Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 13 26 106:24
2. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 13 23 84:46
3. KU AZS UJD Częstochowa 13 19 84:46
4. UKS Huragan Sosnowiec 13 16 81:49
5. SKS Unia Kalety 13 15 78:52
6. MCKS Czeladź 13 10 64:66
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 9 56:74
8. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 13 6 39:91
9. UKS Ikar Mierzęcice 13 5 45:85
10. UKS Energia II Siewierz 13 1 13:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Mika Kamil
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
11 11 0 100%
2. Jęsiek Jakub
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
11 11 0 100%
3. Piech Mateusz
(SKS Unia Kalety)
13 11 2 85%
4. Kaczmarek Jakub
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
10 10 0 100%
5. Galicki Kamil
(SKS Unia Kalety)
10 9 1 90%
6. Michalski Jakub
(MCKS Czeladź)
11 9 2 82%
7. Jabłoński Karol
(KU AZS UJD Częstochowa)
12 9 3 75%
8. Kot Szymon
(UKS Huragan Sosnowiec)
12 9 3 75%
9. Grzesiczak Mariusz
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
12 9 3 75%
10. Gruszka Zbigniew
(MCKS Czeladź)
13 9 4 69%
11. Piech Paweł
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
9 8 1 89%
12. Łyp Marcin
(UKS Huragan Sosnowiec)
11 8 3 73%
13. Wydmuch Mateusz
(KU AZS UJD Częstochowa)
10 7 3 70%
14. Guzik Michał
(UKS Huragan Sosnowiec)
10 7 3 70%
15. Dzięgiel Michał
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
11 7 4 64%
16. Sowa Bartosz
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
13 7 6 54%
17. Malcherek Adam
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
13 7 6 54%
18. Fira Damian
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
13 7 6 54%
19. Idaczyk Rafał
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
7 6 1 86%
20. Szymański Igor
(UKS Huragan Sosnowiec)
13 6 7 46%
21. Pęciak Krzysztof
(MCKS Czeladź)
13 6 7 46%
22. Skotnicki Andrzej
(MCKS Czeladź)
13 6 7 46%
23. Nowak Jakub
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
7 5 2 71%
24. Domagała Wojciech
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
13 5 8 38%
25. Kaczyński Piotr
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
6 4 2 67%
26. Brunner Marian
(SKS Unia Kalety)
9 4 5 44%
27. Nawrot Artur
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
11 4 7 36%
28. Jonik Krzysztof
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
12 4 8 33%
29. Nieszporek Tomasz
(UKS Ikar Mierzęcice)
12 4 8 33%
30. Parkitny Dariusz
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
13 4 9 31%
31. Kocik Tomasz
(UKS Ikar Mierzęcice)
6 3 3 50%
32. Wydmuch Karol
(KU AZS UJD Częstochowa)
6 3 3 50%
33. Adamus Paweł
(KU AZS UJD Częstochowa)
6 3 3 50%
34. Wydmuch Łukasz
(KU AZS UJD Częstochowa)
7 3 4 43%
35. Tomaszczyk Bartosz
(KU AZS UJD Częstochowa)
8 3 5 38%
36. Jeż Antoni
(SKS Unia Kalety)
11 3 8 27%
37. Szydło Stanisław
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 2 1 67%
38. Bukowski Robert
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
3 2 1 67%
39. Pięta Paweł
(KU AZS UJD Częstochowa)
3 2 1 67%
40. Fabiś Adrian
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
4 2 2 50%
41. Michalski Karol
(UKS Ikar Mierzęcice)
6 2 4 33%
42. Gregarek Grzegorz
(SKS Unia Kalety)
7 2 5 29%
43. Kozieł Krzysztof
(UKS Ikar Mierzęcice)
10 2 8 20%
44. Kowal Edward
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
11 2 9 18%
45. Mirek Piotr
(UKS Energia II Siewierz)
11 2 9 18%
46. Zimnik Grzegorz
(UKS Ikar Mierzęcice)
13 2 11 15%
47. Cypek Adam
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
1 1 0 100%
48. Tarapacz Radosław
(UKS Energia II Siewierz)
1 1 0 100%
49. Gruca Szymon
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
1 1 0 100%
50. Witkowska-Krawczyk Wioleta
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
1 1 0 100%
51. Mnich Krystian
(SKS Unia Kalety)
2 1 1 50%
52. Lekstan Mateusz
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
3 1 2 33%
53. Skorupa Jakub
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
3 1 2 33%
54. Cieślik Sebastian
(UKS Ikar Mierzęcice)
5 1 4 20%
55. Pietrzak Adrian
(UKS Energia II Siewierz)
13 1 12 8%
56. Baranowski Mariusz
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
1 0 1 0%
57. Jachym Michał
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 0 1 0%
58. Kumor Michał
(UKS Energia II Siewierz)
1 0 1 0%
59. Pałęga Zdzisław
(UKS Energia II Siewierz)
2 0 2 0%
60. Matonia Filip
(UKS Huragan Sosnowiec)
2 0 2 0%
61. Wyparło Arkadiusz
(MCKS Czeladź)
2 0 2 0%
62. Mirek Mikołaj
(UKS Energia II Siewierz)
3 0 3 0%
63. Kaleta Krzysztof
(UKS Energia II Siewierz)
5 0 5 0%
64. Mirek Jan
(UKS Energia II Siewierz)
6 0 6 0%
65. Migdał Eugeniusz
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
8 0 8 0%
66. Buła Maksymilian
(UKS Energia II Siewierz)
10 0 10 0%