Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 15 13 79:71
6. KS TTT Tajfun Tychy 15 12 69:81
7. LKS Wilki II Wilcza 15 7 48:102
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 15 3 38:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Grzenik Rafał
(GUKS Lider Piece)
14 14 0 100%
2. Grab Krzysztof
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
16 13 3 81%
3. Kania Grzegorz
(GKS Gwarek II Ornontowice)
15 11 4 73%
4. Dębiński Andrzej
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
15 11 4 73%
5. Maszka Bolesław
(GKS Gwarek II Ornontowice)
15 11 4 73%
6. Stokłosa Przemysław
(MUKS Czerwionka)
16 11 5 69%
7. Golda Marcin
(GUKS Lider Piece)
10 10 0 100%
8. Goldyka Marcin
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
11 10 1 91%
9. Falkus Paweł
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
15 10 5 67%
10. Wendlocha Janusz
(MUKS Czerwionka)
14 9 5 64%
11. Budzyn Tadeusz
(MUKS Czerwionka)
15 9 6 60%
12. Mysz Paweł
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
11 8 3 73%
13. Kubin Dariusz
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
12 8 4 67%
14. Czyż Dawid
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
13 8 5 62%
15. Ogon Mariusz
(GUKS Lider Piece)
7 7 0 100%
16. Klama Marcin
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
10 7 3 70%
17. Piecowski Szymon
(GUKS Lider Piece)
13 7 6 54%
18. Podsiadły Andrzej
(KS TTT Tajfun Tychy)
9 6 3 67%
19. Krawczyk Maciej
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
12 6 6 50%
20. Gładysz Marek
(STS II Żernica)
12 6 6 50%
21. Nowara Kamil
(STS II Żernica)
13 6 7 46%
22. Knesz Dariusz
(GUKS Lider Piece)
6 5 1 83%
23. Znyk Kacper
(MUKS Czerwionka)
8 5 3 63%
24. Wrzód Jerzy
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
11 5 6 45%
25. Pojda Marek
(GKS Gwarek II Ornontowice)
12 5 7 42%
26. Piwko Adam
(GKS Gwarek II Ornontowice)
13 5 8 38%
27. Kubica Zbigniew
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
16 5 11 31%
28. Knesz Krzysztof
(GUKS Lider Piece)
5 4 1 80%
29. Braksator Andrzej
(KS TTT Tajfun Tychy)
7 4 3 57%
30. Królikowski Dariusz
(MUKS Czerwionka)
8 4 4 50%
31. Kijewski Bogusław
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
11 4 7 36%
32. Biskup Piotr
(LKS Wilki II Wilcza)
15 4 11 27%
33. Kubica Edward
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
16 4 12 25%
34. Szafraniec Marek
(KS TTT Tajfun Tychy)
6 3 3 50%
35. Rolak Jarosław
(GUKS Lider Piece)
2 2 0 100%
36. Kotwica Dawid
(GUKS Lider Piece)
2 2 0 100%
37. Pietrzak Bogumił
(LKS Wilki II Wilcza)
4 2 2 50%
38. Kowol Andrzej
(KS TTT Tajfun Tychy)
4 2 2 50%
39. Sorek Tomasz
(KS TTT Tajfun Tychy)
7 2 5 29%
40. Janosz Sebastian
(KS TTT Tajfun Tychy)
7 2 5 29%
41. Kret Henryk
(KS TTT Tajfun Tychy)
7 2 5 29%
42. Nowak Dariusz
(KS TTT Tajfun Tychy)
9 2 7 22%
43. Gągola Mirosław
(STS II Żernica)
10 2 8 20%
44. Bieniewski Gabriel
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
1 1 0 100%
45. Mazur Mirosław
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
1 1 0 100%
46. Sójka Stanisław
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
1 1 0 100%
47. Bilgoń Tadeusz
(GKS Gwarek II Ornontowice)
1 1 0 100%
48. Kalinowski Mateusz
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
1 1 0 100%
49. Lubera Marek
(LKS Wilki II Wilcza)
2 1 1 50%
50. Pawłowski Krzysztof
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
2 1 1 50%
51. Waduła Bartosz
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
2 1 1 50%
52. Wymysło Janusz
(LKS Wilki II Wilcza)
3 1 2 33%
53. Depta Bronisław
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
3 1 2 33%
54. Bachul Tomasz
(GKS Gwarek II Ornontowice)
4 1 3 25%
55. Filak Dariusz
(KS TTT Tajfun Tychy)
4 1 3 25%
56. Gaszka Dariusz
(GUKS Lider Piece)
5 1 4 20%
57. Sikora Robert
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
5 1 4 20%
58. Głombica Sebastian
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
5 1 4 20%
59. Wymysło Roman
(LKS Wilki II Wilcza)
12 1 11 8%
60. Drozdowski Marcin
(LKS Wilki II Wilcza)
13 1 12 8%
61. Kołodziejak Piotr
(MUKS Czerwionka)
1 0 1 0%
62. Dyrszka Rajnard
(STS II Żernica)
1 0 1 0%
63. Dubec Paweł
(STS II Żernica)
1 0 1 0%
64. Trawinski Gregor
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
2 0 2 0%
65. Szatny Łukasz
(MUKS Czerwionka)
2 0 2 0%
66. Micał Jakub
(STS II Żernica)
7 0 7 0%
67. Wojciechowski Krzysztof
(STS II Żernica)
8 0 8 0%
68. Zajonc Michał
(STS II Żernica)
8 0 8 0%
69. Gołyś Dariusz
(LKS Wilki II Wilcza)
11 0 11 0%