Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
GKS Gwarek II Ornontowice
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ornontowice. ZSP ul.Zwycięstwa 7c
Prezes Klubu:
Zdrzałek Krzysztof

Osoba odpowiedzialna:
Orłowski Henryk
696 232 652
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 12 21 92:28
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 11 20 80:30
3. GUKS Lider Piece 10 18 77:23
4. MUKS Czerwionka 11 15 63:47
5. GKS Gwarek II Ornontowice 12 9 58:62
6. KS TTT Tajfun Tychy 11 8 47:63
7. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 11 4 25:85
8. LKS Wilki II Wilcza 11 3 31:79
9. STS II Żernica 11 2 27:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05607 Grzegorz Kania Polska 1975 16 8 16:8
05610 Bolesław Maszka Polska 1977 12 12 12:12
05615 Marek Pojda Polska 1963 6 11 6:11
05613 Adam Piwko Polska 1969 6 14 6:14
05605 Tadeusz Bilgoń Polska 1965 2 0 2:0
05604 Tomasz Bachul Polska 1974 2 6 2:6
05609 Tomasz Kondziołka Polska 1968 1 0 1:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-20
g. 18:00
397
1
GKS Gwarek II Ornontowice STS II Żernica 9:1 Szczegóły
2023-10-25
g. 17:00
405
3
MUKS Czerwionka GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
2023-11-10
g. 18:00
406
4
GKS Gwarek II Ornontowice KS TTT Tajfun Tychy 4:6 Szczegóły
2023-11-13
g. 18:00
412
5
GUKS Lider Piece GKS Gwarek II Ornontowice 7:3 Szczegóły
2023-11-24
g. 18:00
415
6
GKS Gwarek II Ornontowice MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2023-11-30
g. 18:00
419
7
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski GKS Gwarek II Ornontowice 1:9 Szczegóły
2023-12-08
g. 18:00
424
8
GKS Gwarek II Ornontowice KS Ogniwo II Rogoźna Żory 2:8 Szczegóły
2023-12-14
g. 18:15
426
9
LKS Wilki II Wilcza GKS Gwarek II Ornontowice 3:7 Szczegóły
2024-01-18
g. 19:00
881
10
KS TTT Tajfun Tychy GKS Gwarek II Ornontowice 4:6 Szczegóły
2024-01-22
g. 18:00
883
11
GKS Gwarek II Ornontowice MUKS Czerwionka 5:5 Szczegóły
2024-02-16
g. 17:30
889
12
KS Ogniwo II Rogoźna Żory GKS Gwarek II Ornontowice 9:1 Szczegóły
2024-02-22
g. 18:00
891
13
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
2024-03-08
g. 18:00
895
14
GKS Gwarek II Ornontowice GUKS Lider Piece -:- Szczegóły
2024-03-15
g. 18:00
902
15
GKS Gwarek II Ornontowice TKKF Relaks II Wodzisław Śląski -:- Szczegóły
2024-03-20
g. 18:00
906
16
STS II Żernica GKS Gwarek II Ornontowice -:- Szczegóły
2024-04-05
g. 18:00
910
17
GKS Gwarek II Ornontowice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły