Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dąbrowa Górnicza, TZN pawilon B ul. Zawidzkiej 10b
Prezes Klubu:
Starzyński Leszek

Osoba odpowiedzialna:
Przybylik Jerzy
695833278
Osoba odpowiedzialna:
Starzyński Leszek
729 913 667
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Gewo Europa 25
Rodzaj piłek:
Gewo
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 13 26 106:24
2. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 13 23 84:46
3. KU AZS UJD Częstochowa 13 19 84:46
4. UKS Huragan Sosnowiec 13 16 81:49
5. SKS Unia Kalety 13 15 78:52
6. MCKS Czeladź 13 10 64:66
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 9 56:74
8. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 13 6 39:91
9. UKS Ikar Mierzęcice 13 5 45:85
10. UKS Energia II Siewierz 13 1 13:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09005 Dariusz Parkitny Polska 1977 9 16 9:16
12202 Adrian Fabiś Polska 1998 7 1 7:1
11108 Artur Nawrot Polska 1992 6 15 6:15
09003 Edward Kowal Polska 1977 4 18 4:18
09004 Eugeniusz Migdał Polska 1973 4 14 4:14
00863 Mateusz Lekstan Polska 2006 2 4 2:4
11107 Mariusz Baranowski Polska 1973 0 2 0:2
10339 Krzysztof Wielicki Polska 2009 0 0 0:0
00861 Michał Lekstan Polska 2003 0 0 0:0
10335 Tomasz Pawik Polska 2011 0 0 0:0
09006 Wioleta Witkowska-Krawczyk Polska 1990 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-04
g. 18:00
262
1
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2023-11-03
g. 18:00
266
2
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Ikar Mierzęcice 7:3 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:30
271
3
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
2023-10-27
g. 18:00
277
4
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec 1:9 Szczegóły
2023-11-09
g. 19:00
280
5
SKS Unia Kalety UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
2023-11-17
g. 18:00
288
6
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3:7 Szczegóły
2023-11-24
g. 17:30
289
7
UKS Energia II Siewierz UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
2023-12-06
g. 18:00
298
8
MCKS Czeladź UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
2023-12-14
g. 18:00
300
9
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KU AZS UJD Częstochowa 1:9 Szczegóły
2024-01-18
g. 18:30
746
10
KU AZS UJD Częstochowa UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
2024-01-26
g. 18:00
750
11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 4:6 Szczegóły
2024-02-16
g. 18:00
757
12
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
2024-02-23
g. 18:00
761
13
UKS Ikar Mierzęcice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
2024-03-08
g. 18:00
768
14
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Energia II Siewierz -:- Szczegóły
2024-03-14
g. 18:30
771
15
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2024-03-22
g. 18:00
776
16
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MCKS Czeladź -:- Szczegóły
2024-04-01
g. 18:00
783
17
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza -:- Szczegóły
2024-04-12
g. 18:00
787
18
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza SKS Unia Kalety -:- Szczegóły