Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 13 26 105:25
2. LKS Wilki Wilcza 13 21 84:46
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 13 20 80:50
4. KS Bojanów 13 14 71:59
5. UKTS Sokół II Orzesze 13 14 66:64
6. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 13 10 60:70
7. LKS Rój Żory 13 10 54:76
8. JKTS Jastrzębie Zdrój 13 8 50:80
9. GKS Gwarek Ornontowice 13 6 52:78
10. STS Żernica 13 1 28:102

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Ciemienga Marek
(KS Naprzód II Borucin)
12 11 1 92%
2. Uniszewski Mariusz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
12 11 1 92%
3. Mrozek Patryk
(KS Naprzód II Borucin)
13 11 2 85%
4. Sliwka Oliwier
(KS Naprzód II Borucin)
12 10 2 83%
5. Jurowicz Grzegorz
(UKTS Sokół II Orzesze)
13 10 3 77%
6. Piecowski Bogdan
(KS Naprzód II Borucin)
13 10 3 77%
7. Wiciok Piotr
(LKS Wilki Wilcza)
13 10 3 77%
8. Wichowski Grzegorz
(LKS Wilki Wilcza)
13 10 3 77%
9. Gierlicki Grzegorz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 9 1 90%
10. Balawajder Bogusław
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
12 9 3 75%
11. Marciniec Grzegorz
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
13 9 4 69%
12. Gasman Dalibor
(KS Bojanów)
13 9 4 69%
13. Łuczka Jakub
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
13 8 5 62%
14. Turek Oliwier
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
13 8 5 62%
15. Siebert Karel
(KS Bojanów)
8 6 2 75%
16. Sosna Adam
(STS Żernica)
9 6 3 67%
17. Nosiadek Daniel
(STS Żernica)
13 6 7 46%
18. Gudzik Krystian
(LKS Rój Żory)
13 6 7 46%
19. Tkocz Marek
(UKTS Sokół II Orzesze)
7 5 2 71%
20. Małek Piotr
(LKS Wilki Wilcza)
11 5 6 45%
21. Pełka Jerzy
(GKS Gwarek Ornontowice)
12 5 7 42%
22. Grabowski Piotr
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
12 5 7 42%
23. Orszulik Jan
(UKTS Sokół II Orzesze)
13 5 8 38%
24. Prudel Leszek
(KS Bojanów)
7 4 3 57%
25. Juchnik Henryk
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
7 4 3 57%
26. Łosiński Wojciech
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
9 4 5 44%
27. Klein Andrzej
(LKS Rój Żory)
10 4 6 40%
28. Krasowski Jarosław
(LKS Wilki Wilcza)
11 4 7 36%
29. Oślizło Krzysztof
(LKS Rój Żory)
12 4 8 33%
30. Płaczek Adam
(GKS Gwarek Ornontowice)
13 4 9 31%
31. Kapek Roman
(LKS Rój Żory)
13 4 9 31%
32. Badura Jarosław
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
4 3 1 75%
33. Papała Jakub
(GKS Gwarek Ornontowice)
5 3 2 60%
34. Farana Krzysztof
(KS Bojanów)
7 3 4 43%
35. Przewłocki Piotr
(GKS Gwarek Ornontowice)
8 3 5 38%
36. Bilgoń Tadeusz
(GKS Gwarek Ornontowice)
9 3 6 33%
37. Rybak Kazimierz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
10 3 7 30%
38. Kuc Andrzej
(KS Bojanów)
11 3 8 27%
39. Suchecki Wacław
(UKTS Sokół II Orzesze)
2 2 0 100%
40. Kowalski Kamil
(LKS Wilki Wilcza)
3 2 1 67%
41. Laska Tadeusz
(LKS Rój Żory)
4 2 2 50%
42. Przybyła Mateusz
(STS Żernica)
6 2 4 33%
43. Stebel Grzegorz
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
9 2 7 22%
44. Smakowski Marcin
(UKTS Sokół II Orzesze)
9 2 7 22%
45. Langer Michał
(STS Żernica)
9 2 7 22%
46. Balawajder Jacek
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
12 2 10 17%
47. Biskup Piotr
(LKS Wilki Wilcza)
1 1 0 100%
48. Gładysz Marek
(STS Żernica)
1 1 0 100%
49. Kowalczyk Mateusz
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
2 1 1 50%
50. Juchnik Sebastian
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
2 1 1 50%
51. Kleta Rafał
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
6 1 5 17%
52. Czernik Mariusz
(KS Bojanów)
6 1 5 17%
53. Słobodzian Tomasz
(STS Żernica)
12 1 11 8%
54. Sikora Robert
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
1 0 1 0%
55. Kondziołka Tomasz
(GKS Gwarek Ornontowice)
1 0 1 0%
56. Żurek Dariusz
(KS Naprzód II Borucin)
1 0 1 0%
57. Żurek Laura
(KS Naprzód II Borucin)
1 0 1 0%
58. Nowara Kamil
(STS Żernica)
1 0 1 0%
59. Gągola Mirosław
(STS Żernica)
1 0 1 0%
60. Boberek Adam
(KS Ogniwo Rogoźna Żory)
2 0 2 0%
61. Kucza Jan
(JKTS Jastrzębie Zdrój)
2 0 2 0%
62. Klejnot Michał
(GKS Gwarek Ornontowice)
4 0 4 0%
63. Marzec Sławomir
(TKKF Relaks Wodzisław Śląski)
5 0 5 0%
64. Orszulik Igor
(UKTS Sokół II Orzesze)
8 0 8 0%