Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Śląska Liga Amatorów
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. Bartek Quatro Team Siemianowice 12 20 87:33
2. KTS Gliwice 12 20 77:43
3. TRS Millenium Myszków 12 19 83:37
4. Piast Ożarowice 12 19 75:45
5. KS Viret CMC Zawiercie 12 13 63:57
6. UKS Wolej II Solver Ruda Śląska 12 9 59:61
7. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 11 8 45:65
8. Bartek Siemianowice 13 7 50:80
9. TKKF I Chorzów 12 3 30:90
10. TKKF III Chorzów 12 2 31:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Krzysztof Hetnar
(Bartek Quatro Team Siemianowice )
36 31 5 86% 31:5
2. Jacek Żelezik
(TRS Millenium Myszków)
32 27 5 84% 27:5
3. Michał Wolny
(UKS Wolej II Solver Ruda Śląska)
33 27 6 82% 27:6
4. Sylwester Miśta
(KS Viret CMC Zawiercie)
36 27 9 75% 27:9
5. Damian Malik
(Bartek Quatro Team Siemianowice )
33 24 9 73% 24:9
6. Mariusz Baron
(Piast Ożarowice)
25 23 2 92% 23:2
7. Mariusz Sikora
(TRS Millenium Myszków)
33 23 10 70% 23:10
8. Roman Wiża
(KTS Gliwice)
23 20 3 87% 20:3
9. Jarosław Kozłowski
(KTS Gliwice)
30 19 11 63% 19:11
10. Arkadiusz Dziub
(KS Viret CMC Zawiercie)
36 19 17 53% 19:17
11. Marcin Labus
(Bartek Siemianowice)
36 19 17 53% 19:17
12. Tomasz Jasik
(Piast Ożarowice)
25 18 7 72% 18:7
13. Tomasz Bluszcz
(UKS Wolej II Solver Ruda Śląska)
36 17 19 47% 17:19
14. Rafał Krawczyk
(TKKF III Chorzów)
36 17 19 47% 17:19
15. Jan Prandzioch
(Bartek Quatro Team Siemianowice )
26 15 11 58% 15:11
16. Edward Kowal
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
30 15 15 50% 15:15
17. Dariusz Parkitny
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
33 15 18 45% 15:18
18. Mariusz Bogacki
(Piast Ożarowice)
20 14 6 70% 14:6
19. Michał Machelski
(TRS Millenium Myszków)
27 14 13 52% 14:13
20. Andrzej Bogusławski
(TKKF I Chorzów)
33 12 21 36% 12:21
21. Wojciech Szeląg
(Bartek Siemianowice)
36 12 24 33% 12:24
22. Marcin Zygmunt
(KTS Gliwice)
15 10 5 67% 10:5
23. Krzysztof Kurek
(KS Viret CMC Zawiercie)
27 10 17 37% 10:17
24. Grzegorz Ptaszek
(KTS Gliwice)
30 10 20 33% 10:20
25. Marek Wolny
(UKS Wolej II Solver Ruda Śląska)
36 10 26 28% 10:26
26. Grzegorz Zegar
(TKKF I Chorzów)
33 9 24 27% 9:24
27. Zdzisław Domeradzki
(TKKF I Chorzów)
28 8 20 29% 8:20
28. Artur Pierzchała
(Bartek Siemianowice)
30 8 22 27% 8:22
29. Piotr Zemła
(KTS Gliwice)
7 7 0 100% 7:0
30. Henryk Tkaczyk
(Piast Ożarowice)
12 7 5 58% 7:5
31. Tomasz Kłodawski
(Bartek Quatro Team Siemianowice )
13 7 6 54% 7:6
32. Andrzej Kiera
(Bartek Siemianowice)
15 7 8 47% 7:8
33. Krzysztof Brzezina
(Piast Ożarowice)
18 7 11 39% 7:11
34. Daniel Chrost
(TKKF III Chorzów)
36 7 29 19% 7:29
35. Patryk Męcik
(TRS Millenium Myszków)
6 6 0 100% 6:0
36. Jacek Migas
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
27 5 22 19% 5:22
37. Zbigniew Męcik
(TRS Millenium Myszków)
7 4 3 57% 4:3
38. Eugeniusz Migdał
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
3 2 1 67% 2:1
39. Roman Rudzki
(UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza)
6 2 4 33% 2:4
40. Tomasz Karnia
(KS Viret CMC Zawiercie)
9 2 7 22% 2:7
41. Marcin Konopka
(TRS Millenium Myszków)
1 1 0 100% 1:0
42. Rafał Opozda
(KTS Gliwice)
3 1 2 33% 1:2
43. Krzysztof Bladziak
(TKKF I Chorzów)
14 1 13 7% 1:13
44. Kazimierz Goliński
(TKKF III Chorzów)
36 1 35 3% 1:35
45. Piotr Giemza
(TRS Millenium Myszków)
2 0 2 0% 0:2
46. Stefan Miszka
(UKS Wolej II Solver Ruda Śląska)
3 0 3 0% 0:3
47. Krzysztof Koźluk
(Piast Ożarowice)
8 0 8 0% 0:8