Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Liga Okręgowa (gr. I)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Henryk Budzyński
(KTS II Lędziny)
32 30 2 94% 30:2
2. Piotr Puda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
31 26 5 84% 26:5
3. Andrzej Jędras
(LZS 45 Bujaków)
32 23 9 72% 23:9
4. Michał Gawlas
(MKS II Czechowice Dziedzice)
22 22 0 100% 22:0
5. Krzysztof Ramenda
(MKS II Czechowice Dziedzice)
24 22 2 92% 22:2
6. Mateusz Lorc
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
28 22 6 79% 22:6
7. Jacek Sztuka
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
28 22 6 79% 22:6
8. Marcin Cieślar
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
24 20 4 83% 20:4
9. Sławomir Brak
(UKS Wisła Wiślanie)
24 20 4 83% 20:4
10. Wojciech Ormaniec
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
31 20 11 65% 20:11
11. Jacek Balcar
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
30 19 11 63% 19:11
12. Piotr Szczęsnowicz
(KTS II Lędziny)
18 18 0 100% 18:0
13. Paweł Polok
(MKS II Czechowice Dziedzice)
28 18 10 64% 18:10
14. Ryszard Małysiak
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
32 18 14 56% 18:14
15. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders III Żywiec)
20 17 3 85% 17:3
16. Jan Łosiniecki
(LZS 45 Bujaków)
28 17 11 61% 17:11
17. Kamil Kurek
(Talent Sferawent II Cieszyn)
30 17 13 57% 17:13
18. Arkadiusz Krajewski
(Talent Sferawent II Cieszyn)
29 15 14 52% 15:14
19. Jakub Wowro
(KTS II Lędziny)
20 14 6 70% 14:6
20. Robert Bałoń
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
28 14 14 50% 14:14
21. Andrzej Sztwiertnia
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
16 13 3 81% 13:3
22. Daniel Czyż
(UKS Wisła Wiślanie)
31 13 18 42% 13:18
23. Piotr Kolonko
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
32 13 19 41% 13:19
24. Dawid Waliczek
(KTS II Lędziny)
29 12 17 41% 12:17
25. Olaf Then
(MKS II Czechowice Dziedzice)
20 11 9 55% 11:9
26. Jerzy Joniec
(LZS 45 Bujaków)
26 10 16 38% 10:16
27. Andrzej Minge
(UKS Wisła Wiślanie)
26 10 16 38% 10:16
28. Filip Kozubek
(Talent Sferawent II Cieszyn)
27 10 17 37% 10:17
29. Adrian Wiecheć
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
20 9 11 45% 9:11
30. Andrzej Bujok
(UKS Wisła Wiślanie)
27 9 18 33% 9:18
31. Artur Jahn
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
28 8 20 29% 8:20
32. Kazimierz Wziątek
(LZS 45 Bujaków)
16 7 9 44% 7:9
33. Daniel Krzywda
(KTS II Lędziny)
16 6 10 38% 6:10
34. Grzegorz Kanik
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
17 6 11 35% 6:11
35. Adam Gajewski
(LITS Meble Anders III Żywiec)
20 5 15 25% 5:15
36. Marian Ormaniec
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
14 4 10 29% 4:10
37. Radosław Seklecki
(UKS Wisła Wiślanie)
10 3 7 30% 3:7
38. Daniel Kuraś
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
18 3 15 17% 3:15
39. Karol Kufel
(LITS Meble Anders III Żywiec)
18 3 15 17% 3:15
40. Tomasz Mika
(LITS Meble Anders III Żywiec)
19 3 16 16% 3:16
41. Roman Podżorski
(UKS Wisła Wiślanie)
5 2 3 40% 2:3
42. Konrad Chmielniak
(Talent Sferawent II Cieszyn)
11 2 9 18% 2:9
43. Andrzej Siedlaczek
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
19 2 17 11% 2:17
44. Bartłomiej Ormaniec
(PKS Olimpijczyk II Gilowice)
1 1 0 100% 1:0
45. Mateusz Gawlas
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 1 0 100% 1:0
46. Dominik Kufel
(LITS Meble Anders III Żywiec)
1 1 0 100% 1:0
47. Tadeusz Kufel
(KTS II Lędziny)
4 1 3 25% 1:3
48. Jakub Pustówka
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
4 1 3 25% 1:3
49. Klaudiusz Mały-Wieczorek
(LZS 45 Bujaków)
8 1 7 13% 1:7
50. Aleksander Kuś
(KTS II Lędziny)
9 1 8 11% 1:8
51. Piotr Pióro
(LZS 45 Bujaków)
14 1 13 7% 1:13
52. Celina Rucka
(Talent Sferawent II Cieszyn)
27 1 26 4% 1:26
53. Klaudiusz Wiecheć
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
1 0 1 0% 0:1
54. Piotr Szary
(MKS II Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0% 0:1
55. Bartosz Byczyński
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 0 2 0% 0:2
56. Tymoteusz Greń
(Talent Sferawent II Cieszyn)
2 0 2 0% 0:2
57. Michał Gniadek
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 0 2 0% 0:2
58. Klaudiusz Wiecheć
(LKS Lesznianka II Leszna Górna)
2 0 2 0% 0:2
59. Nadine Brachaczek
(Talent Sferawent II Cieszyn)
2 0 2 0% 0:2
60. Marcin Słowik
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 0 4 0% 0:4
61. Marek Mnich
(LZS 45 Bujaków)
4 0 4 0% 0:4
62. Marek Legierski
(UKS Wisła Wiślanie)
5 0 5 0% 0:5
63. Amanda Sudoł
(LITS Meble Anders III Żywiec)
8 0 8 0% 0:8
64. Dawid Szymik
(LITS Meble Anders III Żywiec)
26 0 26 0% 0:26