Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Naprzód Borucin 22 31 142:78
4. KS Viret CMC Zawiercie 22 31 126:94
5. ULKTS Pszczyna 22 29 128:92
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-09-19
g. 18:30
W: pozytywna
1
2LMI 1
MKS Czechowice Dziedzice MKS II Czechowice Dziedzice 7:3 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2023-09-26
g. 18:30
W: pozytywna
2
2LMI 1
LITS Meble Anders Żywiec KTS III Sigmatom Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2023-09-29
g. 18:00
W: pozytywna
3
2LMI 1
KS Viret CMC Zawiercie LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2023-12-22
g. 18:00
W: pozytywna
4
2LMI 1
KS Naprzód Borucin ULKTS Pszczyna 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-09-27
g. 18:00
W: pozytywna
5
2LMI 1
KS Mysław Mysłowice UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-09-29
g. 18:30
W: pozytywna
6
2LMI 1
MKS Skarbek Tarnowskie Góry LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 8:2 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2023-10-06
g. 18:30
W: pozytywna
7
2LMI 2
MKS Skarbek Tarnowskie Góry MKS II Czechowice Dziedzice 9:1 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2023-10-06
g. 19:30
W: pozytywna
8
2LMI 2
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Mysław Mysłowice 6:4 Szczegóły
SG: Rafał Witek
2023-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
9
2LMI 2
UKTS Sokół Orzesze KS Naprzód Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
10
2LMI 2
ULKTS Pszczyna KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2023-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
11
2LMI 2
LUKS Węgierska Górka LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2023-10-04
g. 19:00
W: pozytywna
12
2LMI 2
KTS III Sigmatom Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Gala
2023-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
13
2LMI 3
MKS II Czechowice Dziedzice KTS III Sigmatom Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
14
2LMI 3
MKS Czechowice Dziedzice LUKS Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2023-10-10
g. 18:30
W: pozytywna
15
2LMI 3
LITS Meble Anders Żywiec ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
16
2LMI 3
KS Viret CMC Zawiercie UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
17
2LMI 3
KS Naprzód Borucin LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
18
2LMI 3
KS Mysław Mysłowice MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
19
2LMI 4
KS Mysław Mysłowice MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-10-20
g. 18:30
W: pozytywna
20
2LMI 4
MKS Skarbek Tarnowskie Góry KS Naprzód Borucin 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Adamus
2023-10-20
g. 19:30
W: pozytywna
21
2LMI 4
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Artur Witek
2023-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
22
2LMI 4
UKTS Sokół Orzesze LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
23
2LMI 4
ULKTS Pszczyna MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
24
2LMI 4
LUKS Węgierska Górka KTS III Sigmatom Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2023-10-27
g. 18:30
W: pozytywna
25
2LMI 5
MKS II Czechowice Dziedzice LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2023-10-27
g. 19:00
W: pozytywna
26
2LMI 5
KTS III Sigmatom Gliwice ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Gala
2023-10-27
g. 18:30
W: pozytywna
27
2LMI 5
MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-10-24
g. 18:30
W: pozytywna
28
2LMI 5
LITS Meble Anders Żywiec LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9:1 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2023-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
29
2LMI 5
KS Viret CMC Zawiercie MKS Skarbek Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2023-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
30
2LMI 5
KS Naprzód Borucin KS Mysław Mysłowice 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
31
2LMI 6
KS Naprzód Borucin MKS II Czechowice Dziedzice 10:0 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-12-19
g. 18:00
W: pozytywna
32
2LMI 6
KS Mysław Mysłowice KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-11-10
g. 18:30
W: pozytywna
33
2LMI 6
MKS Skarbek Tarnowskie Góry LITS Meble Anders Żywiec 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2023-11-10
g. 19:30
W: pozytywna
34
2LMI 6
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Rafał Witek
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
35
2LMI 6
UKTS Sokół Orzesze KTS III Sigmatom Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
36
2LMI 6
ULKTS Pszczyna LUKS Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2023-11-29
g. 18:30
W: pozytywna
37
2LMI 7
MKS II Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2023-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
38
2LMI 7
LUKS Węgierska Górka UKTS Sokół Orzesze 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2023-11-17
g. 19:00
W: pozytywna
39
2LMI 7
KTS III Sigmatom Gliwice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Gala
2023-11-17
g. 18:30
W: pozytywna
40
2LMI 7
MKS Czechowice Dziedzice MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Walczyk
2023-12-12
g. 18:30
W: pozytywna
41
2LMI 7
LITS Meble Anders Żywiec KS Mysław Mysłowice 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2023-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
42
2LMI 7
KS Viret CMC Zawiercie KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2024-01-03
g. 18:00
W: pozytywna
43
2LMI 8
KS Viret CMC Zawiercie MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2023-11-23
g. 19:00
W: pozytywna
44
2LMI 8
KS Naprzód Borucin LITS Meble Anders Żywiec 3:7 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
45
2LMI 8
KS Mysław Mysłowice MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-11-24
g. 18:30
W: pozytywna
46
2LMI 8
MKS Skarbek Tarnowskie Góry KTS III Sigmatom Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2023-12-13
g. 19:30
W: pozytywna
47
2LMI 8
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Rafał Witek
2023-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
48
2LMI 8
UKTS Sokół Orzesze ULKTS Pszczyna 3:7 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2023-11-28
g. 18:30
W: pozytywna
49
2LMI 9
MKS II Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2023-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
50
2LMI 9
ULKTS Pszczyna LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2023-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
51
2LMI 9
LUKS Węgierska Górka MKS Skarbek Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2023-12-01
g. 19:00
W: pozytywna
52
2LMI 9
KTS III Sigmatom Gliwice KS Mysław Mysłowice 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Gala
2023-12-01
g. 18:30
W: pozytywna
53
2LMI 9
MKS Czechowice Dziedzice KS Naprzód Borucin 8:2 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2023-12-21
g. 19:40
W: pozytywna
54
2LMI 9
LITS Meble Anders Żywiec KS Viret CMC Zawiercie 5:5 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2023-12-05
g. 18:30
W: pozytywna
55
2LMI 10
LITS Meble Anders Żywiec MKS II Czechowice Dziedzice 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2023-12-28
g. 19:00
W: pozytywna
56
2LMI 10
KS Viret CMC Zawiercie MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2023-12-21
g. 18:00
W: pozytywna
57
2LMI 10
KS Naprzód Borucin KTS III Sigmatom Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2023-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
58
2LMI 10
KS Mysław Mysłowice LUKS Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2023-12-08
g. 18:30
W: pozytywna
59
2LMI 10
MKS Skarbek Tarnowskie Góry ULKTS Pszczyna 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2023-11-22
g. 19:30
W: pozytywna
60
2LMI 10
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Rafał Witek
2023-12-20
g. 18:30
W: pozytywna
61
2LMI 11
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2023-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
62
2LMI 11
UKTS Sokół Orzesze MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Przemysław Piątek
2023-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
63
2LMI 11
ULKTS Pszczyna KS Mysław Mysłowice 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2023-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
64
2LMI 11
LUKS Węgierska Górka KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2023-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
65
2LMI 11
KTS III Sigmatom Gliwice KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2023-12-14
g. 18:45
W: pozytywna
66
2LMI 11
MKS Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2024-01-12
g. 18:30
W: pozytywna
486
2LMI 12
MKS Czechowice Dziedzice KTS III Sigmatom Gliwice 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2024-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
487
2LMI 12
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów LITS Meble Anders Żywiec 0:10 Szczegóły
SG: Artur Witek
2024-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
488
2LMI 12
UKTS Sokół Orzesze KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2024-01-11
g. 18:00
W: pozytywna
489
2LMI 12
KS Naprzód Borucin LUKS Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2024-01-12
g. 18:30
W: pozytywna
490
2LMI 12
MKS Skarbek Tarnowskie Góry KS Mysław Mysłowice 6:4 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2024-01-12
g. 18:00
W: pozytywna
491
2LMI 12
ULKTS Pszczyna MKS II Czechowice Dziedzice 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2024-01-16
g. 18:30
W: pozytywna
492
2LMI 13
LITS Meble Anders Żywiec UKTS Sokół Orzesze 10:0 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2024-01-19
g. 18:30
W: pozytywna
493
2LMI 13
MKS Czechowice Dziedzice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2024-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
494
2LMI 13
ULKTS Pszczyna KTS III Sigmatom Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2024-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
495
2LMI 13
KS Mysław Mysłowice KS Naprzód Borucin 3:7 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2024-01-19
g. 18:30
W: pozytywna
496
2LMI 13
MKS II Czechowice Dziedzice MKS Skarbek Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2024-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
497
2LMI 13
LUKS Węgierska Górka KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2024-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
498
2LMI 14
ULKTS Pszczyna MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2024-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
499
2LMI 14
KS Viret CMC Zawiercie KS Mysław Mysłowice 7:3 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2024-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
500
2LMI 14
UKTS Sokół Orzesze MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2024-02-16
g. 18:30
W: pozytywna
501
2LMI 14
MKS II Czechowice Dziedzice KS Naprzód Borucin 2:8 Szczegóły
SG: Marcin Walczyk
2024-02-16
g. 19:30
W: pozytywna
502
2LMI 14
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KTS III Sigmatom Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Rafał Witek
2024-02-13
g. 18:30
W: pozytywna
503
2LMI 14
LITS Meble Anders Żywiec LUKS Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2024-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
504
2LMI 15
UKTS Sokół Orzesze LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2024-02-21
g. 19:00
W: pozytywna
505
2LMI 15
KTS III Sigmatom Gliwice MKS Skarbek Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Gala
2024-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
506
2LMI 15
KS Mysław Mysłowice LITS Meble Anders Żywiec 0:10 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2024-03-08
g. 18:30
W: negatywna
507
2LMI 15
LUKS Węgierska Górka MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Agata Domańska
2024-02-23
g. 18:00
W: negatywna
508
2LMI 15
ULKTS Pszczyna KS Naprzód Borucin 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2024-04-24
g. 18:30
W: pozytywna
509
2LMI 15
MKS II Czechowice Dziedzice KS Viret CMC Zawiercie 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Walczyk
2024-03-06
g. 18:30
W: pozytywna
510
2LMI 16
MKS II Czechowice Dziedzice LITS Meble Anders Żywiec 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Gacek
2024-06-12
g. 18:00
W: pozytywna
511
2LMI 16
KS Viret CMC Zawiercie ULKTS Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2024-02-29
g. 18:00
W: pozytywna
512
2LMI 16
LUKS Węgierska Górka LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 5:5 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2024-02-29
g. 18:00
W: pozytywna
513
2LMI 16
KS Naprzód Borucin MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2024-03-01
g. 18:30
W: pozytywna
514
2LMI 16
MKS Czechowice Dziedzice KS Mysław Mysłowice 10:0 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2024-03-06
g. 19:00
W: pozytywna
515
2LMI 16
KTS III Sigmatom Gliwice UKTS Sokół Orzesze 0:10 Szczegóły
SG: Stanisław Gala
2024-04-26
g. 18:00
W: pozytywna
516
2LMI 17
MKS Skarbek Tarnowskie Góry KS Viret CMC Zawiercie 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2024-03-08
g. 19:00
W: pozytywna
517
2LMI 17
KTS III Sigmatom Gliwice KS Naprzód Borucin 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Gala
2024-03-28
g. 18:00
W: pozytywna
518
2LMI 17
UKTS Sokół Orzesze LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2024-03-06
g. 18:00
W: pozytywna
519
2LMI 17
KS Mysław Mysłowice LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 5:5 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2024-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
520
2LMI 17
ULKTS Pszczyna LITS Meble Anders Żywiec 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2024-03-19
g. 18:30
W: pozytywna
521
2LMI 17
MKS II Czechowice Dziedzice MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2024-03-15
g. 19:00
W: pozytywna
522
2LMI 18
KTS III Sigmatom Gliwice LUKS Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Gala
2024-03-28
g. 18:30
W: pozytywna
523
2LMI 18
MKS Czechowice Dziedzice ULKTS Pszczyna 6:4 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2024-03-12
g. 18:30
W: pozytywna
524
2LMI 18
LITS Meble Anders Żywiec MKS Skarbek Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2024-03-14
g. 19:00
W: pozytywna
525
2LMI 18
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS II Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Artur Witek
2024-05-24
g. 18:00
W: pozytywna
526
2LMI 18
KS Naprzód Borucin KS Viret CMC Zawiercie 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2024-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
527
2LMI 18
UKTS Sokół Orzesze KS Mysław Mysłowice 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2024-03-22
g. 18:30
W: pozytywna
528
2LMI 19
MKS Skarbek Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2024-03-19
g. 18:30
W: pozytywna
529
2LMI 19
LITS Meble Anders Żywiec KS Naprzód Borucin 6:4 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2024-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
530
2LMI 19
UKTS Sokół Orzesze MKS II Czechowice Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Agata Domańska
2024-04-17
g. 19:00
W: pozytywna
531
2LMI 19
KS Viret CMC Zawiercie KTS III Sigmatom Gliwice 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2024-03-22
g. 19:30
W: pozytywna
532
2LMI 19
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów ULKTS Pszczyna 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Witek
2024-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
533
2LMI 19
LUKS Węgierska Górka KS Mysław Mysłowice 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2024-04-05
g. 19:30
W: pozytywna
534
2LMI 20
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów MKS Skarbek Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Rafał Witek
2024-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
535
2LMI 20
ULKTS Pszczyna UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2024-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
536
2LMI 20
KS Naprzód Borucin MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2024-04-16
g. 18:00
W: pozytywna
537
2LMI 20
KS Viret CMC Zawiercie LITS Meble Anders Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2024-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
538
2LMI 20
LUKS Węgierska Górka MKS II Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2024-04-03
g. 18:00
W: pozytywna
539
2LMI 20
KS Mysław Mysłowice KTS III Sigmatom Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2024-04-12
g. 19:30
W: pozytywna
540
2LMI 21
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów KS Naprzód Borucin 4:6 Szczegóły
SG: Rafał Witek
2024-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
541
2LMI 21
LUKS Węgierska Górka ULKTS Pszczyna 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2024-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
542
2LMI 21
MKS Skarbek Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2024-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
543
2LMI 21
MKS Czechowice Dziedzice KS Viret CMC Zawiercie 7:3 Szczegóły
SG: Marcin Walczyk
2024-04-12
g. 19:00
W: pozytywna
544
2LMI 21
KTS III Sigmatom Gliwice LITS Meble Anders Żywiec 0:10 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2024-04-12
g. 18:30
W: pozytywna
545
2LMI 21
MKS II Czechowice Dziedzice KS Mysław Mysłowice 3:7 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2024-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
546
2LMI 22
MKS Skarbek Tarnowskie Góry LUKS Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2024-04-19
g. 18:30
W: pozytywna
547
2LMI 22
KTS III Sigmatom Gliwice MKS II Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Agata Domańska
2024-04-18
g. 18:00
W: pozytywna
548
2LMI 22
KS Naprzód Borucin UKTS Sokół Orzesze 9:1 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2024-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
549
2LMI 22
KS Viret CMC Zawiercie LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2024-04-17
g. 18:00
W: pozytywna
550
2LMI 22
KS Mysław Mysłowice ULKTS Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2024-04-25
g. 19:00
W: pozytywna
551
2LMI 22
LITS Meble Anders Żywiec MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Joanna Blachura