Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Kuźnia Raciborska, ul. Piaskowa 28 , hala sportowa
Prezes Klubu:
Morciniec Damian

Osoba odpowiedzialna:
Morciniec Damian
668 802 988
Osoba odpowiedzialna:
Bieniewski Gabriel
602 620 897
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Persson 25
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 12 21 92:28
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 11 20 80:30
3. GUKS Lider Piece 10 18 77:23
4. MUKS Czerwionka 11 15 63:47
5. GKS Gwarek II Ornontowice 12 9 58:62
6. KS TTT Tajfun Tychy 11 8 47:63
7. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 11 4 25:85
8. LKS Wilki II Wilcza 11 3 31:79
9. STS II Żernica 11 2 27:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie 2023/2024

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Rok ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02192 Paweł Mysz Polska 1990 17 1 17:1
02187 Andrzej Dębiński Polska 1957 16 6 16:6
02190 Dariusz Kubin Polska 1976 16 1 16:1
02188 Krzysztof Grab Polska 1973 12 7 12:7
02189 Mateusz Kalinowski Polska 1995 2 0 2:0
02186 Bronisław Depta Polska 1970 1 2 1:2
02195 Bartosz Waduła Polska 2012 0 7 0:7
02191 Damian Morciniec Polska 1980 0 0 0:0
02182 Gabriel Bieniewski Polska 1974 0 0 0:0
02183 Waldemar Bieniewski Polska 1980 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-19
g. 18:00
401
2
TKKF Relaks II Wodzisław Śląski MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 0:10 Szczegóły
2023-10-26
g. 18:00
402
3
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska KS Ogniwo II Rogoźna Żory 8:2 Szczegóły
2023-11-09
g. 18:15
408
4
LKS Wilki II Wilcza MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 2:8 Szczegóły
2023-11-16
g. 18:00
411
5
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska STS II Żernica 8:2 Szczegóły
2023-11-24
g. 18:00
415
6
GKS Gwarek II Ornontowice MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 4:6 Szczegóły
2023-11-30
g. 18:00
420
7
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska MUKS Czerwionka 7:3 Szczegóły
2023-12-07
g. 19:00
422
8
KS TTT Tajfun Tychy MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 3:7 Szczegóły
2023-12-14
g. 18:00
429
9
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska GUKS Lider Piece 4:6 Szczegóły
2024-01-18
g. 18:00
882
10
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 7:3 Szczegóły
2024-03-06
g. 18:00
885
11
STS II Żernica MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2024-02-15
g. 18:00
887
12
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
2024-02-22
g. 18:00
891
13
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska GKS Gwarek II Ornontowice 6:4 Szczegóły
2024-03-07
g. 18:00
896
14
MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska KS TTT Tajfun Tychy -:- Szczegóły
2024-03-13
g. 17:00
901
15
MUKS Czerwionka MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2024-03-22
g. 17:30
904
16
KS Ogniwo II Rogoźna Żory MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły
2024-04-10
g. 18:00
914
18
GUKS Lider Piece MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska -:- Szczegóły