Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKTS Pszczyna
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszczyna, ZS nr 1 ul. Kazimierza Wielkiego 5
Prezes Klubu:
Jacek Zbigniew

Osoba odpowiedzialna:
Friebe Janusz
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Lewczak Krzysztof
723 565 125
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07221 Artur Sobel Polska 1981 28 2 60:4
07226 Artur Szołtysek Polska 1971 17 13 49:37
07227 Mariusz Zwoliński Polska 1978 17 13 44:36
07214 Janusz Friebe Polska 1970 13 17 25:33
07217 Grzegorz Macioł Polska 1982 0 0 0:0
07223 Paweł Suchodolski Polska 1987 0 0 0:0
07216 Krzysztof Lewczak Polska 1985 0 0 0:0
07218 Piotr Michalski Polska 1978 0 0 0:0
07225 Bogusław Surma Polska 1960 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-12-22
g. 18:00
4
1
KS Naprzód Borucin ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
2023-10-06
g. 18:00
10
2
ULKTS Pszczyna KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
2023-10-10
g. 18:30
15
3
LITS Meble Anders Żywiec ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
2023-10-20
g. 18:00
23
4
ULKTS Pszczyna MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
2023-10-27
g. 19:00
26
5
KTS III Sigmatom Gliwice ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
36
6
ULKTS Pszczyna LUKS Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
2023-11-29
g. 18:30
37
7
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
2023-11-24
g. 18:00
48
8
UKTS Sokół Orzesze ULKTS Pszczyna 3:7 Szczegóły
2023-12-01
g. 18:00
50
9
ULKTS Pszczyna LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9:1 Szczegóły
2023-12-08
g. 18:30
59
10
MKS Skarbek Tarnowskie Góry ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
2023-12-20
g. 18:00
63
11
ULKTS Pszczyna KS Mysław Mysłowice 6:4 Szczegóły
2024-01-12
g. 18:00
491
12
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
2024-01-19
g. 18:00
494
13
ULKTS Pszczyna KTS III Sigmatom Gliwice 8:2 Szczegóły
2024-02-16
g. 18:00
498
14
ULKTS Pszczyna MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
2024-02-23
g. 18:00
508
15
ULKTS Pszczyna KS Naprzód Borucin 10:0 Szczegóły
2024-00-00
g. 18:00
511
16
KS Viret CMC Zawiercie ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
2024-03-08
g. 18:00
520
17
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders Żywiec -:- Szczegóły
2024-03-15
g. 18:30
523
18
MKS Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
2024-03-22
g. 19:30
532
19
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
2024-04-05
g. 18:00
535
20
ULKTS Pszczyna UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
2024-04-11
g. 18:00
541
21
LUKS Węgierska Górka ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły
2024-04-17
g. 18:00
550
22
KS Mysław Mysłowice ULKTS Pszczyna -:- Szczegóły