Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
ULKTS III Pszczyna
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Pszczyna, ZS nr.1 ul. Kazimierza Wielkiego 5
Prezes Klubu:
Jacek Zbigniew

Osoba odpowiedzialna:
Friebe Janusz
605 730 013
Osoba odpowiedzialna:
Lewczak Krzysztof
723 565 125
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10543 Piotr Bolda Polska 1966 22 1 22:1
07217 Grzegorz Macioł Polska 1982 21 0 21:0
07220 Tadeusz Ryguła Polska 1977 12 2 12:2
07213 Mariusz Duraj Polska 1979 12 1 12:1
07222 Wacław Stec Polska 1977 10 4 10:4
07216 Krzysztof Lewczak Polska 1985 8 0 8:0
07224 Zbigniew Suchodolski Polska 1962 6 3 6:3
07225 Bogusław Surma Polska 1960 2 0 2:0
10544 Artur Curlej Polska 1985 0 0 0:0
07215 Sabina Kukla Polska 1980 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-11
g. 18:30
350
1
ULKTS III Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
2023-10-20
g. 18:00
357
2
TKKF Gronicek II Jeleśnia ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
2023-10-25
g. 18:30
361
3
ULKTS III Pszczyna LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
366
4
LUKS II Węgierska Górka ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
2023-11-15
g. 18:30
372
5
ULKTS III Pszczyna IS Wiślańska Jedynka Wisła 9:1 Szczegóły
2023-11-23
g. 18:00
375
6
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS III Pszczyna 2:8 Szczegóły
2023-11-27
g. 18:30
383
7
ULKTS III Pszczyna TKKF Gronicek I Jeleśnia 7:3 Szczegóły
2023-12-06
g. 18:30
384
8
ULKTS III Pszczyna TRS Siła Ustroń 6:4 Szczegóły
2023-12-14
g. 17:00
393
9
Fundacja Talent II Cieszyn ULKTS III Pszczyna 2:8 Szczegóły
2024-01-17
g. 18:30
834
10
ULKTS III Pszczyna TKKF Gronicek II Jeleśnia 10:0 Szczegóły
2024-01-24
g. 18:30
841
11
ULKTS III Pszczyna LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
2024-02-15
g. 18:00
847
12
LKS Lesznianka III Leszna Górna ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
2024-02-21
g. 17:00
852
13
IS Wiślańska Jedynka Wisła ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
2024-03-06
g. 18:30
856
14
LITS Meble Anders III Żywiec ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły
2024-03-13
g. 18:30
860
15
ULKTS III Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2024-03-22
g. 18:00
864
16
TKKF Gronicek I Jeleśnia ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły
2024-04-03
g. 18:30
872
17
ULKTS III Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2024-04-10
g. 18:15
878
18
TRS Siła Ustroń ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły