Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 11 21 99:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 9 17 75:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10 7 39:61
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81
9. JKTS III Jastrzębie Zdrój 10 2 18:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Indeka Weronika
(MKS Czechowice Dziedzice)
11 10 1 91%
2. Lech Maja
(MKS Czechowice Dziedzice)
9 9 0 100%
3. Krzempek Wiktoria
(RKS Cukrownik I Chybie)
10 7 3 70%
4. Twardawa Emilia
(MKS Czechowice Dziedzice)
8 6 2 75%
5. Wystyrk Marcelina
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
8 6 2 75%
6. Kaczmarczyk Julia
(KTS II Gliwice)
9 6 3 67%
7. Gawliczek Marta
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
9 6 3 67%
8. Moskała Julia
(RKS Cukrownik I Chybie)
9 6 3 67%
9. Myrmus Aneta
(UKS Energia Siewierz)
10 6 4 60%
10. Hetnał Sandra
(MKS Czechowice Dziedzice)
5 5 0 100%
11. Cieślar Nadia
(MKS Czechowice Dziedzice)
5 5 0 100%
12. Toborek Maria
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
6 5 1 83%
13. Skulska Amalia Sophie
(KTS II Gliwice)
7 5 2 71%
14. Kuśnierek Nadia
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
7 5 2 71%
15. Tkocz Julia
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
10 5 5 50%
16. Durak Sabina
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
4 4 0 100%
17. Wszołek Patrycja
(RKS Cukrownik I Chybie)
4 4 0 100%
18. Bladocha Maja
(KU AZS UJD II Częstochowa)
5 4 1 80%
19. Bąk Klaudia
(RKS Cukrownik I Chybie)
6 4 2 67%
20. Kielar Anna
(KU AZS UJD II Częstochowa)
6 4 2 67%
21. Grzesińska Zuzanna
(UKS Energia Siewierz)
7 4 3 57%
22. Górska Aleksandra
(KU AZS UJD II Częstochowa)
7 4 3 57%
23. Nawara Wiktoria
(UKS Energia Siewierz)
10 4 6 40%
24. Bernacka Iryna
(RKS Cukrownik I Chybie)
3 3 0 100%
25. Filiczak Ewa
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
4 3 1 75%
26. Wszołek Weronika
(RKS Cukrownik I Chybie)
4 3 1 75%
27. Domańska Agata
(MKS Czechowice Dziedzice)
4 3 1 75%
28. Gołębiowska Aleksandra
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
5 3 2 60%
29. Rogowicz Natalia
(UKS Energia Siewierz)
5 3 2 60%
30. Studnicka Anna
(KTS II Gliwice)
8 3 5 38%
31. Ratajczyk Nikola
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
10 3 7 30%
32. Ratajczyk Aleksandra
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
10 3 7 30%
33. Włodarczyk Justyna
(RKS Cukrownik II Chybie)
10 3 7 30%
34. Kałuża Aleksandra
(MKS Czechowice Dziedzice)
2 2 0 100%
35. Paluch Dorota
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
2 2 0 100%
36. Jędrasiak Julia
(KU AZS UJD II Częstochowa)
3 2 1 67%
37. Szemiel Julia
(KU AZS UJD II Częstochowa)
4 2 2 50%
38. Pawełczak Zuzanna
(KU AZS UJD II Częstochowa)
4 2 2 50%
39. Nowak Liliana
(KU AZS UJD II Częstochowa)
6 2 4 33%
40. Wszołek Natalia
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
8 2 6 25%
41. Myśliwiec Marta
(KTS II Gliwice)
9 2 7 22%
42. Pustelnik Lena
(RKS Cukrownik II Chybie)
10 2 8 20%
43. Włodarczyk Kinga
(RKS Cukrownik I Chybie)
4 1 3 25%
44. Kocik Magdalena
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
7 1 6 14%
45. Szymańska Hanna
(UKS Energia Siewierz)
7 1 6 14%
46. Kuboszek Maja
(RKS Cukrownik II Chybie)
10 1 9 10%
47. Dorobisz Paulina
(UKS Energia Siewierz)
1 0 1 0%
48. Brachaczek Nadine
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
1 0 1 0%
49. Gruca Alicja
(KU AZS UJD II Częstochowa)
1 0 1 0%
50. Zborowska Alina
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
2 0 2 0%
51. Rak Magdalena
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
2 0 2 0%
52. Pietek Małgorzata
(KTS II Gliwice)
3 0 3 0%
53. Kocik Zuzanna
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
3 0 3 0%
54. Ratajczyk Kamila
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
7 0 7 0%
55. Kuboszek Nicola
(RKS Cukrownik II Chybie)
10 0 10 0%
56. Ratajczyk Milena
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
10 0 10 0%