Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
TRS Siła Ustroń
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ustroń, SP nr.1, ul.Partyzantów 2
Prezes Klubu:
Georg Andrzej

Osoba odpowiedzialna:
Nowakowski Witold
696 526 693
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08790 Witold Nowakowski Polska 1962 23 1 23:1
08788 Krystian Motyka Polska 1997 21 3 21:3
08792 Dariusz Skrabka Polska 1982 17 3 17:3
08793 Adrian Wiecheć Polska 2001 16 1 16:1
08789 Michał Mrowca Polska 1988 5 4 5:4
08787 Bronisław Lazar Polska 1964 4 0 4:0
09791 Andrzej Siedlaczek Polska 1952 4 2 4:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-12
g. 17:00
349
1
Fundacja Talent II Cieszyn TRS Siła Ustroń 3:7 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:15
354
2
TRS Siła Ustroń IS Wiślańska Jedynka Wisła 8:2 Szczegóły
2023-10-25
g. 18:15
359
3
TRS Siła Ustroń LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2023-11-09
g. 18:00
364
4
PKS Olimpijczyk Gilowice TRS Siła Ustroń 4:6 Szczegóły
2023-11-15
g. 18:15
369
5
TRS Siła Ustroń TKKF Gronicek II Jeleśnia 10:0 Szczegóły
2023-11-24
g. 18:00
374
6
TKKF Gronicek I Jeleśnia TRS Siła Ustroń 3:7 Szczegóły
2023-11-29
g. 18:15
379
7
TRS Siła Ustroń LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
2023-12-06
g. 18:30
384
8
ULKTS III Pszczyna TRS Siła Ustroń 6:4 Szczegóły
2023-12-13
g. 18:15
389
9
TRS Siła Ustroń LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
2024-01-19
g. 18:00
835
10
LUKS II Węgierska Górka TRS Siła Ustroń 0:10 Szczegóły
2024-01-24
g. 18:00
840
11
LKS Lesznianka III Leszna Górna TRS Siła Ustroń 0:10 Szczegóły
2024-02-14
g. 17:00
844
12
IS Wiślańska Jedynka Wisła TRS Siła Ustroń 1:9 Szczegóły
2024-02-21
g. 18:30
851
13
LITS Meble Anders III Żywiec TRS Siła Ustroń 1:9 Szczegóły
2024-03-06
g. 18:15
857
14
TRS Siła Ustroń TKKF Gronicek I Jeleśnia -:- Szczegóły
2024-03-13
g. 18:15
859
15
TRS Siła Ustroń Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2024-03-20
g. 18:15
867
16
TRS Siła Ustroń PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2024-04-05
g. 18:00
871
17
TKKF Gronicek II Jeleśnia TRS Siła Ustroń -:- Szczegóły
2024-04-10
g. 18:15
878
18
TRS Siła Ustroń ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły