Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KU AZS UJD II Częstochowa
2. Liga Kobiet
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
azs.ujd.czest@gmail.com
WWW:
http://azs-ujd.czest.pl/
Adres hali podstawowej:
Częstochowa, ul. Zbierskiego 6, Akademickie Centrum Sportowe
Prezes Klubu:
Marek Fijałkowski

Osoba odpowiedzialna:
Pięta Wiesław
607-162-492
Osoba odpowiedzialna:
Haszcz Janusz
601-887-031
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:
wykładzina do tenisa stoł

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 11 21 99:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 9 17 75:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10 7 39:61
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81
9. JKTS III Jastrzębie Zdrój 10 2 18:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01443 Julia Szemiel Polska 1999 10 1 30:3
03435 Aleksandra Górska Polska 2000 10 5 21:10
01444 Liliana Nowak Polska 2011 6 8 15:21
01440 Anna Kielar Polska 2000 6 4 12:8
03441 Maja Bladocha Polska 2007 3 4 8:11
03452 Zuzanna Pawełczak Polska 2007 2 6 6:18
03443 Alicja Gruca Polska 2005 2 3 4:7
03446 Julia Jędrasiak Polska 2011 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-17
g. 18:30
W: pozytywna
133
2LK 1
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2023-10-20
g. 18:30
W: pozytywna
137
2LK 2
MKS Czechowice Dziedzice KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-10-27
g. 17:30
W: pozytywna
141
2LK 3
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS III Jastrzębie Zdrój 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
145
2LK 4
KTS II Gliwice KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2023-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
149
2LK 5
KU AZS UJD II Częstochowa RKS Cukrownik II Chybie 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
153
2LK 6
RKS Cukrownik I Chybie KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
157
2LK 7
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaczmarek
2023-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
161
2LK 8
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-02-16
g. 17:30
W: pozytywna
618
2LK 10
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-02-28
g. 18:30
627
2LK 12
KU AZS UJD II Częstochowa RKS Cukrownik I Chybie -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-03-08
g. 17:30
633
2LK 13
KU AZS UJD II Częstochowa KTS II Gliwice -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-03-15
g. 17:30
636
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-03-22
g. 19:30
641
2LK 15
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2024-04-05
g. 19:30
645
2LK 16
JKTS III Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2024-02-28
g. 17:00
647
2LK 17
RKS Cukrownik II Chybie KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-04-17
g. 17:30
652
2LK 18
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Adam Duch