Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 11 21 99:11
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 9 17 75:15
3. RKS Cukrownik I Chybie 10 14 59:41
4. KTS II Gliwice 9 11 46:44
5. KU AZS UJD II Częstochowa 9 9 49:41
6. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 10 7 39:61
7. UKS Energia Siewierz 10 5 36:64
8. RKS Cukrownik II Chybie 10 2 19:81
9. JKTS III Jastrzębie Zdrój 10 2 18:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Weronika Indeka
(MKS Czechowice Dziedzice)
21 21 0 100% 59:0
2. Emilia Twardawa
(MKS Czechowice Dziedzice)
20 17 3 85% 43:7
3. Marta Gawliczek
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
18 17 1 94% 38:2
4. Julia Kaczmarczyk
(KTS II Gliwice)
18 12 6 67% 36:18
5. Marcelina Wystyrk
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
15 13 2 87% 35:6
6. Julia Tkocz
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
20 11 9 55% 33:23
7. Maria Toborek
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
14 12 2 86% 32:6
8. Wiktoria Krzempek
(RKS Cukrownik I Chybie)
18 11 7 61% 31:21
9. Maja Lech
(MKS Czechowice Dziedzice)
16 16 0 100% 30:0
10. Julia Szemiel
(KU AZS UJD II Częstochowa)
11 10 1 91% 30:3
11. Nikola Ratajczyk
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
20 8 12 40% 24:32
12. Patrycja Wszołek
(RKS Cukrownik I Chybie)
9 9 0 100% 23:0
13. Amalia Sophie Skulska
(KTS II Gliwice)
14 10 4 71% 22:8
14. Aleksandra Górska
(KU AZS UJD II Częstochowa)
15 10 5 67% 21:10
15. Anna Studnicka
(KTS II Gliwice)
16 10 6 63% 20:12
16. Ewa Filiczak
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
8 7 1 88% 19:3
17. Nadia Cieślar
(MKS Czechowice Dziedzice)
9 9 0 100% 18:0
18. Sandra Hetnał
(MKS Czechowice Dziedzice)
10 10 0 100% 18:0
19. Kinga Włodarczyk
(RKS Cukrownik I Chybie)
15 8 7 53% 18:13
20. Natalia Rogowicz
(UKS Energia Siewierz)
10 7 3 70% 17:9
21. Aneta Myrmus
(UKS Energia Siewierz)
20 9 11 45% 17:23
22. Marta Myśliwiec
(KTS II Gliwice)
18 6 12 33% 16:36
23. Aleksandra Gołębiowska
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
8 5 3 63% 15:9
24. Liliana Nowak
(KU AZS UJD II Częstochowa)
14 6 8 43% 15:21
25. Justyna Włodarczyk
(RKS Cukrownik II Chybie)
20 7 13 35% 14:30
26. Zuzanna Grzesińska
(UKS Energia Siewierz)
14 7 7 50% 13:15
27. Natalia Wszołek
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
16 6 10 38% 13:23
28. Sabina Durak
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
7 6 1 86% 12:2
29. Dorota Paluch
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
7 6 1 86% 12:2
30. Anna Kielar
(KU AZS UJD II Częstochowa)
10 6 4 60% 12:8
31. Nadia Kuśnierek
(JKTS II Jastrzębie Zdrój)
11 7 4 64% 12:9
32. Agata Domańska
(MKS Czechowice Dziedzice)
8 4 4 50% 12:12
33. Wiktoria Nawara
(UKS Energia Siewierz)
20 4 16 20% 12:42
34. Aleksandra Ratajczyk
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
20 4 16 20% 12:44
35. Iryna Bernacka
(RKS Cukrownik I Chybie)
6 6 0 100% 10:0
36. Weronika Wszołek
(RKS Cukrownik I Chybie)
10 5 5 50% 10:10
37. Nicola Kuboszek
(RKS Cukrownik II Chybie)
20 3 17 15% 9:47
38. Maja Kuboszek
(RKS Cukrownik II Chybie)
20 3 17 15% 9:51
39. Maja Bladocha
(KU AZS UJD II Częstochowa)
7 3 4 43% 8:11
40. Klaudia Bąk
(RKS Cukrownik I Chybie)
10 3 7 30% 7:15
41. Zuzanna Pawełczak
(KU AZS UJD II Częstochowa)
8 2 6 25% 6:18
42. Magdalena Kocik
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
16 3 13 19% 6:24
43. Lena Pustelnik
(RKS Cukrownik II Chybie)
20 3 17 15% 6:34
44. Julia Moskała
(RKS Cukrownik I Chybie)
12 3 9 25% 5:25
45. Aleksandra Kałuża
(MKS Czechowice Dziedzice)
3 2 1 67% 4:2
46. Alina Zborowska
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
5 2 3 40% 4:6
47. Alicja Gruca
(KU AZS UJD II Częstochowa)
5 2 3 40% 4:7
48. Nadine Brachaczek
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
2 1 1 50% 2:2
49. Ada Zając
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
1 0 1 0% 0:2
50. Kamila Byrdziak
(MKS Czechowice Dziedzice)
1 0 1 0% 0:3
51. Paulina Dorobisz
(UKS Energia Siewierz)
2 0 2 0% 0:4
52. Julia Jędrasiak
(KU AZS UJD II Częstochowa)
2 0 2 0% 0:6
53. Magdalena Rak
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
5 0 5 0% 0:8
54. Zuzanna Kocik
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
6 0 6 0% 0:10
55. Małgorzata Pietek
(KTS II Gliwice)
6 0 6 0% 0:12
56. Kamila Ratajczyk
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
14 0 14 0% 0:26
57. Milena Ratajczyk
(JKTS III Jastrzębie Zdrój)
19 0 19 0% 0:36
58. Hanna Szymańska
(UKS Energia Siewierz)
14 0 14 0% 0:36