Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 15 29 135:15
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 15 29 128:22
3. RKS Cukrownik I Chybie 15 19 82:68
4. KU AZS UJD II Częstochowa 15 16 77:73
5. KTS II Gliwice 15 13 65:85
6. UKS Energia Siewierz 15 10 58:92
7. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 16 10 60:100
8. JKTS III Jastrzębie Zdrój 15 7 41:109
9. RKS Cukrownik II Chybie 15 3 34:116

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-17
g. 18:30
W: pozytywna
133
2LK 1
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2023-10-13
g. 19:30
W: pozytywna
134
2LK 1
JKTS II Jastrzębie Zdrój JKTS III Jastrzębie Zdrój 10:0 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
135
2LK 1
RKS Cukrownik I Chybie RKS Cukrownik II Chybie 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-10-17
g. 17:30
W: pozytywna
136
2LK 1
UKS Energia Siewierz KTS II Gliwice 5:5 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-10-20
g. 18:30
W: pozytywna
137
2LK 2
MKS Czechowice Dziedzice KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
138
2LK 2
UKS Energia Siewierz RKS Cukrownik I Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
139
2LK 2
RKS Cukrownik II Chybie JKTS II Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-10-20
g. 19:30
W: pozytywna
140
2LK 2
JKTS III Jastrzębie Zdrój MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-10-27
g. 17:30
W: pozytywna
141
2LK 3
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS III Jastrzębie Zdrój 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-10-27
g. 18:30
W: pozytywna
142
2LK 3
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry RKS Cukrownik II Chybie 4:6 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2023-10-27
g. 19:30
W: pozytywna
143
2LK 3
JKTS II Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-10-30
g. 18:00
W: pozytywna
144
2LK 3
KTS II Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2023-11-10
g. 19:00
W: pozytywna
145
2LK 4
KTS II Gliwice KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2023-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
146
2LK 4
MKS Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik I Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Marcin Walczyk
2023-11-08
g. 17:30
W: pozytywna
147
2LK 4
UKS Energia Siewierz MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
148
2LK 4
RKS Cukrownik II Chybie JKTS III Jastrzębie Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
149
2LK 5
KU AZS UJD II Częstochowa RKS Cukrownik II Chybie 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-11-17
g. 19:30
W: pozytywna
150
2LK 5
JKTS III Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2023-11-17
g. 19:30
W: pozytywna
151
2LK 5
JKTS II Jastrzębie Zdrój MKS Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-11-17
g. 17:30
W: pozytywna
152
2LK 5
RKS Cukrownik I Chybie KTS II Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
153
2LK 6
RKS Cukrownik I Chybie KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-12-19
g. 19:00
W: pozytywna
154
2LK 6
KTS II Gliwice JKTS II Jastrzębie Zdrój 2:8 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2023-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
155
2LK 6
MKS Czechowice Dziedzice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
156
2LK 6
RKS Cukrownik II Chybie UKS Energia Siewierz 2:8 Szczegóły
SG: Ilona Staniek
2023-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
157
2LK 7
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Kaczmarek
2023-12-01
g. 19:30
W: pozytywna
158
2LK 7
JKTS III Jastrzębie Zdrój MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-11-28
g. 18:30
W: pozytywna
159
2LK 7
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2023-12-01
g. 19:30
W: pozytywna
160
2LK 7
JKTS II Jastrzębie Zdrój RKS Cukrownik I Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2023-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
161
2LK 8
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS II Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2023-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
162
2LK 8
RKS Cukrownik I Chybie MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-12-22
g. 19:00
W: pozytywna
163
2LK 8
KTS II Gliwice JKTS III Jastrzębie Zdrój 7:3 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2023-12-08
g. 18:30
W: pozytywna
164
2LK 8
MKS Czechowice Dziedzice RKS Cukrownik II Chybie 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
165
2LK 9
UKS Energia Siewierz MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2023-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
166
2LK 9
RKS Cukrownik II Chybie KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2023-12-20
g. 18:30
W: pozytywna
167
2LK 9
JKTS III Jastrzębie Zdrój RKS Cukrownik I Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2023-12-12
g. 18:30
W: pozytywna
168
2LK 9
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS II Jastrzębie Zdrój 2:8 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2024-02-16
g. 17:30
W: pozytywna
618
2LK 10
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-02-21
g. 19:00
W: pozytywna
619
2LK 10
KTS II Gliwice UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2024-02-16
g. 18:30
W: pozytywna
620
2LK 10
MKS Czechowice Dziedzice JKTS III Jastrzębie Zdrój 10:0 Szczegóły
SG: Jarosław Byrdziak
2024-02-14
g. 18:00
W: pozytywna
621
2LK 10
RKS Cukrownik II Chybie RKS Cukrownik I Chybie 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2024-02-28
g. 19:00
W: pozytywna
622
2LK 11
KTS II Gliwice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2024-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
623
2LK 11
RKS Cukrownik II Chybie MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2024-02-27
g. 19:30
624
2LK 11
JKTS III Jastrzębie Zdrój JKTS II Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2024-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
625
2LK 11
RKS Cukrownik I Chybie UKS Energia Siewierz 8:2 Szczegóły
SG: Ilona Staniek
2024-02-28
g. 17:30
W: pozytywna
626
2LK 12
UKS Energia Siewierz JKTS II Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-02-28
g. 18:30
627
2LK 12
KU AZS UJD II Częstochowa RKS Cukrownik I Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-03-07
g. 19:30
W: pozytywna
628
2LK 12
JKTS III Jastrzębie Zdrój RKS Cukrownik II Chybie 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2024-02-27
g. 18:30
W: pozytywna
629
2LK 12
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2024-03-06
g. 17:30
630
2LK 13
MKS Czechowice Dziedzice UKS Energia Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-03-08
g. 19:30
W: pozytywna
631
2LK 13
JKTS II Jastrzębie Zdrój RKS Cukrownik II Chybie 10:0 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2024-03-05
g. 18:30
W: pozytywna
632
2LK 13
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry RKS Cukrownik I Chybie 2:8 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2024-03-08
g. 17:30
633
2LK 13
KU AZS UJD II Częstochowa KTS II Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-03-13
g. 19:00
W: pozytywna
634
2LK 14
KTS II Gliwice RKS Cukrownik I Chybie 3:7 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2024-03-15
g. 19:30
W: pozytywna
635
2LK 14
JKTS II Jastrzębie Zdrój MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2024-03-15
g. 17:30
W: pozytywna
636
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-04-12
g. 18:30
637
2LK 14
UKS Energia Siewierz JKTS III Jastrzębie Zdrój 8:2 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-03-20
g. 17:30
638
2LK 15
UKS Energia Siewierz RKS Cukrownik II Chybie 6:4 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-03-22
g. 18:30
639
2LK 15
MKS Czechowice Dziedzice KTS II Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2024-03-19
g. 18:30
W: pozytywna
640
2LK 15
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS III Jastrzębie Zdrój 3:7 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2024-03-22
g. 19:30
641
2LK 15
JKTS II Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2024-04-04
g. 18:00
642
2LK 16
RKS Cukrownik I Chybie MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2024-04-03
g. 18:00
643
2LK 16
RKS Cukrownik II Chybie MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Ilona Staniek
2024-04-05
g. 19:30
644
2LK 16
JKTS II Jastrzębie Zdrój KTS II Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Elżbieta Cichoń
2024-04-05
g. 19:30
645
2LK 16
JKTS III Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2024-04-12
g. 19:30
646
2LK 17
JKTS III Jastrzębie Zdrój KTS II Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2024-02-28
g. 17:00
W: pozytywna
647
2LK 17
RKS Cukrownik II Chybie KU AZS UJD II Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-04-09
g. 18:30
648
2LK 17
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz 5:5 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2024-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
649
2LK 17
RKS Cukrownik I Chybie JKTS II Jastrzębie Zdrój 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2024-04-18
g. 18:00
650
2LK 18
RKS Cukrownik I Chybie JKTS III Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Mirosław Staniek
2024-04-19
g. 19:00
651
2LK 18
KTS II Gliwice RKS Cukrownik II Chybie -:- Szczegóły
SG: Anna Rusin
2024-04-17
g. 17:30
652
2LK 18
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-04-19
g. 18:30
653
2LK 18
MKS Czechowice Dziedzice JKTS II Jastrzębie Zdrój -:- Szczegóły
SG: Joanna Blachura