Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
2. Śląska Liga Amatorów
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dąbrowa Górnicza, ul. Zawidzkiej 10B, Techniczne Zakłady Naukowe , sala gimnastyczna pawilon B
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Parkitny Dariusz
790 229 665
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Bartek Quatro Team Siemianowice 12 20 87:33
2. KTS Gliwice 12 20 77:43
3. TRS Millenium Myszków 12 19 83:37
4. Piast Ożarowice 12 19 75:45
5. KS Viret CMC Zawiercie 12 13 63:57
6. UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 12 9 59:61
7. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 11 8 45:65
8. Bartek Siemianowice 13 7 50:80
9. TKKF I Chorzów 12 3 30:90
10. TKKF III Chorzów 12 2 31:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Dariusz Parkitny Polska 1977 15 18 15:18
Edward Kowal Polska 1977 15 15 15:15
Jacek Migas Polska 1973 5 22 5:22
Roman Rudzki Polska -0001 2 4 2:4
Eugeniusz Migdał Polska 1973 2 1 2:1
Leszek Starzyński Polska -0001 0 0 0:0
Leszek Glinowiecki Polska -0001 0 0 0:0
Jerzy Przybylik Polska -0001 0 0 0:0
Dariusz Purgał Polska -0001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-28
g. 18:00
50
1
TRS Millenium Myszków UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2023-10-03
g. 18:00
55
2
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Bartek Quatro Team Siemianowice 2:8 Szczegóły
2023-10-12
g. 19:00
59
3
UKS Wolej II Solver Ruda Śląska UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
2023-10-26
g. 17:30
63
4
Piast Ożarowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 7:3 Szczegóły
2023-11-14
g. 18:00
66
5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KTS Gliwice 6:4 Szczegóły
2023-11-20
g. 17:00
72
6
Bartek Siemianowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2023-11-28
g. 18:00
79
7
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF I Chorzów 8:2 Szczegóły
2023-12-04
g. 18:00
84
8
TKKF III Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
2023-12-12
g. 18:00
88
9
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
2024-01-23
g. 18:00
230
10
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 7:3 Szczegóły
2024-02-27
g. 18:00
233
11
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TRS Millenium Myszków 1:9 Szczegóły
2024-02-14
g. 17:00
236
12
Bartek Quatro Team Siemianowice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2024-03-01
g. 17:00
245
13
TKKF I Chorzów UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2024-03-13
g. 19:00
247
14
KTS Gliwice UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2024-03-19
g. 18:00
254
15
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Piast Ożarowice -:- Szczegóły
2024-03-26
g. 18:00
259
16
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza Bartek Siemianowice -:- Szczegóły
2024-04-09
g. 18:30
263
17
KS Viret CMC Zawiercie UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2024-04-16
g. 18:00
270
18
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza TKKF III Chorzów -:- Szczegóły