Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
PKS Olimpijczyk Gilowice
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gilowice, SP, ul.Siedlakówka 37
Prezes Klubu:
Pasko Henryk

Osoba odpowiedzialna:
Kolonko Piotr
509-577-466
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Andro 3s
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01683 Rafał Ormaniec Polska 1991 25 1 25:1
01684 Wojciech Ormaniec Polska 1988 17 7 17:7
01682 Ryszard Małysiak Polska 1981 14 12 14:12
01681 Piotr Kolonko Polska 1980 11 10 11:10
01685 Sebastian Podgórski Polska 1986 3 2 3:2
01680 Bartłomiej Kastelik Polska 1990 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-12
g. 18:00
352
1
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
2023-10-20
g. 18:00
355
2
LUKS II Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 0:10 Szczegóły
2023-10-26
g. 18:00
363
3
PKS Olimpijczyk Gilowice IS Wiślańska Jedynka Wisła 8:2 Szczegóły
2023-11-09
g. 18:00
364
4
PKS Olimpijczyk Gilowice TRS Siła Ustroń 4:6 Szczegóły
2023-11-17
g. 18:00
373
5
TKKF Gronicek I Jeleśnia PKS Olimpijczyk Gilowice 3:7 Szczegóły
2023-11-23
g. 18:00
375
6
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS III Pszczyna 2:8 Szczegóły
2023-11-30
g. 17:00
382
7
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
2023-12-07
g. 18:00
386
8
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
2023-12-15
g. 18:00
391
9
TKKF Gronicek II Jeleśnia PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
2024-01-17
g. 17:00
838
10
IS Wiślańska Jedynka Wisła PKS Olimpijczyk Gilowice 5:5 Szczegóły
2024-01-24
g. 18:30
843
11
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
2024-02-13
g. 18:00
845
12
PKS Olimpijczyk Gilowice TKKF Gronicek I Jeleśnia 4:6 Szczegóły
2024-02-22
g. 18:00
849
13
PKS Olimpijczyk Gilowice TKKF Gronicek II Jeleśnia 10:0 Szczegóły
2024-03-07
g. 18:00
858
14
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
2024-03-13
g. 18:30
860
15
ULKTS III Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2024-03-20
g. 18:15
867
16
TRS Siła Ustroń PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
2024-04-04
g. 18:00
869
17
PKS Olimpijczyk Gilowice LUKS II Węgierska Górka -:- Szczegóły
2024-04-11
g. 18:00
875
18
LKS Lesznianka III Leszna Górna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły