 06.07.1991 0 0 0:0
Michał Krutak Polska 05.08.1989 0 0 0:0
Witold Duc Polska 07.06.1975 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-25
g. 18:00
457
5LMA 1
PKS Olimpijczyk II Gilowice LZS 45 Bujaków 5:5 Szczegóły
2017-11-09
g. 17:30
461
5LMA 2
LKS Lesznianka II Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2017-11-15
g. 18:00
465
5LMA 3
PKS Olimpijczyk II Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2017-11-23
g. 17:30
474
5LMA 4
LKS Lesznianka III Leszna Górna PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:00
484
5LMA 6
PKS Olimpijczyk II Gilowice MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2017-12-14
g. 18:00
488
5LMA 7
UKS Wisła Wiślanie PKS Olimpijczyk II Gilowice 7:3 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:00
493
5LMA 8
PKS Olimpijczyk II Gilowice Talent Sferawent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
2018-01-18
g. 18:30
497
5LMA 9
KTS II Lędziny PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
2018-02-21
g. 18:00
1022
5LMA 10
PKS Olimpijczyk II Gilowice UKS Wisła Wiślanie 5:5 Szczegóły
2018-02-28
g. 18:00
1315
5LMA 11
PKS Olimpijczyk II Gilowice LKS Lesznianka II Leszna Górna 4:6 Szczegóły
2018-03-07
g. 18:00
1333
5LMA 12
PKS Olimpijczyk II Gilowice LKS Lesznianka III Leszna Górna 5:5 Szczegóły
2018-03-14
g. 18:30
1358
5LMA 13
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk II Gilowice 2:8 Szczegóły
2018-03-21
g. 18:00
1376
5LMA 14
LZS 45 Bujaków PKS Olimpijczyk II Gilowice 5:5 Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
1395
5LMA 15
MKS II Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2018-04-11
g. 18:00
1404
5LMA 16
PKS Olimpijczyk II Gilowice KTS II Lędziny 4:6 Szczegóły
2018-04-26
g. 18:30
1428
5LMA 18
Talent Sferawent II Cieszyn PKS Olimpijczyk II Gilowice 3:7 Szczegóły