Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
KU AZS UJD Częstochowa
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
azs.ujd.czest@gmail.com
WWW:
http://azs-ujd.czest.pl/
Adres hali podstawowej:
Częstochowa, ACS ul. Zbierskiego 6
Prezes Klubu:
Marek Fijałkowski

Osoba odpowiedzialna:
Janusz Haszcz
601-887-031
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 13 26 106:24
2. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 13 23 84:46
3. KU AZS UJD Częstochowa 13 19 84:46
4. UKS Huragan Sosnowiec 13 16 81:49
5. SKS Unia Kalety 13 15 78:52
6. MCKS Czeladź 13 10 64:66
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 9 56:74
8. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 13 6 39:91
9. UKS Ikar Mierzęcice 13 5 45:85
10. UKS Energia II Siewierz 13 1 13:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03444 Karol Jabłoński Polska 2006 19 5 19:5
03434 Paweł Adamus Polska 1999 18 8 18:8
03460 Mateusz Wydmuch Polska 2008 11 6 11:6
07571 Karol Wydmuch Polska 1998 10 5 10:5
03458 Łukasz Wydmuch Polska 2008 5 5 5:5
03438 Bartosz Tomaszczyk Polska 1995 3 1 3:1
03437 Paweł Pięta Polska 1981 2 5 2:5
03457 Daniel Woźniak Polska 2007 1 0 1:0
03436 Janusz Haszcz Polska 1960 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-05
g. 18:00
263
1
KU AZS UJD Częstochowa MCKS Czeladź 8:2 Szczegóły
2023-10-13
g. 17:30
264
2
UKS Energia II Siewierz KU AZS UJD Częstochowa 1:9 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:00
273
3
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice KU AZS UJD Częstochowa 6:4 Szczegóły
2023-10-26
g. 18:30
275
4
KU AZS UJD Częstochowa UKS Ikar Mierzęcice 10:0 Szczegóły
2023-11-08
g. 18:30
282
5
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD Częstochowa 8:2 Szczegóły
2023-11-16
g. 18:30
286
6
KU AZS UJD Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
2023-11-23
g. 19:00
291
7
SKS Unia Kalety KU AZS UJD Częstochowa 4:6 Szczegóły
2023-12-07
g. 18:30
297
8
KU AZS UJD Częstochowa MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 8:2 Szczegóły
2023-12-14
g. 18:00
300
9
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KU AZS UJD Częstochowa 1:9 Szczegóły
2024-01-18
g. 18:30
746
10
KU AZS UJD Częstochowa UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
2024-01-25
g. 18:30
752
11
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie KU AZS UJD Częstochowa 3:7 Szczegóły
2024-02-15
g. 18:00
758
12
MCKS Czeladź KU AZS UJD Częstochowa 4:6 Szczegóły
2024-02-19
g. 18:00
760
13
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD Częstochowa 5:5 Szczegóły
2024-02-29
g. 18:30
764
14
KU AZS UJD Częstochowa SKS Unia Kalety -:- Szczegóły
2024-03-14
g. 18:30
773
15
KU AZS UJD Częstochowa UKS Energia II Siewierz -:- Szczegóły
2024-03-21
g. 18:00
775
16
KU AZS UJD Częstochowa AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice -:- Szczegóły
2024-04-04
g. 18:30
782
17
KU AZS UJD Częstochowa MKS Skarbek II Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
2024-04-12
g. 18:00
785
18
UKS Ikar Mierzęcice KU AZS UJD Częstochowa -:- Szczegóły