Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 18 35 147:33
2. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 18 30 113:67
3. KU AZS UJD Częstochowa 18 26 117:63
4. UKS Huragan Sosnowiec 18 20 100:80
5. SKS Unia Kalety 18 19 99:81
6. MCKS Czeladź 18 15 91:89
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 18 15 88:92
8. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 18 13 69:111
9. UKS Ikar Mierzęcice 18 6 59:121
10. UKS Energia II Siewierz 18 1 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-02
g. 18:00
W: pozytywna
259
3LMIII 1
UKS Huragan Sosnowiec UKS Energia II Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2023-10-04
g. 18:30
W: pozytywna
260
3LMIII 1
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry SKS Unia Kalety 9:1 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2023-10-03
g. 18:00
W: pozytywna
261
3LMIII 1
UKS Ikar Mierzęcice MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2023-10-04
g. 18:00
W: pozytywna
262
3LMIII 1
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2023-10-05
g. 18:00
W: pozytywna
263
3LMIII 1
KU AZS UJD Częstochowa MCKS Czeladź 8:2 Szczegóły
SG: Julia Szemiel
2023-10-13
g. 17:30
W: pozytywna
264
3LMIII 2
UKS Energia II Siewierz KU AZS UJD Częstochowa 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-10-11
g. 18:00
W: pozytywna
265
3LMIII 2
MCKS Czeladź AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 3:7 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2023-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
266
3LMIII 2
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Ikar Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Konrad Słomczyński
2023-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
267
3LMIII 2
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2023-10-12
g. 19:00
W: pozytywna
268
3LMIII 2
SKS Unia Kalety UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Eugeniusz Płonka
2023-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
269
3LMIII 3
UKS Energia II Siewierz SKS Unia Kalety 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-10-16
g. 18:00
W: pozytywna
270
3LMIII 3
UKS Huragan Sosnowiec MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2023-10-18
g. 18:30
W: pozytywna
271
3LMIII 3
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2023-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
272
3LMIII 3
UKS Ikar Mierzęcice MCKS Czeladź 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2023-10-18
g. 18:00
W: pozytywna
273
3LMIII 3
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice KU AZS UJD Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
274
3LMIII 4
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Energia II Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2023-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
275
3LMIII 4
KU AZS UJD Częstochowa UKS Ikar Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-10-25
g. 18:00
W: pozytywna
276
3LMIII 4
MCKS Czeladź MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2023-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
277
3LMIII 4
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Huragan Sosnowiec 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2023-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
278
3LMIII 4
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie SKS Unia Kalety 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2023-11-10
g. 17:30
W: pozytywna
279
3LMIII 5
UKS Energia II Siewierz MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-11-09
g. 19:00
W: pozytywna
280
3LMIII 5
SKS Unia Kalety UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2023-11-06
g. 18:00
W: pozytywna
281
3LMIII 5
UKS Huragan Sosnowiec MCKS Czeladź 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2023-11-08
g. 18:30
W: pozytywna
282
3LMIII 5
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
283
3LMIII 5
UKS Ikar Mierzęcice AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Zimnik
2023-11-14
g. 18:00
W: pozytywna
284
3LMIII 6
UKS Ikar Mierzęcice UKS Energia II Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2023-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
285
3LMIII 6
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Jacek Lilien
2023-11-16
g. 18:30
W: pozytywna
286
3LMIII 6
KU AZS UJD Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Julia Szemiel
2023-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
287
3LMIII 6
MCKS Czeladź SKS Unia Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Waldemar Kozak
2023-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
288
3LMIII 6
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 3:7 Szczegóły
SG: Konrad Słomczyński
2023-11-24
g. 17:30
W: pozytywna
289
3LMIII 7
UKS Energia II Siewierz UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Adam Duch
2023-11-23
g. 18:30
W: pozytywna
290
3LMIII 7
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie MCKS Czeladź 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2023-11-23
g. 19:00
W: pozytywna
291
3LMIII 7
SKS Unia Kalety KU AZS UJD Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Płonka
2023-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
292
3LMIII 7
UKS Huragan Sosnowiec AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2023-11-22
g. 18:30
W: pozytywna
293
3LMIII 7
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Adamus
2023-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
294
3LMIII 8
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Energia II Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2023-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
295
3LMIII 8
UKS Ikar Mierzęcice UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2023-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
296
3LMIII 8
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice SKS Unia Kalety 6:4 Szczegóły
SG: Klaudiusz Mały Wieczorek
2023-12-07
g. 18:30
W: pozytywna
297
3LMIII 8
KU AZS UJD Częstochowa MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2023-12-06
g. 18:00
W: pozytywna
298
3LMIII 8
MCKS Czeladź UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG: Waldemar Kozak
2023-12-13
g. 18:00
W: pozytywna
299
3LMIII 9
UKS Energia II Siewierz MCKS Czeladź 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Pęciak
2023-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
300
3LMIII 9
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza KU AZS UJD Częstochowa 1:9 Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2023-12-14
g. 18:30
W: pozytywna
301
3LMIII 9
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 2:8 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2023-12-14
g. 19:00
W: pozytywna
302
3LMIII 9
SKS Unia Kalety UKS Ikar Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2023-12-11
g. 18:00
W: pozytywna
303
3LMIII 9
UKS Huragan Sosnowiec MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2024-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
744
3LMIII 10
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Ikar Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2024-01-19
g. 17:30
W: pozytywna
745
3LMIII 10
UKS Energia II Siewierz MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-01-18
g. 18:30
W: pozytywna
746
3LMIII 10
KU AZS UJD Częstochowa UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 5:5 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-01-18
g. 19:00
W: pozytywna
747
3LMIII 10
SKS Unia Kalety MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2024-01-17
g. 18:00
W: pozytywna
748
3LMIII 10
MCKS Czeladź UKS Huragan Sosnowiec 3:7 Szczegóły
SG: Waldemar Kozak
2024-01-22
g. 17:30
W: pozytywna
749
3LMIII 11
UKS Energia II Siewierz UKS Huragan Sosnowiec 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
750
3LMIII 11
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 4:6 Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2024-01-25
g. 19:00
W: pozytywna
751
3LMIII 11
SKS Unia Kalety MCKS Czeladź 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2024-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
752
3LMIII 11
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie KU AZS UJD Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2024-02-02
g. 18:00
W: pozytywna
753
3LMIII 11
UKS Ikar Mierzęcice MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Zimnik
2024-02-15
g. 18:30
W: pozytywna
754
3LMIII 12
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 5:5 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2024-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
755
3LMIII 12
UKS Huragan Sosnowiec SKS Unia Kalety 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2024-02-16
g. 17:30
W: pozytywna
756
3LMIII 12
UKS Energia II Siewierz UKS Ikar Mierzęcice 3:7 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
757
3LMIII 12
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2024-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
758
3LMIII 12
MCKS Czeladź KU AZS UJD Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2024-02-21
g. 18:30
W: pozytywna
759
3LMIII 13
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 7:3 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2024-02-19
g. 18:00
W: pozytywna
760
3LMIII 13
UKS Huragan Sosnowiec KU AZS UJD Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2024-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
761
3LMIII 13
UKS Ikar Mierzęcice UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 2:8 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2024-02-22
g. 19:00
W: pozytywna
762
3LMIII 13
SKS Unia Kalety UKS Energia II Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Eugeniusz Płonka
2024-02-21
g. 18:00
W: pozytywna
763
3LMIII 13
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice MCKS Czeladź 6:4 Szczegóły
SG: Marek Wolny
2024-02-29
g. 18:30
W: pozytywna
764
3LMIII 14
KU AZS UJD Częstochowa SKS Unia Kalety 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-02-29
g. 18:30
W: pozytywna
765
3LMIII 14
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2024-02-28
g. 18:30
W: pozytywna
766
3LMIII 14
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry MCKS Czeladź 9:1 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2024-02-28
g. 18:00
W: pozytywna
767
3LMIII 14
AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Grażyna Wolny
2024-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
768
3LMIII 14
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza UKS Energia II Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2024-03-13
g. 18:30
W: pozytywna
769
3LMIII 15
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2024-03-14
g. 19:00
W: pozytywna
770
3LMIII 15
SKS Unia Kalety AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2024-03-14
g. 18:30
W: pozytywna
771
3LMIII 15
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2024-03-13
g. 18:00
W: pozytywna
772
3LMIII 15
MCKS Czeladź UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2024-03-14
g. 18:30
W: pozytywna
773
3LMIII 15
KU AZS UJD Częstochowa UKS Energia II Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-04-15
g. 18:00
W: pozytywna
774
3LMIII 16
UKS Huragan Sosnowiec UKS Ikar Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2024-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
775
3LMIII 16
KU AZS UJD Częstochowa AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 5:5 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
776
3LMIII 16
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MCKS Czeladź 5:5 Szczegóły
SG: Konrad Słomczyński
2024-03-21
g. 18:30
W: pozytywna
777
3LMIII 16
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Energia II Siewierz 10:0 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2024-03-21
g. 19:00
W: pozytywna
778
3LMIII 16
SKS Unia Kalety MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2024-04-05
g. 17:30
W: pozytywna
779
3LMIII 17
UKS Energia II Siewierz AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 2:8 Szczegóły
SG: Adam Duch
2024-04-03
g. 18:00
W: pozytywna
780
3LMIII 17
MCKS Czeladź MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 4:6 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2024-04-05
g. 18:00
W: pozytywna
781
3LMIII 17
UKS Ikar Mierzęcice SKS Unia Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2024-04-04
g. 18:30
W: pozytywna
782
3LMIII 17
KU AZS UJD Częstochowa MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2024-04-08
g. 18:00
W: pozytywna
783
3LMIII 17
UKS Huragan Sosnowiec UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2024-04-11
g. 18:30
W: pozytywna
784
3LMIII 18
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Jerzy Malcherek
2024-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
785
3LMIII 18
UKS Ikar Mierzęcice KU AZS UJD Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Zimnik
2024-04-10
g. 18:00
W: pozytywna
786
3LMIII 18
MCKS Czeladź UKS Energia II Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Janusz Sokołowski
2024-04-12
g. 18:00
W: pozytywna
787
3LMIII 18
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza SKS Unia Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2024-04-10
g. 18:30
W: pozytywna
788
3LMIII 18
MKS Skarbek II Tarnowskie Góry AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Adamus