Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS II Czechowice Dziedzice
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ligota, SP nr.3 ul.Bory 2,
Prezes Klubu:
Bartłomiej Żaczek

Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Szary
505 720 869
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash 28
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01949 Mateusz Zagajewski Polska 1989 19 7 57:21
01928 Paweł Polok Polska 2006 12 16 27:37
01943 Rafał Gryga Polska 1990 12 16 24:34
01917 Tomasz Kałuża Polska 2009 5 19 13:55
01925 Kamil Orszulak Polska 2009 3 3 6:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-19
g. 18:30
1
1
MKS Czechowice Dziedzice MKS II Czechowice Dziedzice 7:3 Szczegóły
2023-10-06
g. 18:30
7
2
MKS Skarbek Tarnowskie Góry MKS II Czechowice Dziedzice 9:1 Szczegóły
2023-10-13
g. 18:30
13
3
MKS II Czechowice Dziedzice KTS III Sigmatom Gliwice 8:2 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:00
19
4
KS Mysław Mysłowice MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
2023-10-27
g. 18:30
25
5
MKS II Czechowice Dziedzice LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
31
6
KS Naprzód Borucin MKS II Czechowice Dziedzice 10:0 Szczegóły
2023-11-29
g. 18:30
37
7
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
2024-01-03
g. 18:00
43
8
KS Viret CMC Zawiercie MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
2023-11-28
g. 18:30
49
9
MKS II Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
2023-12-05
g. 18:30
55
10
LITS Meble Anders Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice 8:2 Szczegóły
2023-12-20
g. 18:30
61
11
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 7:3 Szczegóły
2024-01-12
g. 18:00
491
12
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
2024-01-19
g. 18:30
496
13
MKS II Czechowice Dziedzice MKS Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
2024-02-16
g. 18:30
501
14
MKS II Czechowice Dziedzice KS Naprzód Borucin 2:8 Szczegóły
2024-00-00
g. 18:30
509
15
MKS II Czechowice Dziedzice KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
2024-03-06
g. 18:30
510
16
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
2024-03-08
g. 18:30
521
17
MKS II Czechowice Dziedzice MKS Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2024-03-15
g. 19:30
525
18
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2024-03-22
g. 18:00
530
19
UKTS Sokół Orzesze MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2024-04-04
g. 18:00
538
20
LUKS Węgierska Górka MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły
2024-04-12
g. 18:30
545
21
MKS II Czechowice Dziedzice KS Mysław Mysłowice -:- Szczegóły
2024-04-19
g. 19:00
547
22
KTS III Sigmatom Gliwice MKS II Czechowice Dziedzice -:- Szczegóły