Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Fundacja Talent II Cieszyn
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Cieszyn, II LO im.M.Kopernika, ul.Stalmacha 3
Prezes Klubu:
Massalski Dariusz

Osoba odpowiedzialna:
Massalski Dariusz
791 765 550
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10594 Klaudiusz Wiecheć Polska 1996 11 7 11:7
10590 Łukasz Pomiećko Polska 1983 11 3 11:3
10588 Arkadiusz Krajewski Polska 1965 9 7 9:7
10587 Robert Kalisz Polska 1964 9 6 9:6
11973 Marcin Cieślar Polska 1976 8 1 8:1
12104 Volodymyr Melnychuk Ukraina 1992 7 3 7:3
11974 Jerzy Wojnar Polska 1986 6 1 6:1
10689 Adrian Machej Polska 1983 4 2 4:2
10593 Tomasz Wałga Polska 1968 3 3 3:3
10688 Sławomir Brak Polska 1982 0 0 0:0
10972 Maja Grusiecka Polska 2008 0 2 0:2
10970 Bartosz Szlaur Polska 2012 0 1 0:1

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-12
g. 17:00
349
1
Fundacja Talent II Cieszyn TRS Siła Ustroń 3:7 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:30
358
2
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
2023-10-26
g. 17:00
360
3
Fundacja Talent II Cieszyn TKKF Gronicek II Jeleśnia 8:2 Szczegóły
2023-11-09
g. 18:00
367
4
LKS Lesznianka III Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
2023-11-23
g. 17:00
371
5
Fundacja Talent II Cieszyn LUKS II Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
2023-12-04
g. 18:30
376
6
IS Wiślańska Jedynka Wisła Fundacja Talent II Cieszyn 2:8 Szczegóły
2023-11-30
g. 17:00
382
7
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
2023-12-07
g. 18:00
385
8
TKKF Gronicek I Jeleśnia Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
2023-12-14
g. 17:00
393
9
Fundacja Talent II Cieszyn ULKTS III Pszczyna 2:8 Szczegóły
2024-01-18
g. 17:00
836
10
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
2024-01-25
g. 17:00
842
11
Fundacja Talent II Cieszyn IS Wiślańska Jedynka Wisła 10:0 Szczegóły
2024-02-15
g. 17:00
848
12
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
2024-02-23
g. 18:00
850
13
Fundacja Talent II Cieszyn TKKF Gronicek I Jeleśnia 2:8 Szczegóły
2024-03-07
g. 18:00
858
14
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2024-03-13
g. 18:15
859
15
TRS Siła Ustroń Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2024-03-22
g. 18:00
866
16
TKKF Gronicek II Jeleśnia Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2024-04-03
g. 18:30
872
17
ULKTS III Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2024-04-11
g. 18:00
877
18
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły