Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKKF Aut Łagisza Będzin 16 32 130:30
2. TKKF II Chorzów 17 26 103:67
3. LKS Wilki II Wilcza 17 22 97:73
4. KS Viret CMC II Zawiercie 16 16 91:69
5. KTS II Gliwice 17 15 76:94
6. LKS Strażak II Mikołów 17 15 71:99
7. UKS III Chorzów 17 14 82:88
8. Piast II Ożarowice 17 13 73:97
9. Spartakus Katowice 15 12 74:76
10. UKS Huragan II Sosnowiec 17 1 33:137

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
91
3SLA 1
LKS Strażak II Mikołów UKS Huragan II Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG:
2023-10-03
g. 18:30
W: pozytywna
92
3SLA 1
KS Viret CMC II Zawiercie UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
93
3SLA 1
LKS Wilki II Wilcza TKKF Aut Łagisza Będzin 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-02
g. 18:00
94
3SLA 1
TKKF II Chorzów Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2023-10-04
g. 18:00
95
3SLA 1
Piast II Ożarowice KTS II Gliwice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-10
g. 18:00
96
3SLA 2
LKS Strażak II Mikołów KS Viret CMC II Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG:
2023-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
97
3SLA 2
UKS Huragan II Sosnowiec UKS III Chorzów 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-11
g. 17:45
W: pozytywna
98
3SLA 2
KTS II Gliwice TKKF Aut Łagisza Będzin 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
99
3SLA 2
Spartakus Katowice LKS Wilki II Wilcza 5:5 Szczegóły
SG:
2023-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
100
3SLA 2
TKKF II Chorzów Piast II Ożarowice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-24
g. 18:00
W: pozytywna
101
3SLA 3
LKS Strażak II Mikołów KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG:
2023-10-23
g. 17:30
W: pozytywna
102
3SLA 3
UKS III Chorzów TKKF II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2023-10-26
g. 17:00
W: pozytywna
103
3SLA 3
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG:
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
104
3SLA 3
Piast II Ożarowice Spartakus Katowice 2:8 Szczegóły
SG:
2023-10-24
g. 18:30
W: pozytywna
105
3SLA 3
KS Viret CMC II Zawiercie LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
SG:
2023-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
106
3SLA 4
TKKF II Chorzów LKS Strażak II Mikołów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-10-31
g. 18:00
W: pozytywna
107
3SLA 4
LKS Wilki II Wilcza UKS III Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-02
g. 17:00
W: pozytywna
108
3SLA 4
TKKF Aut Łagisza Będzin Piast II Ożarowice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-01
g. 18:00
109
3SLA 4
UKS Huragan II Sosnowiec Spartakus Katowice 1:9 Szczegóły
SG:
2023-10-31
g. 18:30
110
3SLA 4
KS Viret CMC II Zawiercie KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
111
3SLA 5
Piast II Ożarowice LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG:
2023-11-07
g. 17:45
W: pozytywna
112
3SLA 5
KTS II Gliwice UKS III Chorzów 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
113
3SLA 5
TKKF Aut Łagisza Będzin TKKF II Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2023-11-10
g. 18:00
114
3SLA 5
Spartakus Katowice KS Viret CMC II Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
115
3SLA 5
LKS Wilki II Wilcza UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG:
2023-11-21
g. 18:00
W: pozytywna
116
3SLA 6
LKS Strażak II Mikołów LKS Wilki II Wilcza 3:7 Szczegóły
SG:
2023-11-20
g. 17:30
W: pozytywna
117
3SLA 6
UKS III Chorzów Piast II Ożarowice 6:4 Szczegóły
SG:
2023-11-21
g. 18:30
W: pozytywna
118
3SLA 6
KS Viret CMC II Zawiercie TKKF Aut Łagisza Będzin 2:8 Szczegóły
SG:
2023-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
119
3SLA 6
Spartakus Katowice KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG:
2023-11-22
g. 18:00
120
3SLA 6
UKS Huragan II Sosnowiec TKKF II Chorzów 3:7 Szczegóły
SG:
2023-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
121
3SLA 7
Spartakus Katowice LKS Strażak II Mikołów 8:2 Szczegóły
SG:
2023-11-30
g. 17:00
W: pozytywna
122
3SLA 7
TKKF Aut Łagisza Będzin UKS III Chorzów 8:2 Szczegóły
SG:
2023-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
123
3SLA 7
LKS Wilki II Wilcza KTS II Gliwice 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
124
3SLA 7
Piast II Ożarowice UKS Huragan II Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG:
2023-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
125
3SLA 7
TKKF II Chorzów KS Viret CMC II Zawiercie 6:4 Szczegóły
SG:
2023-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
126
3SLA 8
LKS Strażak II Mikołów TKKF Aut Łagisza Będzin 4:6 Szczegóły
SG:
2023-12-11
g. 17:30
W: pozytywna
127
3SLA 8
UKS III Chorzów Spartakus Katowice 5:5 Szczegóły
SG:
2023-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
128
3SLA 8
TKKF II Chorzów LKS Wilki II Wilcza 6:4 Szczegóły
SG:
2023-12-12
g. 18:30
129
3SLA 8
KS Viret CMC II Zawiercie Piast II Ożarowice 8:2 Szczegóły
SG:
2023-12-12
g. 17:45
W: pozytywna
130
3SLA 8
KTS II Gliwice UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG:
2023-12-18
g. 17:30
W: pozytywna
131
3SLA 9
UKS III Chorzów LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG:
2023-12-21
g. 17:00
132
3SLA 9
TKKF Aut Łagisza Będzin Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2023-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
133
3SLA 9
Piast II Ożarowice LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG:
2023-12-19
g. 17:45
W: pozytywna
134
3SLA 9
KTS II Gliwice TKKF II Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2023-12-20
g. 18:00
135
3SLA 9
UKS Huragan II Sosnowiec KS Viret CMC II Zawiercie 0:10 Szczegóły
SG:
2024-01-16
g. 18:00
271
3SLA 10
UKS Huragan II Sosnowiec TKKF Aut Łagisza Będzin 1:9 Szczegóły
SG:
2024-01-16
g. 18:00
272
3SLA 10
LKS Strażak II Mikołów TKKF II Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2024-01-16
g. 17:45
W: pozytywna
273
3SLA 10
KTS II Gliwice Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2024-01-16
g. 18:00
W: pozytywna
274
3SLA 10
LKS Wilki II Wilcza KS Viret CMC II Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG:
2024-01-17
g. 18:00
275
3SLA 10
Piast II Ożarowice UKS III Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2024-02-22
g. 17:00
W: pozytywna
276
3SLA 11
TKKF Aut Łagisza Będzin LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG:
2024-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
277
3SLA 11
TKKF II Chorzów UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG:
2024-01-23
g. 17:45
W: pozytywna
278
3SLA 11
KTS II Gliwice Piast II Ożarowice 3:7 Szczegóły
SG:
2024-01-23
g. 18:00
W: pozytywna
279
3SLA 11
LKS Wilki II Wilcza Spartakus Katowice 7:3 Szczegóły
SG:
2024-01-22
g. 17:30
W: pozytywna
280
3SLA 11
UKS III Chorzów KS Viret CMC II Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG:
2024-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
281
3SLA 12
Piast II Ożarowice TKKF Aut Łagisza Będzin 2:8 Szczegóły
SG:
2024-02-13
g. 18:30
W: pozytywna
282
3SLA 12
KS Viret CMC II Zawiercie TKKF II Chorzów 3:7 Szczegóły
SG:
2024-02-14
g. 18:00
283
3SLA 12
UKS Huragan II Sosnowiec KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG:
2024-02-12
g. 17:30
W: pozytywna
284
3SLA 12
UKS III Chorzów LKS Wilki II Wilcza 4:6 Szczegóły
SG:
2024-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
285
3SLA 12
LKS Strażak II Mikołów Spartakus Katowice 8:2 Szczegóły
SG:
2024-02-26
g. 17:00
W: pozytywna
286
3SLA 13
TKKF Aut Łagisza Będzin KS Viret CMC II Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG:
2024-03-01
g. 18:00
W: pozytywna
287
3SLA 13
Spartakus Katowice TKKF II Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2024-02-26
g. 17:30
W: pozytywna
288
3SLA 13
UKS III Chorzów KTS II Gliwice 6:4 Szczegóły
SG:
2024-02-28
g. 18:00
289
3SLA 13
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Wilki II Wilcza 3:7 Szczegóły
SG:
2024-02-27
g. 18:00
W: pozytywna
290
3SLA 13
LKS Strażak II Mikołów Piast II Ożarowice 7:3 Szczegóły
SG:
2024-03-11
g. 17:30
W: pozytywna
291
3SLA 14
UKS III Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin 1:9 Szczegóły
SG:
2024-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
292
3SLA 14
Piast II Ożarowice TKKF II Chorzów 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-13
g. 17:45
W: pozytywna
293
3SLA 14
KTS II Gliwice KS Viret CMC II Zawiercie 0:10 Szczegóły
SG:
2024-03-12
g. 18:00
294
3SLA 14
LKS Wilki II Wilcza LKS Strażak II Mikołów 5:5 Szczegóły
SG:
2024-03-15
g. 18:00
295
3SLA 14
Spartakus Katowice UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG:
2024-00-00
g. 18:00
296
3SLA 15
Spartakus Katowice TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2024-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
297
3SLA 15
TKKF II Chorzów UKS III Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2024-03-19
g. 17:45
298
3SLA 15
KTS II Gliwice LKS Strażak II Mikołów 3:7 Szczegóły
SG:
2024-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
299
3SLA 15
LKS Wilki II Wilcza Piast II Ożarowice 8:2 Szczegóły
SG:
2024-03-19
g. 18:30
300
3SLA 15
KS Viret CMC II Zawiercie UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG:
2024-03-28
g. 17:00
301
3SLA 16
TKKF Aut Łagisza Będzin LKS Wilki II Wilcza 9:1 Szczegóły
SG:
2024-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
302
3SLA 16
TKKF II Chorzów KTS II Gliwice 9:1 Szczegóły
SG:
2024-03-29
g. 18:00
303
3SLA 16
Spartakus Katowice Piast II Ożarowice 4:6 Szczegóły
SG:
2024-03-25
g. 17:30
W: pozytywna
304
3SLA 16
UKS III Chorzów UKS Huragan II Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG:
2024-03-26
g. 18:30
305
3SLA 16
KS Viret CMC II Zawiercie LKS Strażak II Mikołów 9:1 Szczegóły
SG:
2024-04-11
g. 17:00
306
3SLA 17
TKKF Aut Łagisza Będzin KTS II Gliwice 9:1 Szczegóły
SG:
2024-04-09
g. 18:00
307
3SLA 17
LKS Wilki II Wilcza TKKF II Chorzów 5:5 Szczegóły
SG:
2024-04-09
g. 18:30
308
3SLA 17
KS Viret CMC II Zawiercie Spartakus Katowice -:- Szczegóły
SG:
2024-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
309
3SLA 17
LKS Strażak II Mikołów UKS III Chorzów 6:4 Szczegóły
SG:
2024-04-10
g. 18:00
310
3SLA 17
UKS Huragan II Sosnowiec Piast II Ożarowice 4:6 Szczegóły
SG:
2024-04-15
g. 18:00
311
3SLA 18
TKKF II Chorzów TKKF Aut Łagisza Będzin -:- Szczegóły
SG:
2024-04-16
g. 17:45
312
3SLA 18
KTS II Gliwice LKS Wilki II Wilcza -:- Szczegóły
SG:
2024-04-19
g. 18:00
313
3SLA 18
Spartakus Katowice UKS III Chorzów -:- Szczegóły
SG:
2024-04-17
g. 18:00
314
3SLA 18
Piast II Ożarowice KS Viret CMC II Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2024-04-17
g. 18:00
315
3SLA 18
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Strażak II Mikołów -:- Szczegóły
SG: