Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MUKS Czerwionka
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Czerwionka, hala MOSiR ul. Wolności 2a
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Stokłosa Przemysław
533 607 062
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Smołka
881 635 177
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 12 21 92:28
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 11 20 80:30
3. GUKS Lider Piece 10 18 77:23
4. MUKS Czerwionka 11 15 63:47
5. GKS Gwarek II Ornontowice 12 9 58:62
6. KS TTT Tajfun Tychy 11 8 47:63
7. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 11 4 25:85
8. LKS Wilki II Wilcza 11 3 31:79
9. STS II Żernica 11 2 27:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07816 Tadeusz Budzyn Polska 1974 18 3 18:3
07818 Przemysław Stokłosa Polska 1991 16 6 16:6
09233 Janusz Wendlocha Polska 1972 10 12 10:12
11925 Łukasz Szatny Polska 2004 3 1 3:1
07817 Dariusz Królikowski Polska 1966 1 9 1:9
07815 Piotr Kołodziejak Polska 1974 0 7 0:7
09232 Zdzisław Sołtys Polska 1960 0 0 0:0
09234 Grzegorz Włoczko Polska 1970 0 0 0:0
07814 Kacper Znyk Polska 2006 0 2 0:2

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-11
g. 17:00
396
1
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza 8:2 Szczegóły
2023-10-18
g. 18:00
398
2
STS II Żernica MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
2023-10-25
g. 17:00
405
3
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
2023-11-16
g. 19:00
413
5
KS TTT Tajfun Tychy MUKS Czerwionka 3:7 Szczegóły
2023-11-22
g. 17:00
414
6
MUKS Czerwionka GUKS Lider Piece 3:7 Szczegóły
2023-11-30
g. 18:00
420
7
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
2023-12-06
g. 17:00
423
8
MUKS Czerwionka TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 8:2 Szczegóły
2023-12-13
g. 17:30
427
9
KS Ogniwo II Rogoźna Żory MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
2024-01-18
g. 18:15
880
10
LKS Wilki II Wilcza MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
2024-01-22
g. 18:00
883
11
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
2024-02-14
g. 17:00
890
12
MUKS Czerwionka KS TTT Tajfun Tychy 6:4 Szczegóły
2024-03-06
g. 17:00
898
14
MUKS Czerwionka KS Ogniwo II Rogoźna Żory -:- Szczegóły
2024-03-13
g. 17:00
901
15
MUKS Czerwionka MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2024-03-20
g. 18:00
905
16
GUKS Lider Piece MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
2024-04-04
g. 18:00
908
17
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski MUKS Czerwionka -:- Szczegóły
2024-04-10
g. 17:00
911
18
MUKS Czerwionka STS II Żernica -:- Szczegóły