Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 15 26 115:35
2. KTS II Gliwice 15 25 102:48
3. MKS Czechowice Dziedzice 15 22 104:46
4. LZS Victoria Chróścice 15 16 77:73
5. KU AZS UJD II Częstochowa 15 13 72:78
6. JKTS III Jastrzębie Zdrój 15 12 67:83
7. UKTS Sokół Orzesze 15 10 58:92
8. UKS Energia Siewierz 15 4 45:105
9. ULKS Ruch Pniów 8 0 0:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-21
g. 18:30
W: pozytywna
1
2LK 1
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry JKTS III Jastrzębie Zdrój 9:1 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2021-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
2
2LK 1
UKTS Sokół Orzesze KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Zbigniew Fijałkowski
2021-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
4
2LK 1
LZS Victoria Chróścice KU AZS UJD II Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG:
2021-09-24
g. 18:00
W: negatywna
5
2LK 1
ULKS Ruch Pniów UKS Energia Siewierz 0:10 Szczegóły
SG:
2021-10-07
g. 17:30
W: pozytywna
10
2LK 2
KTS II Gliwice MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Wacław Suchecki
2021-10-08
g. 18:00
W: negatywna
6
2LK 2
ULKS Ruch Pniów JKTS III Jastrzębie Zdrój 0:10 Szczegóły
SG:
2021-10-18
g. 17:30
W: pozytywna
7
2LK 2
UKS Energia Siewierz LZS Victoria Chróścice 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-10-06
g. 18:30
W: pozytywna
9
2LK 2
MKS Czechowice Dziedzice UKTS Sokół Orzesze 4:6 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-15
g. 19:30
W: pozytywna
11
2LK 3
JKTS III Jastrzębie Zdrój KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-10-12
g. 18:30
W: pozytywna
12
2LK 3
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
13
2LK 3
UKTS Sokół Orzesze KU AZS UJD II Częstochowa 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-10-15
g. 18:00
W: negatywna
15
2LK 3
LZS Victoria Chróścice ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG:
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
16
2LK 4
LZS Victoria Chróścice JKTS III Jastrzębie Zdrój 6:4 Szczegóły
SG:
2021-10-20
g. 17:30
W: pozytywna
18
2LK 4
UKS Energia Siewierz UKTS Sokół Orzesze 2:8 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
19
2LK 4
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2021-10-27
g. 18:30
W: pozytywna
20
2LK 4
MKS Czechowice Dziedzice KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-29
g. 19:30
W: pozytywna
21
2LK 5
JKTS III Jastrzębie Zdrój MKS Czechowice Dziedzice 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
22
2LK 5
KTS II Gliwice KU AZS UJD II Częstochowa 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-10-26
g. 18:30
W: pozytywna
23
2LK 5
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-10-29
g. 18:00
W: negatywna
24
2LK 5
UKTS Sokół Orzesze ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG:
2021-11-08
g. 18:00
W: pozytywna
27
2LK 6
LZS Victoria Chróścice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG:
2021-11-05
g. 18:00
W: negatywna
28
2LK 6
ULKS Ruch Pniów MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG:
2021-11-05
g. 17:30
W: pozytywna
29
2LK 6
UKS Energia Siewierz KTS II Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
30
2LK 6
KU AZS UJD II Częstochowa MKS Czechowice Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2021-11-19
g. 19:30
W: pozytywna
31
2LK 7
JKTS III Jastrzębie Zdrój KU AZS UJD II Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-11-24
g. 18:30
W: pozytywna
32
2LK 7
MKS Czechowice Dziedzice UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-11-19
g. 19:00
W: negatywna
33
2LK 7
KTS II Gliwice ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG:
2021-12-14
g. 18:30
W: pozytywna
34
2LK 7
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry LZS Victoria Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
36
2LK 8
UKTS Sokół Orzesze JKTS III Jastrzębie Zdrój 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2021-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
38
2LK 8
LZS Victoria Chróścice KTS II Gliwice 3:7 Szczegóły
SG:
2021-12-03
g. 18:00
W: negatywna
39
2LK 8
ULKS Ruch Pniów MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG:
2021-12-13
g. 17:30
W: pozytywna
40
2LK 8
UKS Energia Siewierz KU AZS UJD II Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch
2021-12-10
g. 19:30
W: pozytywna
41
2LK 9
JKTS III Jastrzębie Zdrój UKS Energia Siewierz 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2021-12-10
g. 18:00
W: negatywna
42
2LK 9
KU AZS UJD II Częstochowa ULKS Ruch Pniów 10:0 Szczegóły
SG:
2021-12-20
g. 18:30
W: pozytywna
43
2LK 9
MKS Czechowice Dziedzice LZS Victoria Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-12-07
g. 18:30
W: pozytywna
45
2LK 9
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2022-01-21
g. 19:00
W: pozytywna
1
2LK 10
KTS II Gliwice UKS Energia Siewierz 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2022-02-23
g. 18:30
W: pozytywna
2
2LK 10
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa 10:0 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2022-01-19
g. 18:30
W: pozytywna
3
2LK 10
MKS Czechowice Dziedzice JKTS III Jastrzębie Zdrój 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-05-04
g. 18:00
W: pozytywna
4
2LK 10
UKTS Sokół Orzesze LZS Victoria Chróścice 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-01-31
g. 18:00
W: pozytywna
5
2LK 11
LZS Victoria Chróścice UKS Energia Siewierz 9:1 Szczegóły
SG:
2022-02-09
g. 19:00
W: pozytywna
6
2LK 11
UKTS Sokół Orzesze MKS Czechowice Dziedzice 0:10 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-01-28
g. 19:30
W: pozytywna
7
2LK 11
JKTS III Jastrzębie Zdrój MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-02-25
g. 18:00
W: pozytywna
8
2LK 11
KU AZS UJD II Częstochowa KTS II Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2022-03-16
g. 19:00
W: pozytywna
10
2LK 12
KTS II Gliwice JKTS III Jastrzębie Zdrój 9:1 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-03-08
g. 18:00
W: pozytywna
11
2LK 12
UKTS Sokół Orzesze MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
12
2LK 12
LZS Victoria Chróścice MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG:
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
9
2LK 12
KU AZS UJD II Częstochowa UKS Energia Siewierz 8:2 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2022-03-16
g. 17:30
W: pozytywna
13
2LK 13
UKS Energia Siewierz MKS Czechowice Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2022-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
14
2LK 13
LZS Victoria Chróścice MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG:
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
15
2LK 13
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze 8:2 Szczegóły
SG: Anna Rusin
2022-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
16
2LK 13
KU AZS UJD II Częstochowa JKTS III Jastrzębie Zdrój 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Pięta
2022-03-30
g. 17:30
W: pozytywna
17
2LK 14
UKS Energia Siewierz JKTS III Jastrzębie Zdrój 4:6 Szczegóły
SG: Adam Duch
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
18
2LK 14
KU AZS UJD II Częstochowa UKTS Sokół Orzesze 6:4 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2022-04-25
g. 19:00
W: pozytywna
19
2LK 14
KTS II Gliwice LZS Victoria Chróścice 8:2 Szczegóły
SG:
2022-03-30
g. 18:30
W: pozytywna
20
2LK 14
MKS Czechowice Dziedzice MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-04-06
g. 17:30
W: pozytywna
21
2LK 15
UKS Energia Siewierz MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry 1:9 Szczegóły
SG: Adam Duch
2022-04-08
g. 19:00
W: pozytywna
22
2LK 15
KTS II Gliwice MKS Czechowice Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG:
2022-04-04
g. 18:00
W: pozytywna
23
2LK 15
KU AZS UJD II Częstochowa LZS Victoria Chróścice 5:5 Szczegóły
SG: Wiesław Pięta
2022-04-08
g. 19:30
W: pozytywna
24
2LK 15
JKTS III Jastrzębie Zdrój UKTS Sokół Orzesze 5:5 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
25
2LK 17
UKTS Sokół Orzesze UKS Energia Siewierz 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-04-29
g. 19:30
W: pozytywna
26
2LK 17
JKTS III Jastrzębie Zdrój LZS Victoria Chróścice 8:2 Szczegóły
SG: Roman Fajkus
2022-04-27
g. 18:30
W: pozytywna
27
2LK 17
MKS Czechowice Dziedzice KU AZS UJD II Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-04-26
g. 18:30
W: pozytywna
28
2LK 17
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry KTS II Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Mariusz Baron