Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKKF Aut Łagisza Będzin 7 14 54:16
2. LKS Wilki II Wilcza 7 8 40:30
3. TKKF II Chorzów 6 8 34:26
4. KTS II Gliwice 7 8 37:33
5. Spartakus Katowice 7 7 37:33
6. UKS III Chorzów 6 7 31:29
7. KS Viret CMC II Zawiercie 6 4 27:33
8. LKS Strażak II Mikołów 7 4 27:43
9. Piast II Ożarowice 6 3 24:36
10. UKS Huragan II Sosnowiec 5 1 9:41

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
91
3SLA 1
LKS Strażak II Mikołów UKS Huragan II Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG:
2023-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
92
3SLA 1
KS Viret CMC II Zawiercie UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
93
3SLA 1
LKS Wilki II Wilcza TKKF Aut Łagisza Będzin 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-02
g. 18:00
94
3SLA 1
TKKF II Chorzów Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2023-10-04
g. 18:00
95
3SLA 1
Piast II Ożarowice KTS II Gliwice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-10
g. 18:00
96
3SLA 2
LKS Strażak II Mikołów KS Viret CMC II Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG:
2023-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
97
3SLA 2
UKS Huragan II Sosnowiec UKS III Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-11
g. 17:45
W: pozytywna
98
3SLA 2
KTS II Gliwice TKKF Aut Łagisza Będzin 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
99
3SLA 2
Spartakus Katowice LKS Wilki II Wilcza 5:5 Szczegóły
SG:
2023-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
100
3SLA 2
TKKF II Chorzów Piast II Ożarowice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
101
3SLA 3
LKS Strażak II Mikołów KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG:
2023-10-23
g. 17:30
102
3SLA 3
UKS III Chorzów TKKF II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2023-10-26
g. 17:00
W: pozytywna
103
3SLA 3
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG:
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
104
3SLA 3
Piast II Ożarowice Spartakus Katowice 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-24
g. 18:30
W: pozytywna
105
3SLA 3
KS Viret CMC II Zawiercie LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
SG:
2023-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
106
3SLA 4
TKKF II Chorzów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
107
3SLA 4
LKS Wilki II Wilcza UKS III Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-02
g. 17:00
W: pozytywna
108
3SLA 4
TKKF Aut Łagisza Będzin Piast II Ożarowice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-01
g. 18:00
109
3SLA 4
UKS Huragan II Sosnowiec Spartakus Katowice 1:9 Szczegóły
SG:
2023-10-31
g. 18:30
110
3SLA 4
KS Viret CMC II Zawiercie KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
111
3SLA 5
Piast II Ożarowice LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-07
g. 17:45
W: pozytywna
112
3SLA 5
KTS II Gliwice UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-09
g. 17:00
113
3SLA 5
TKKF Aut Łagisza Będzin TKKF II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2023-11-10
g. 18:00
114
3SLA 5
Spartakus Katowice KS Viret CMC II Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
115
3SLA 5
LKS Wilki II Wilcza UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG:
2023-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
116
3SLA 6
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-20
g. 17:30
117
3SLA 6
UKS III Chorzów Piast II Ożarowice 6:4 Szczegóły
SG:
2023-11-21
g. 18:30
118
3SLA 6
KS Viret CMC II Zawiercie TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2023-11-24
g. 18:00
119
3SLA 6
Spartakus Katowice KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG:
2023-11-22
g. 18:00
120
3SLA 6
UKS Huragan II Sosnowiec TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2023-12-01
g. 18:00
121
3SLA 7
Spartakus Katowice LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2023-11-30
g. 17:00
122
3SLA 7
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS III Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2023-11-28
g. 18:00
123
3SLA 7
LKS Wilki II Wilcza KTS II Gliwice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-29
g. 18:00
124
3SLA 7
Piast II Ożarowice UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2023-11-27
g. 18:00
125
3SLA 7
TKKF II Chorzów KS Viret CMC II Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG:
2023-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
126
3SLA 8
LKS Strażak II Mikołów TKKF Aut Łagisza Będzin 4:6 Szczegóły
SG:
2023-12-11
g. 17:30
127
3SLA 8
UKS III Chorzów Spartakus Katowice -:- Szczegóły
SG:
2023-12-11
g. 18:00
128
3SLA 8
TKKF II Chorzów LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2023-12-12
g. 18:30
129
3SLA 8
KS Viret CMC II Zawiercie Piast II Ożarowice -:- Szczegóły
SG:
2023-12-12
g. 17:45
130
3SLA 8
KTS II Gliwice UKS Huragan II Sosnowiec -:- Szczegóły
SG:
2023-12-18
g. 17:30
131
3SLA 9
UKS III Chorzów LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG:
2023-12-21
g. 17:00
132
3SLA 9
TKKF Aut Łagisza Będzin Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2023-12-20
g. 18:00
133
3SLA 9
Piast II Ożarowice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2023-12-19
g. 17:45
134
3SLA 9
KTS II Gliwice TKKF II Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2023-12-20
g. 18:00
135
3SLA 9
UKS Huragan II Sosnowiec KS Viret CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
SG: