Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS II Czechowice Dziedzice
Liga Okręgowa (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 309 192
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bory 2, 43-518 Ligota k. Czechowic-Dziedzic,
(Szkoła Podstawowa nr 3)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ramenda
602 309 192
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Mazur
606 112 652
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01851 Piotr Puda Polska 07.10.1969 26 5 26:5
01850 Krzysztof Ramenda Polska 05.06.1970 22 2 22:2
01833 Michał Gawlas Polska 02.01.2005 22 0 22:0
01830 Paweł Polok Polska 11.07.2006 18 10 18:10
01826 Olaf Then Polska 30.09.2007 11 9 11:9
01823 Mateusz Gawlas Polska 28.12.2009 1 0 1:0
01849 Adam Ramenda Polska 08.10.1995 0 0 0:0
01839 Michał Ryt Polska 11.05.2009 0 0 0:0
01841 Piotr Szary Polska 25.12.2009 0 1 0:1
01846 Paweł Wróbel Polska 21.06.1991 0 0 0:0
01840 Kamil Orszulak Polska 12.02.2009 0 0 0:0
01825 Mikołaj Dudek Polska 18.11.2007 0 0 0:0
01837 Paweł Czyż Polska 04.02.2009 0 0 0:0
01848 Bartosz Giza Polska 23.05.1996 0 0 0:0
01847 Dawid Grabski Polska 22.07.1987 0 0 0:0
01845 Paweł Mazur Polska 17.08.1986 0 0 0:0
01843 Michał Czernin Polska 19.06.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-25
g. 18:00
458
5LMA 1
MKS II Czechowice Dziedzice KTS II Lędziny 6:4 Szczegóły
2017-11-08
g. 18:00
462
5LMA 2
LZS 45 Bujaków MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2017-11-15
g. 18:00
466
5LMA 3
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka II Leszna Górna 9:1 Szczegóły
2017-11-22
g. 18:30
470
5LMA 4
LITS Meble Anders III Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
2017-12-11
g. 17:00
478
5LMA 5
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka III Leszna Górna 6:4 Szczegóły
2017-12-06
g. 18:00
484
5LMA 6
PKS Olimpijczyk II Gilowice MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2018-01-10
g. 18:00
494
5LMA 8
MKS II Czechowice Dziedzice UKS Wisła Wiślanie 10:0 Szczegóły
2018-01-18
g. 18:30
498
5LMA 9
Talent Sferawent II Cieszyn MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2018-02-28
g. 18:00
1314
5LMA 11
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
2018-03-07
g. 18:00
1334
5LMA 12
MKS II Czechowice Dziedzice Talent Sferawent II Cieszyn 9:1 Szczegóły
2018-03-19
g. 18:00
1354
5LMA 13
MKS II Czechowice Dziedzice LZS 45 Bujaków 8:2 Szczegóły
2018-03-22
g. 18:00
1382
5LMA 14
UKS Wisła Wiślanie MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
1395
5LMA 15
MKS II Czechowice Dziedzice PKS Olimpijczyk II Gilowice 8:2 Szczegóły
2018-04-12
g. 17:30
1408
5LMA 16
LKS Lesznianka II Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2018-04-19
g. 18:30
1425
5LMA 17
KTS II Lędziny MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
2018-04-26
g. 17:30
1430
5LMA 18
LKS Lesznianka III Leszna Górna MKS II Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły