Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Czechowice Dziedzice
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, SP nr.2 ul.Bory 2
Prezes Klubu:
Bartłomiej Żaczek

Osoba odpowiedzialna:
Szary Tomasz
505 720 869
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 11 21 99:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 9 17 75:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10 7 39:61
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81
9. JKTS III Jastrzębie Zdrój 10 2 18:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01915 Weronika Indeka Polska 2007 21 0 59:0
01935 Emilia Twardawa Polska 2009 17 3 43:7
01923 Maja Lech Polska 2009 16 0 30:0
01906 Nadia Cieślar Polska 2008 9 0 18:0
01944 Sandra Hetnał Polska 1999 10 0 18:0
02317 Agata Domańska Polska 1999 4 4 12:12
01916 Aleksandra Kałuża Polska 2013 2 1 4:2
01905 Kamila Byrdziak Polska 2014 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-20
g. 18:30
W: pozytywna
137
2LK 2
MKS Czechowice Dziedzice KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
144
2LK 3
KTS II Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2023-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
146
2LK 4
MKS Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik I Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Marcin Walczyk
2023-11-17
g. 19:30
W: pozytywna
151
2LK 5
JKTS II Jastrzębie Zdrój MKS Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
155
2LK 6
MKS Czechowice Dziedzice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-12-01
g. 19:30
W: pozytywna
158
2LK 7
JKTS III Jastrzębie Zdrój MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-12-08
g. 18:30
W: pozytywna
164
2LK 8
MKS Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik II Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
165
2LK 9
UKS Energia Siewierz MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2024-02-16
g. 18:30
W: pozytywna
620
2LK 10
MKS Czechowice Dziedzice JKTS III Jastrzębie Zdrój 10:0 Szczegóły
SG: Jarosław Byrdziak
2024-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
623
2LK 11
RKS Cukrownik II Chybie MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2024-02-27
g. 18:30
629
2LK 12
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2024-03-08
g. 18:30
630
2LK 13
MKS Czechowice Dziedzice UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG: Marcin Walczyk
2024-03-15
g. 17:30
636
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-03-22
g. 18:30
639
2LK 15
MKS Czechowice Dziedzice KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2024-04-04
g. 18:00
642
2LK 16
RKS Cukrownik I Chybie MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2024-04-19
g. 18:30
653
2LK 18
MKS Czechowice Dziedzice JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Joanna Blachura