Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Katowice, UŚ Wydział Biologii i Ochrony Środowiska ul. Jagiellońska 28
Prezes Klubu:
Fangor Aleksandra

Osoba odpowiedzialna:
Grzesiczak Mariusz
500 335 056
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 13 26 106:24
2. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 13 23 84:46
3. KU AZS UJD Częstochowa 13 19 84:46
4. UKS Huragan Sosnowiec 13 16 81:49
5. SKS Unia Kalety 13 15 78:52
6. MCKS Czeladź 13 10 64:66
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 9 56:74
8. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 13 6 39:91
9. UKS Ikar Mierzęcice 13 5 45:85
10. UKS Energia II Siewierz 13 1 13:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07251 Bartosz Sowa Polska 1994 20 6 20:6
07249 Jakub Nowak Polska 2001 19 4 19:4
07246 Mariusz Grzesiczak Polska 1973 12 8 12:8
07247 Piotr Kaczyński Polska 1991 9 3 9:3
07245 Michał Dzięgiel Polska 1976 7 14 7:14
07248 Piotr Luksa Polska 1989 0 0 0:0
09554 Robert Bukowski Polska 1992 0 2 0:2
07250 Łukasz Pięciak Polska 1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-04
g. 18:00
262
1
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2023-10-11
g. 18:00
265
2
MCKS Czeladź AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 3:7 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:00
273
3
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice KU AZS UJD Częstochowa 6:4 Szczegóły
2023-10-25
g. 18:00
274
4
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Energia II Siewierz 10:0 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
283
5
UKS Ikar Mierzęcice AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 4:6 Szczegóły
2023-11-15
g. 18:00
285
6
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
2023-11-20
g. 18:00
292
7
UKS Huragan Sosnowiec AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 4:6 Szczegóły
2023-12-06
g. 18:00
296
8
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice SKS Unia Kalety 6:4 Szczegóły
2023-12-14
g. 18:30
301
9
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 2:8 Szczegóły
2024-01-17
g. 18:00
744
10
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Ikar Mierzęcice 7:3 Szczegóły
2024-01-26
g. 18:00
750
11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 4:6 Szczegóły
2024-02-15
g. 18:30
754
12
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 5:5 Szczegóły
2024-02-21
g. 18:00
763
13
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice MCKS Czeladź 6:4 Szczegóły
2024-02-28
g. 18:00
767
14
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
2024-03-14
g. 19:00
770
15
SKS Unia Kalety AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice -:- Szczegóły
2024-03-21
g. 18:00
775
16
KU AZS UJD Częstochowa AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice -:- Szczegóły
2024-04-05
g. 17:30
779
17
UKS Energia II Siewierz AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice -:- Szczegóły
2024-04-10
g. 18:30
788
18
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice -:- Szczegóły