Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Czechowice Dziedzice
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, SP nr.3 ul.Bory 2,
Prezes Klubu:
Bartłomiej Żaczek

Osoba odpowiedzialna:
Ramenda Adam
664 298 190
Osoba odpowiedzialna:
Szary Tomasz
505 720 869
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01946 Adam Ramenda Polska 1995 23 5 69:15
01911 Mateusz Gawlas Polska 2009 21 7 63:21
01937 Mateusz Wiśniewski Polska 2010 22 6 44:12
01931 Piotr Szary Polska 2009 21 7 42:14

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-19
g. 18:30
1
1
MKS Czechowice Dziedzice MKS II Czechowice Dziedzice 7:3 Szczegóły
2023-10-04
g. 19:00
12
2
KTS III Sigmatom Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2023-10-13
g. 18:00
14
3
MKS Czechowice Dziedzice LUKS Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
2023-10-20
g. 18:00
23
4
ULKTS Pszczyna MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
2023-10-27
g. 18:30
27
5
MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
2023-11-10
g. 19:30
34
6
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
2023-11-17
g. 18:30
40
7
MKS Czechowice Dziedzice MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
2023-11-29
g. 18:00
45
8
KS Mysław Mysłowice MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2023-12-01
g. 18:30
53
9
MKS Czechowice Dziedzice KS Naprzód Borucin 8:2 Szczegóły
2023-12-28
g. 19:00
56
10
KS Viret CMC Zawiercie MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
2023-12-14
g. 18:45
66
11
MKS Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
2024-01-12
g. 18:30
486
12
MKS Czechowice Dziedzice KTS III Sigmatom Gliwice 10:0 Szczegóły
2024-01-19
g. 18:30
493
13
MKS Czechowice Dziedzice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10:0 Szczegóły
2024-02-16
g. 18:00
500
14
UKTS Sokół Orzesze MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
2024-03-08
g. 18:30
507
15
LUKS Węgierska Górka MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2024-03-01
g. 18:30
514
16
MKS Czechowice Dziedzice KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
2024-03-08
g. 18:30
521
17
MKS II Czechowice Dziedzice MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2024-03-15
g. 18:30
523
18
MKS Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
2024-03-22
g. 18:30
528
19
MKS Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2024-04-04
g. 18:00
536
20
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2024-04-12
g. 18:30
543
21
MKS Czechowice Dziedzice KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
2024-04-19
g. 18:30
551
22
LITS Meble Anders Żywiec MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły