Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. I)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Puda Piotr
(MKS II Czechowice Dziedzice)
16 15 1 94%
2. Ramenda Krzysztof
(MKS II Czechowice Dziedzice)
15 14 1 93%
3. Budzyński Henryk
(KTS II Lędziny)
16 13 3 81%
4. Bałoń Robert
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
15 12 3 80%
5. Cieślar Marcin
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
12 11 1 92%
6. Polok Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
13 10 3 77%
7. Szczęsnowicz Piotr
(KTS II Lędziny)
9 9 0 100%
8. Gawlas Michał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
11 9 2 82%
9. Sztuka Jacek
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
14 9 5 64%
10. Jędras Andrzej
(LZS 45 Bujaków)
16 9 7 56%
11. Kolonko Piotr
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
16 9 7 56%
12. Sztwiertnia Andrzej
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
8 8 0 100%
13. Balcar Jacek
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
15 8 7 53%
14. Małysiak Ryszard
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
16 8 8 50%
15. Krzywda Daniel
(KTS II Lędziny)
8 7 1 88%
16. Then Olaf
(MKS II Czechowice Dziedzice)
8 7 1 88%
17. Jahn Artur
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
14 7 7 50%
18. Łosiniecki Jan
(LZS 45 Bujaków)
14 7 7 50%
19. Bujok Andrzej
(UKS Wisła Wiślanie)
15 7 8 47%
20. Ormaniec Wojciech
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
16 7 9 44%
21. Wowro Jakub
(KTS II Lędziny)
10 6 4 60%
22. Siedlaczek Andrzej
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
12 6 6 50%
23. Waliczek Dawid
(KTS II Lędziny)
13 6 7 46%
24. Joniec Jerzy
(LZS 45 Bujaków)
13 6 7 46%
25. Czyż Daniel
(UKS Wisła Wiślanie)
15 6 9 40%
26. Ormaniec Marian
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
7 5 2 71%
27. Krajewski Arkadiusz
(Talent Sferawent II Cieszyn)
14 5 9 36%
28. Kurek Kamil
(Talent Sferawent II Cieszyn)
15 5 10 33%
29. Wziątek Kazimierz
(LZS 45 Bujaków)
8 4 4 50%
30. Gajewski Adam
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 4 6 40%
31. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 4 6 40%
32. Lorc Mateusz
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
10 4 6 40%
33. Kuraś Daniel
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
9 3 6 33%
34. Mika Tomasz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
9 3 6 33%
35. Kanik Grzegorz
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
9 3 6 33%
36. Minge Andrzej
(UKS Wisła Wiślanie)
10 3 7 30%
37. Brak Sławomir
(UKS Wisła Wiślanie)
10 3 7 30%
38. Rucka Celina
(Talent Sferawent II Cieszyn)
15 3 12 20%
39. Pustówka Jakub
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 2 0 100%
40. Kuś Aleksander
(KTS II Lędziny)
5 2 3 40%
41. Seklecki Radosław
(UKS Wisła Wiślanie)
7 2 5 29%
42. Wiecheć Adrian
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
10 2 8 20%
43. Kozubek Filip
(Talent Sferawent II Cieszyn)
14 2 12 14%
44. Wiecheć Klaudiusz
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
1 1 0 100%
45. Gawlas Mateusz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100%
46. Wiecheć Klaudiusz
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
1 1 0 100%
47. Podżorski Roman
(UKS Wisła Wiślanie)
3 1 2 33%
48. Kufel Tadeusz
(KTS II Lędziny)
3 1 2 33%
49. Sudoł Amanda
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 1 3 25%
50. Chmielniak Konrad
(Talent Sferawent II Cieszyn)
4 1 3 25%
51. Kufel Karol
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 1 9 10%
52. Szymik Dawid
(LITS Meble Anders III Żywiec)
11 1 10 9%
53. Brachaczek Nadine
(Talent Sferawent II Cieszyn)
1 0 1 0%
54. Kufel Dominik
(LITS Meble Anders III Żywiec)
1 0 1 0%
55. Greń Tymoteusz
(Talent Sferawent II Cieszyn)
1 0 1 0%
56. Byczyński Bartosz
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
1 0 1 0%
57. Słowik Marcin
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 0 2 0%
58. Gniadek Michał
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 0 2 0%
59. Mnich Marek
(LZS 45 Bujaków)
2 0 2 0%
60. Mały-Wieczorek Klaudiusz
(LZS 45 Bujaków)
4 0 4 0%
61. Legierski Marek
(UKS Wisła Wiślanie)
4 0 4 0%
62. Pióro Piotr
(LZS 45 Bujaków)
7 0 7 0%