Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Mikołów 10 20 87:13
2. LKS Naprzód Świbie 11 20 88:22
3. ULKS Pławniowice 10 15 58:42
4. LKS Strażak III Mikołów 11 10 56:54
5. ATS Ligota Łabędzka 9 7 34:56
6. UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 11 6 43:67
7. KTS VII Gliwice 9 1 17:73
8. KTS VIII Gliwice 9 1 17:73

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kotyrba Mariusz
(LKS Naprzód Świbie)
11 11 0 100%
2. Kożuszek Piotr
(LKS Naprzód Świbie)
10 10 0 100%
3. Szymański Henryk
(ULKS Pławniowice)
10 9 1 90%
4. Klencz Piotr
(LKS Naprzód Świbie)
9 8 1 89%
5. Wróbel Łukasz
(ULKS Pławniowice)
9 8 1 89%
6. Burszka Michał
(LKS Strażak II Mikołów)
9 8 1 89%
7. Adamczyk Andrzej
(LKS Strażak II Mikołów)
7 7 0 100%
8. Noglik Łukasz
(LKS Strażak II Mikołów)
9 7 2 78%
9. Kopyto Adam
(LKS Naprzód Świbie)
7 6 1 86%
10. Stanisławska Sandra
(LKS Strażak II Mikołów)
7 6 1 86%
11. Gatner Patryk
(LKS Strażak III Mikołów)
11 6 5 55%
12. Blicharz Zdzisław
(ATS Ligota Łabędzka)
9 5 4 56%
13. Rząsa Adrian
(LKS Strażak III Mikołów)
11 5 6 45%
14. Gazda Mateusz
(LKS Strażak III Mikołów)
11 5 6 45%
15. Prusaczyk Jacek
(ATS Ligota Łabędzka)
8 4 4 50%
16. Pięta Leszek
(ULKS Pławniowice)
8 4 4 50%
17. Kucharczyk Agata
(LKS Strażak III Mikołów)
10 4 6 40%
18. Rokita Piotr
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
11 4 7 36%
19. Wojciechowski Edward
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
11 4 7 36%
20. Kapica Mirosław
(LKS Strażak II Mikołów)
3 3 0 100%
21. Gdynia Marcin
(LKS Naprzód Świbie)
3 3 0 100%
22. Szczurek Lucjan
(LKS Naprzód Świbie)
3 3 0 100%
23. Termin Roman
(LKS Strażak II Mikołów)
4 3 1 75%
24. Arbaszewski Jakub
(ULKS Pławniowice)
6 3 3 50%
25. Kroker Krzysztof
(KTS VII Gliwice)
9 3 6 33%
26. Szulchan Julian
(KTS VII Gliwice)
5 2 3 40%
27. Fornal Grzegorz
(KTS VIII Gliwice)
7 2 5 29%
28. Drozd Tymoteusz
(ATS Ligota Łabędzka)
8 2 6 25%
29. Jaskulski Marcin
(KTS VIII Gliwice)
9 2 7 22%
30. Bacik Jerzy
(ATS Ligota Łabędzka)
9 2 7 22%
31. Machał Marcin
(KTS VII Gliwice)
9 2 7 22%
32. Ura Marcel
(KTS VII Gliwice)
1 1 0 100%
33. Waloszek Roman
(LKS Naprzód Świbie)
1 1 0 100%
34. Szymański Łukasz
(ULKS Pławniowice)
2 1 1 50%
35. Pietek Sławomir
(ATS Ligota Łabędzka)
2 1 1 50%
36. Lisok Marcin
(ULKS Pławniowice)
2 1 1 50%
37. Kulczycki Antoni
(KTS VII Gliwice)
4 1 3 25%
38. Ura Sylwester
(KTS VII Gliwice)
6 1 5 17%
39. Knapik Adam
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
8 1 7 13%
40. Ogońska Iwona
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
11 1 10 9%
41. Kaczmarek Ryszard
(LKS Strażak III Mikołów)
1 0 1 0%
42. Jaworski Karol
(LKS Strażak II Mikołów)
1 0 1 0%
43. Ptok Rafał
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
1 0 1 0%
44. Bereska Łukasz
(KTS VII Gliwice)
1 0 1 0%
45. Ogłaza Robert
(KTS VII Gliwice)
1 0 1 0%
46. Rakowski Damian
(KTS VIII Gliwice)
2 0 2 0%
47. Szyndzielorz Adam
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
2 0 2 0%
48. Lisok Paweł
(ULKS Pławniowice)
3 0 3 0%
49. Borek Adam
(KTS VIII Gliwice)
6 0 6 0%
50. Hibszer Marian
(KTS VIII Gliwice)
6 0 6 0%
51. Stopka Łukasz
(KTS VIII Gliwice)
6 0 6 0%