Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS LOT Konopiska 17 34 156:14
2. LKS Ciężkowianka Jaworzno 17 28 125:45
3. KU AZS UJD II Częstochowa 16 20 93:67
4. SKS Unia II Kalety 16 15 84:76
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
430
4LMIII 1
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 0:10 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2023-10-09
g. 18:00
W: pozytywna
431
4LMIII 1
GLKS LOT Konopiska LKS Ciężkowianka Jaworzno 8:2 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2023-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
432
4LMIII 1
KU AZS UJD II Częstochowa SKS Unia II Kalety 8:2 Szczegóły
SG: Julia Szemiel
2023-10-13
g. 17:30
W: pozytywna
433
4LMIII 1
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Huragan II Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Nieszporek
2023-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
434
4LMIII 2
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Konrad Słomczyński
2023-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
435
4LMIII 2
UKS Huragan II Sosnowiec KU AZS UJD II Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Szymon Matonia
2023-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
436
4LMIII 2
SKS Unia II Kalety GLKS LOT Konopiska 0:10 Szczegóły
SG: Eugeniusz Płonka
2023-10-18
g. 17:00
W: pozytywna
437
4LMIII 2
LKS Ciężkowianka Jaworzno LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2023-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
438
4LMIII 3
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza LKS Ciężkowianka Jaworzno 0:10 Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski
2023-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
439
4LMIII 3
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno SKS Unia II Kalety 1:9 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2023-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
440
4LMIII 3
GLKS LOT Konopiska UKS Huragan II Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2023-10-30
g. 17:30
W: pozytywna
441
4LMIII 3
UKS Ikar II Mierzęcice KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2023-11-09
g. 18:30
W: pozytywna
442
4LMIII 4
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-11-10
g. 17:30
W: pozytywna
443
4LMIII 4
UKS Ikar II Mierzęcice GLKS LOT Konopiska 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Zimnik
2023-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
444
4LMIII 4
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
445
4LMIII 4
SKS Unia II Kalety LKS Ciężkowianka Jaworzno 4:6 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2023-11-16
g. 18:00
W: pozytywna
446
4LMIII 5
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza SKS Unia II Kalety 0:10 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2023-11-14
g. 17:00
W: pozytywna
447
4LMIII 5
LKS Ciężkowianka Jaworzno UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Włodzimierz Szczepanik
2023-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
448
4LMIII 5
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2023-11-13
g. 18:00
W: pozytywna
449
4LMIII 5
GLKS LOT Konopiska KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2023-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
450
4LMIII 6
GLKS LOT Konopiska UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2023-11-30
g. 18:30
W: pozytywna
451
4LMIII 6
KU AZS UJD II Częstochowa LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 8:2 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2023-12-01
g. 17:30
W: pozytywna
452
4LMIII 6
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Ciężkowianka Jaworzno 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2023-11-30
g. 18:00
W: pozytywna
453
4LMIII 6
UKS Huragan II Sosnowiec SKS Unia II Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2023-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
454
4LMIII 7
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza UKS Huragan II Sosnowiec 1:9 Szczegóły
SG: Konrad Słomczyński
2023-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
455
4LMIII 7
SKS Unia II Kalety UKS Ikar II Mierzęcice 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2023-12-05
g. 17:00
W: pozytywna
456
4LMIII 7
LKS Ciężkowianka Jaworzno KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2023-12-04
g. 18:00
W: pozytywna
457
4LMIII 7
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno GLKS LOT Konopiska 0:10 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2024-01-15
g. 18:00
W: pozytywna
915
4LMIII 8
GLKS LOT Konopiska UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2024-01-15
g. 18:00
W: pozytywna
916
4LMIII 8
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno LKS Ciężkowianka Jaworzno 0:10 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2024-01-18
g. 18:00
W: pozytywna
917
4LMIII 8
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Konrad Słomczyński
2024-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
918
4LMIII 8
SKS Unia II Kalety UKS Huragan II Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2024-02-02
g. 17:30
W: pozytywna
919
4LMIII 9
UKS Ikar II Mierzęcice SKS Unia II Kalety 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2024-01-22
g. 18:00
W: pozytywna
920
4LMIII 9
GLKS LOT Konopiska LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2024-01-23
g. 17:00
W: pozytywna
921
4LMIII 9
LKS Ciężkowianka Jaworzno UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2024-01-25
g. 18:30
W: pozytywna
922
4LMIII 9
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Huragan II Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Julia Szemiel
2024-02-16
g. 17:30
W: pozytywna
923
4LMIII 10
UKS Ikar II Mierzęcice LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2024-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
924
4LMIII 10
SKS Unia II Kalety KU AZS UJD II Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2024-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
925
4LMIII 10
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza GLKS LOT Konopiska 0:10 Szczegóły
SG: Konrad Słomczyński
2024-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
926
4LMIII 10
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Ciężkowianka Jaworzno 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2024-02-22
g. 18:30
W: pozytywna
927
4LMIII 11
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Ikar II Mierzęcice 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-02-20
g. 17:00
W: pozytywna
928
4LMIII 11
LKS Ciężkowianka Jaworzno SKS Unia II Kalety 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2024-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
929
4LMIII 11
UKS Huragan II Sosnowiec GLKS LOT Konopiska 1:9 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2024-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
930
4LMIII 11
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 4:6 Szczegóły
SG: Leszek Starzyński
2024-03-01
g. 17:30
W: pozytywna
931
4LMIII 12
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 8:2 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2024-02-29
g. 18:30
W: pozytywna
932
4LMIII 12
KU AZS UJD II Częstochowa LKS Ciężkowianka Jaworzno 2:8 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
933
4LMIII 12
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Huragan II Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2024-02-26
g. 18:00
W: pozytywna
934
4LMIII 12
GLKS LOT Konopiska SKS Unia II Kalety 10:0 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2024-03-05
g. 17:00
W: pozytywna
935
4LMIII 13
LKS Ciężkowianka Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 8:2 Szczegóły
SG: Włodzimierz Szczepanik
2024-03-07
g. 18:30
W: pozytywna
936
4LMIII 13
KU AZS UJD II Częstochowa GLKS LOT Konopiska 0:10 Szczegóły
SG: Wojciech Kaczmarek
2024-03-07
g. 18:00
W: pozytywna
937
4LMIII 13
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
SG: Piotr Boryszko
2024-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
938
4LMIII 13
SKS Unia II Kalety LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 9:1 Szczegóły
SG: Eugeniusz Romik
2024-03-14
g. 18:00
W: pozytywna
939
4LMIII 14
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Ikar II Mierzęcice 10:0 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2024-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
940
4LMIII 14
SKS Unia II Kalety UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Zalc
2024-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
941
4LMIII 14
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno KU AZS UJD II Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2024-03-12
g. 17:00
W: pozytywna
942
4LMIII 14
LKS Ciężkowianka Jaworzno GLKS LOT Konopiska 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Radko
2024-03-22
g. 18:00
W: pozytywna
943
4LMIII 15
SKS Unia II Kalety GLKS LOT Konopiska 1:9 Szczegóły
SG: Eugeniusz Płonka
2024-03-19
g. 17:00
W: pozytywna
944
4LMIII 15
LKS Ciężkowianka Jaworzno KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Włodzimierz Szczepanik
2024-04-12
g. 17:30
945
4LMIII 15
UKS Ikar II Mierzęcice UKS Huragan II Sosnowiec 0:10 Szczegóły
SG: Krzysztof Kozieł
2024-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
946
4LMIII 15
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2024-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
947
4LMIII 16
GLKS LOT Konopiska KU AZS UJD II Częstochowa 9:1 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2024-04-02
g. 17:00
W: pozytywna
948
4LMIII 16
LKS Ciężkowianka Jaworzno SKS Unia II Kalety 6:4 Szczegóły
SG: Włodzimierz Szczepanik
2024-04-04
g. 18:00
949
4LMIII 16
UKS Huragan II Sosnowiec UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2024-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
950
4LMIII 16
LKS Zgoda Byczyna Jaworzno UKS Ikar II Mierzęcice 3:7 Szczegóły
SG: Maciej Miliński
2024-04-08
g. 18:00
W: pozytywna
951
4LMIII 17
GLKS LOT Konopiska LKS Ciężkowianka Jaworzno 6:4 Szczegóły
SG: Maciej Cierpiał
2024-04-25
g. 18:30
952
4LMIII 17
KU AZS UJD II Częstochowa SKS Unia II Kalety -:- Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2024-04-11
g. 18:00
W: pozytywna
953
4LMIII 17
UKS Huragan II Sosnowiec LKS Zgoda Byczyna Jaworzno 10:0 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2024-04-11
g. 18:00
954
4LMIII 17
UKS Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza UKS Ikar II Mierzęcice 4:6 Szczegóły
SG: Mariusz Baranowski