Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Bartek Quatro Team Siemianowice 12 20 87:33
2. KTS Gliwice 12 20 77:43
3. TRS Millenium Myszków 12 19 83:37
4. Piast Ożarowice 12 19 75:45
5. KS Viret CMC Zawiercie 12 13 63:57
6. UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 12 9 59:61
7. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 11 8 45:65
8. Bartek Siemianowice 13 7 50:80
9. TKKF I Chorzów 12 3 30:90
10. TKKF III Chorzów 12 2 31:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Malik Damian
(Bartek Quatro Team Siemianowice )
11 10 1 91%
2. Sikora Mariusz
(TRS Millenium Myszków)
9 8 1 89%
3. Kłodawski Tomasz
(Bartek Quatro Team Siemianowice )
10 8 2 80%
4. Żelezik Jacek
(TRS Millenium Myszków)
8 7 1 88%
5. Wiża Roman
(KTS Gliwice)
8 7 1 88%
6. Kozłowski Jarosław
(KTS Gliwice)
7 6 1 86%
7. Baron Mariusz
(Piast Ożarowice)
9 6 3 67%
8. Parkitny Dariusz
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
11 6 5 55%
9. Chrost Daniel
(TKKF III Chorzów)
12 6 6 50%
10. Krawczyk Rafał
(TKKF III Chorzów)
12 6 6 50%
11. Kowal Edward
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
10 5 5 50%
12. Kurek Krzysztof
(KS Viret CMC Zawiercie)
11 5 6 45%
13. Wolny Michał
(UKS Wolej II Solver Ruda Śląska)
11 5 6 45%
14. Bluszcz Tomasz
(UKS Wolej II Solver Ruda Śląska)
11 5 6 45%
15. Dziub Arkadiusz
(KS Viret CMC Zawiercie)
12 5 7 42%
16. Brzezina Krzysztof
(Piast Ożarowice)
7 4 3 57%
17. Labus Marcin
(Bartek Siemianowice)
11 4 7 36%
18. Szeląg Wojciech
(Bartek Siemianowice)
11 4 7 36%
19. Ptaszek Grzegorz
(KTS Gliwice)
4 3 1 75%
20. Zemła Piotr
(KTS Gliwice)
2 2 0 100%
21. Hetnar Krzysztof
(Bartek Quatro Team Siemianowice )
3 2 1 67%
22. Wawryło Sławomir
(TRS Millenium Myszków)
1 1 0 100%
23. Migdał Eugeniusz
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
1 1 0 100%
24. Opozda Rafał
(KTS Gliwice)
1 1 0 100%
25. Zygmunt Marcin
(KTS Gliwice)
2 1 1 50%
26. Tkaczyk Henryk
(Piast Ożarowice)
3 1 2 33%
27. Bogacki Mariusz
(Piast Ożarowice)
4 1 3 25%
28. Koźluk Krzysztof
(Piast Ożarowice)
1 0 1 0%
29. Miszka Stefan
(UKS Wolej II Solver Ruda Śląska)
1 0 1 0%
30. Miśta Sylwester
(KS Viret CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
31. Wolny Marek
(UKS Wolej II Solver Ruda Śląska)
1 0 1 0%
32. Męcik Patryk
(TRS Millenium Myszków)
1 0 1 0%
33. Męcik Zbigniew
(TRS Millenium Myszków)
1 0 1 0%
34. Pierzchała Artur
(Bartek Siemianowice)
2 0 2 0%
35. Kiera Andrzej
(Bartek Siemianowice)
2 0 2 0%
36. Machelski Michał
(TRS Millenium Myszków)
4 0 4 0%
37. Bladziak Krzysztof
(TKKF I Chorzów)
5 0 5 0%
38. Bogusławski Andrzej
(TKKF I Chorzów)
9 0 9 0%
39. Zegar Grzegorz
(TKKF I Chorzów)
10 0 10 0%