Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
LUKS II Węgierska Górka
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Węgierska Górka, Hala Widowiskowo Sportowa Osiedle XX-lecia RP 12
Prezes Klubu:
Andrzej Pielichowski

Osoba odpowiedzialna:
Madej Tomasz
723-082-567
Osoba odpowiedzialna:
Madej Bogusław
664-768-964
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09061 Karol Jasek Polska 2007 10 16 10:16
09054 Dominik Radomski Polska 1987 9 15 9:15
09053 Paweł Płowucha Polska 1996 7 14 7:14
09057 Tadeusz Stopka Polska 1967 5 10 5:10
12369 Andrzej Kubies Polska 2009 2 1 2:1
12110 Aleksander Kasiński Polska 2009 1 8 1:8
09058 Marta Szatanik Polska 1978 1 3 1:3
09051 Mateusz Jasek Polska 2004 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-11
g. 17:00
353
1
IS Wiślańska Jedynka Wisła LUKS II Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
2023-10-20
g. 18:00
355
2
LUKS II Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 0:10 Szczegóły
2023-10-27
g. 18:00
362
3
TKKF Gronicek I Jeleśnia LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
366
4
LUKS II Węgierska Górka ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
2023-11-23
g. 17:00
371
5
Fundacja Talent II Cieszyn LUKS II Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
2023-11-24
g. 18:00
377
6
LUKS II Węgierska Górka LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
2023-12-05
g. 17:00
380
7
TKKF Gronicek II Jeleśnia LUKS II Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
2023-12-08
g. 18:00
388
8
LUKS II Węgierska Górka LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
2023-12-13
g. 18:15
389
9
TRS Siła Ustroń LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
2024-01-19
g. 18:00
835
10
LUKS II Węgierska Górka TRS Siła Ustroń 0:10 Szczegóły
2024-01-24
g. 18:30
841
11
ULKTS III Pszczyna LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
2024-02-16
g. 18:00
846
12
LUKS II Węgierska Górka TKKF Gronicek II Jeleśnia 7:3 Szczegóły
2024-02-22
g. 18:00
853
13
LKS Lesznianka III Leszna Górna LUKS II Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
2024-03-07
g. 18:00
854
14
LUKS II Węgierska Górka IS Wiślańska Jedynka Wisła -:- Szczegóły
2024-03-14
g. 18:00
863
15
LUKS II Węgierska Górka TKKF Gronicek I Jeleśnia -:- Szczegóły
2024-03-20
g. 18:30
868
16
LITS Meble Anders III Żywiec LUKS II Węgierska Górka -:- Szczegóły
2024-04-04
g. 18:00
869
17
PKS Olimpijczyk Gilowice LUKS II Węgierska Górka -:- Szczegóły
2024-04-11
g. 18:00
877
18
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły