Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska
2. Śląska Liga Amatorów
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ruda Śląska - Bykowina, SP nr.23 ul. 11 Listopada
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wolny Michał
502 565 420
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Bartek Quatro Team Siemianowice 12 20 87:33
2. KTS Gliwice 12 20 77:43
3. TRS Millenium Myszków 12 19 83:37
4. Piast Ożarowice 12 19 75:45
5. KS Viret CMC Zawiercie 12 13 63:57
6. UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 12 9 59:61
7. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 11 8 45:65
8. Bartek Siemianowice 13 7 50:80
9. TKKF I Chorzów 12 3 30:90
10. TKKF III Chorzów 12 2 31:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Michał Wolny Polska 1952 27 6 27:6
Tomasz Bluszcz Polska 1976 17 19 17:19
Marek Wolny Polska 1955 10 26 10:26
Stefan Miszka Polska 1956 0 3 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-27
g. 17:00
49
1
Bartek Quatro Team Siemianowice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2023-10-05
g. 19:00
54
2
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
2023-10-12
g. 19:00
59
3
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
2023-10-27
g. 17:00
64
4
TKKF I Chorzów UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2023-11-06
g. 18:00
69
5
TKKF III Chorzów UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 2:8 Szczegóły
2023-11-23
g. 19:00
74
6
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TRS Millenium Myszków 5:5 Szczegóły
2023-11-28
g. 17:45
76
7
KTS Gliwice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2023-12-29
g. 19:00
82
8
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska Bartek Siemianowice 7:3 Szczegóły
2023-12-21
g. 17:30
87
9
Piast Ożarowice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 6:4 Szczegóły
2024-01-23
g. 18:00
230
10
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2024-01-22
g. 17:00
235
11
Bartek Siemianowice UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 3:7 Szczegóły
2024-02-15
g. 19:00
239
12
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska Piast Ożarowice 3:7 Szczegóły
2024-02-29
g. 18:00
243
13
TRS Millenium Myszków UKS Wolej II Solver Ruda Śląska -:- Szczegóły
2024-03-14
g. 19:00
246
14
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska Bartek Quatro Team Siemianowice -:- Szczegóły
2024-03-21
g. 19:00
252
15
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska KTS Gliwice -:- Szczegóły
2024-03-26
g. 18:30
258
16
KS Viret CMC Zawiercie UKS Wolej II Solver Ruda Śląska -:- Szczegóły
2024-04-11
g. 19:00
264
17
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TKKF III Chorzów -:- Szczegóły
2024-04-18
g. 19:00
269
18
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska TKKF I Chorzów -:- Szczegóły