Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Ramenda Adam
(MKS Czechowice Dziedzice)
14 14 0 100%
2. Wiśniewski Mateusz
(MKS Czechowice Dziedzice)
14 14 0 100%
3. Piotrowski Marcin
(KS Viret CMC Zawiercie)
14 14 0 100%
4. Piotrowski Tadeusz
(KS Viret CMC Zawiercie)
14 13 1 93%
5. Gawlas Mateusz
(MKS Czechowice Dziedzice)
14 11 3 79%
6. Szary Piotr
(MKS Czechowice Dziedzice)
14 11 3 79%
7. Sobel Artur
(ULKTS Pszczyna)
15 11 4 73%
8. Zwoliński Mariusz
(ULKTS Pszczyna)
15 11 4 73%
9. Eliasz Adrian
(KS Naprzód Borucin)
14 10 4 71%
10. Bartusik Marek
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
15 10 5 67%
11. Pietraszko Łukasz
(LITS Meble Anders Żywiec)
15 10 5 67%
12. Kufel Karol
(LITS Meble Anders Żywiec)
15 10 5 67%
13. Myszewski Adrian
(LITS Meble Anders Żywiec)
12 9 3 75%
14. Nosiadek Jakub
(KS Naprzód Borucin)
13 9 4 69%
15. Piecowski Miłosz
(KS Naprzód Borucin)
14 9 5 64%
16. Piecowski Mirosław
(KS Naprzód Borucin)
14 9 5 64%
17. Skórski Michał
(KS Mysław Mysłowice)
14 9 5 64%
18. Tereszczenko Aleksandr
(KS Mysław Mysłowice)
15 9 6 60%
19. Czyrnia Krzysztof
(UKTS Sokół Orzesze)
15 9 6 60%
20. Suchecki Wacław
(UKTS Sokół Orzesze)
13 8 5 62%
21. Polok Paweł
(MKS II Czechowice Dziedzice)
14 8 6 57%
22. Gryga Rafał
(MKS II Czechowice Dziedzice)
14 8 6 57%
23. Makajew Maciej
(KS Viret CMC Zawiercie)
13 7 6 54%
24. Cioch Błażej
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
14 7 7 50%
25. Lubaś Sebastian
(LITS Meble Anders Żywiec)
14 7 7 50%
26. Jabłoński Filip
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
14 7 7 50%
27. Jemilianowicz Sebastian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
15 7 8 47%
28. Idaczyk Dominik
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
10 6 4 60%
29. Pańczyk Adrian
(KS Viret CMC Zawiercie)
13 6 7 46%
30. Stokłosa Jacek
(LUKS Węgierska Górka)
13 6 7 46%
31. Wróbel Jan
(LUKS Węgierska Górka)
14 6 8 43%
32. Tomiczek Jakub
(LUKS Węgierska Górka)
14 6 8 43%
33. Siwiec Michał
(LUKS Węgierska Górka)
11 5 6 45%
34. Zagajewski Mateusz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
13 5 8 38%
35. Ptak Wiktor
(KS Mysław Mysłowice)
14 5 9 36%
36. Gala Dawid
(KTS III Sigmatom Gliwice)
14 5 9 36%
37. Skop Szymon
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
9 4 5 44%
38. Kałuża Tomasz
(MKS II Czechowice Dziedzice)
12 4 8 33%
39. Ciosmak Maciej
(KS Mysław Mysłowice)
13 4 9 31%
40. Kaszuba Mateusz
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3 3 0 100%
41. Jendrysik Dawid
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
6 3 3 50%
42. Sokołowski Oskar
(KTS III Sigmatom Gliwice)
12 3 9 25%
43. Gala Bartłomiej
(KTS III Sigmatom Gliwice)
15 3 12 20%
44. Tomaszuk Kamil
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 2 2 50%
45. Szołtysek Artur
(ULKTS Pszczyna)
15 2 13 13%
46. Tomaszewski Kacper
(UKTS Sokół Orzesze)
15 2 13 13%
47. Friebe Janusz
(ULKTS Pszczyna)
15 2 13 13%
48. Mrozek Patryk
(KS Naprzód Borucin)
1 1 0 100%
49. Mugowski Arkadiusz
(KS Mysław Mysłowice)
2 1 1 50%
50. Piech Paweł
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
2 1 1 50%
51. Orszulak Kamil
(MKS II Czechowice Dziedzice)
3 1 2 33%
52. Madej Bogusław
(LUKS Węgierska Górka)
4 1 3 25%
53. Paruch Oskar
(KTS III Sigmatom Gliwice)
7 1 6 14%
54. Banach Piotr
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
8 1 7 13%
55. Smołka Kamil
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
11 1 10 9%
56. Przewłocki Jacek
(UKTS Sokół Orzesze)
15 1 14 7%
57. Jęsiek Jakub
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0%
58. Glanowski Jakub
(KS Viret CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
59. Muranov Oleksandr
(KS Mysław Mysłowice)
1 0 1 0%
60. Ratka Andrzej
(KS Mysław Mysłowice)
1 0 1 0%
61. Kurek Paweł
(KS Viret CMC Zawiercie)
1 0 1 0%
62. Kolekta Jarosław
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
2 0 2 0%
63. Pustołka Bartosz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
2 0 2 0%
64. Juzek Sebastian
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
2 0 2 0%
65. Tkocz Marek
(UKTS Sokół Orzesze)
2 0 2 0%
66. Sokołowski Oliwier
(KTS III Sigmatom Gliwice)
4 0 4 0%
67. Molinskyi Viktor
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
6 0 6 0%
68. Paruch Wiktor
(KTS III Sigmatom Gliwice)
8 0 8 0%