Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Białoń Artur
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
13 13 0 100%
2. Krutak Michał
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
13 13 0 100%
3. Bolda Piotr
(ULKTS III Pszczyna)
13 12 1 92%
4. Ormaniec Rafał
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
13 11 2 85%
5. Nowakowski Witold
(TRS Siła Ustroń)
13 11 2 85%
6. Ormaniec Wojciech
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
12 10 2 83%
7. Motyka Krystian
(TRS Siła Ustroń)
12 10 2 83%
8. Macioł Grzegorz
(ULKTS III Pszczyna)
10 9 1 90%
9. Małysiak Ryszard
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
13 8 5 62%
10. Suchodolski Zbigniew
(ULKTS III Pszczyna)
7 7 0 100%
11. Lewczak Krzysztof
(ULKTS III Pszczyna)
8 7 1 88%
12. Skrabka Dariusz
(TRS Siła Ustroń)
9 7 2 78%
13. Wiecheć Klaudiusz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
10 7 3 70%
14. Kolonko Piotr
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
11 7 4 64%
15. Stec Wacław
(ULKTS III Pszczyna)
7 6 1 86%
16. Kalisz Robert
(Fundacja Talent II Cieszyn)
8 6 2 75%
17. Góra Łukasz
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
10 6 4 60%
18. Góra Sebastian
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
12 6 6 50%
19. Pomiećko Łukasz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
8 5 3 63%
20. Wiecheć Adrian
(TRS Siła Ustroń)
8 5 3 63%
21. Krajewski Arkadiusz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
9 5 4 56%
22. Minge Andrzej
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
9 5 4 56%
23. Radomski Dominik
(LUKS II Węgierska Górka)
12 5 7 42%
24. Bąk Wacław
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
13 5 8 38%
25. Jasek Karol
(LUKS II Węgierska Górka)
13 5 8 38%
26. Rypień Dariusz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
13 5 8 38%
27. Mrowca Michał
(TRS Siła Ustroń)
6 4 2 67%
28. Winnicki Mateusz
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
10 4 6 40%
29. Duraj Mariusz
(ULKTS III Pszczyna)
3 3 0 100%
30. Ryguła Tadeusz
(ULKTS III Pszczyna)
3 3 0 100%
31. Melnychuk Volodymyr
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 3 1 75%
32. Szatanik Marta
(LUKS II Węgierska Górka)
5 3 2 60%
33. Schreiber Jerzy
(LITS Meble Anders III Żywiec)
6 3 3 50%
34. Stopka Tadeusz
(LUKS II Węgierska Górka)
9 3 6 33%
35. Sanetra Andrzej
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 3 7 30%
36. Bujok Andrzej
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
11 3 8 27%
37. Machej Adrian
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 2 0 100%
38. Siedlaczek Andrzej
(TRS Siła Ustroń)
2 2 0 100%
39. Wałga Tomasz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 2 0 100%
40. Wojnar Jerzy
(Fundacja Talent II Cieszyn)
3 2 1 67%
41. Cieślar Marcin
(Fundacja Talent II Cieszyn)
4 2 2 50%
42. Mrowiec Andrzej
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
4 2 2 50%
43. Legierski Marek
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
7 2 5 29%
44. Seklecki Radosław
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
10 2 8 20%
45. Pieronek Grzegorz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 2 8 20%
46. Łoboz Krzysztof
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
12 2 10 17%
47. Kubies Andrzej
(LUKS II Węgierska Górka)
1 1 0 100%
48. Surma Bogusław
(ULKTS III Pszczyna)
1 1 0 100%
49. Kastelik Bartłomiej
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
1 1 0 100%
50. Lazar Bronisław
(TRS Siła Ustroń)
2 1 1 50%
51. Podgórski Sebastian
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
2 1 1 50%
52. Kufel Hanna
(LITS Meble Anders III Żywiec)
3 1 2 33%
53. Kasiński Aleksander
(LUKS II Węgierska Górka)
4 1 3 25%
54. Czyż Daniel
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
7 1 6 14%
55. Wrzeciono Andrzej
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
8 1 7 13%
56. Smoczyński Szymon
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
11 1 10 9%
57. Mizia Jan
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
12 1 11 8%
58. Zuziak Michał
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
13 1 12 8%
59. Szlaur Bartosz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0%
60. Jasek Mateusz
(LUKS II Węgierska Górka)
1 0 1 0%
61. Byrtek Zbigniew
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
1 0 1 0%
62. Ławnik Łukasz
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
1 0 1 0%
63. Domagała Wojciech
(LITS Meble Anders III Żywiec)
1 0 1 0%
64. Grusiecka Maja
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0%
65. Mika Tomasz
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 0 2 0%
66. Żyrek Krzysztof
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
3 0 3 0%
67. Hladky Oliwier
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
5 0 5 0%
68. Grzesiek Aleksander
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
5 0 5 0%
69. Greń Dominik
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
7 0 7 0%
70. Kulińska Zuzanna
(LITS Meble Anders III Żywiec)
7 0 7 0%
71. Płowucha Paweł
(LUKS II Węgierska Górka)
7 0 7 0%
72. Byrtek Magda
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
11 0 11 0%