Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LITS Meble Anders III Żywiec
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żywiec-Oczków, ZSP nr.2, ul.Niezapominajki 14
Prezes Klubu:
Mika Tomasz

Osoba odpowiedzialna:
Mika Tomasz
502-513-345
Osoba odpowiedzialna:
Kufel Dominik
888-666-189
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07270 Dariusz Rypień Polska 1992 10 16 10:16
07271 Andrzej Sanetra Polska 1958 10 10 10:10
07268 Grzegorz Pieronek Polska 1964 9 11 9:11
07272 Jerzy Schreiber Polska 1948 7 3 7:3
07258 Hanna Kufel Polska 2015 1 5 1:5
11151 Wojciech Domagała Polska 1972 0 2 0:2
07253 Zuzanna Kulińska Polska 2007 0 16 0:16
07265 Tomasz Mika Polska 1989 0 4 0:4
07254 Marta Łozińska Polska 2010 0 0 0:0
07264 Krzysztof Łoziński Polska 1979 0 0 0:0
07255 Patryk Łoziński Polska 2009 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-11
g. 18:30
350
1
ULKTS III Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:30
358
2
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
2023-10-25
g. 18:15
359
3
TRS Siła Ustroń LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
368
4
TKKF Gronicek II Jeleśnia LITS Meble Anders III Żywiec 3:7 Szczegóły
2023-11-15
g. 18:30
370
5
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna 9:1 Szczegóły
2023-11-24
g. 18:00
377
6
LUKS II Węgierska Górka LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
2023-11-29
g. 18:30
381
7
LITS Meble Anders III Żywiec IS Wiślańska Jedynka Wisła 8:2 Szczegóły
2023-12-07
g. 18:00
386
8
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
2023-12-13
g. 18:30
392
9
LITS Meble Anders III Żywiec TKKF Gronicek I Jeleśnia 2:8 Szczegóły
2024-01-19
g. 18:00
837
10
TKKF Gronicek I Jeleśnia LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
2024-01-24
g. 18:30
843
11
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
2024-02-15
g. 17:00
848
12
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
2024-02-21
g. 18:30
851
13
LITS Meble Anders III Żywiec TRS Siła Ustroń 1:9 Szczegóły
2024-03-06
g. 18:30
856
14
LITS Meble Anders III Żywiec ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły
2024-03-14
g. 18:00
861
15
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2024-03-20
g. 18:30
868
16
LITS Meble Anders III Żywiec LUKS II Węgierska Górka -:- Szczegóły
2024-04-03
g. 17:00
870
17
IS Wiślańska Jedynka Wisła LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
2024-04-10
g. 18:30
874
18
LITS Meble Anders III Żywiec TKKF Gronicek II Jeleśnia -:- Szczegóły