Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Viret CMC Zawiercie 20 31 120:80
4. KS Naprzód Borucin 21 29 134:76
5. ULKTS Pszczyna 21 27 122:88
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders Żywiec)
43 40 3 93% 118:9
2. Mateusz Gawlas
(MKS Czechowice Dziedzice)
44 34 10 77% 102:30
3. Sebastian Lubaś
(LITS Meble Anders Żywiec)
44 33 11 75% 99:33
4. Marcin Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
38 32 6 84% 96:18
5. Artur Sobel
(ULKTS Pszczyna)
42 38 4 90% 94:10
6. Adam Ramenda
(MKS Czechowice Dziedzice)
44 31 13 70% 93:39
7. Maciej Makajew
(KS Viret CMC Zawiercie)
38 35 3 92% 86:8
8. Miłosz Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
40 28 12 70% 84:36
9. Karol Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
44 40 4 91% 80:8
10. Adrian Eliasz
(KS Naprzód Borucin)
40 26 14 65% 78:42
11. Piotr Szary
(MKS Czechowice Dziedzice)
44 37 7 84% 74:14
12. Mateusz Zagajewski
(MKS II Czechowice Dziedzice)
36 24 12 67% 72:36
13. Mateusz Wiśniewski
(MKS Czechowice Dziedzice)
44 35 9 80% 70:18
14. Artur Szołtysek
(ULKTS Pszczyna)
42 23 19 55% 69:57
15. Błażej Cioch
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
42 23 19 55% 69:57
16. Adrian Myszewski
(LITS Meble Anders Żywiec)
41 32 9 78% 65:18
17. Mariusz Zwoliński
(ULKTS Pszczyna)
42 26 16 62% 63:43
18. Sebastian Jemilianowicz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
43 21 22 49% 63:66
19. Tadeusz Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
36 24 12 67% 61:30
20. Jakub Nosiadek
(KS Naprzód Borucin)
38 28 10 74% 56:20
21. Marek Bartusik
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
41 23 18 56% 56:50
22. Paweł Polok
(MKS II Czechowice Dziedzice)
42 21 21 50% 54:52
23. Szymon Skop
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
32 20 12 63% 50:30
24. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół Orzesze)
44 20 24 45% 50:64
25. Mirosław Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
40 24 16 60% 48:32
26. Filip Jabłoński
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
41 15 26 37% 45:78
27. Jan Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
42 15 27 36% 45:81
28. Krzysztof Czyrnia
(UKTS Sokół Orzesze)
44 15 29 34% 45:87
29. Aleksandr Tereszczenko
(KS Mysław Mysłowice)
40 19 21 48% 44:58
30. Wacław Suchecki
(UKTS Sokół Orzesze)
40 18 22 45% 42:56
31. Dominik Idaczyk
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
34 19 15 56% 38:30
32. Michał Skórski
(KS Mysław Mysłowice)
37 16 21 43% 38:57
33. Janusz Friebe
(ULKTS Pszczyna)
42 18 24 43% 36:48
34. Michał Siwiec
(LUKS Węgierska Górka)
34 16 18 47% 36:50
35. Wiktor Ptak
(KS Mysław Mysłowice)
40 12 28 30% 36:84
36. Jacek Stokłosa
(LUKS Węgierska Górka)
36 14 22 39% 32:58
37. Bartłomiej Gala
(KTS III Sigmatom Gliwice)
44 10 34 23% 30:102
38. Rafał Gryga
(MKS II Czechowice Dziedzice)
40 14 26 35% 29:59
39. Jakub Tomiczek
(LUKS Węgierska Górka)
37 13 24 35% 27:53
40. Maciej Ciosmak
(KS Mysław Mysłowice)
37 11 26 30% 24:55
41. Tomasz Kałuża
(MKS II Czechowice Dziedzice)
38 10 28 26% 24:74
42. Kamil Smołka
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
36 11 25 31% 22:52
43. Arkadiusz Mugowski
(KS Mysław Mysłowice)
9 8 1 89% 20:2
44. Dawid Gala
(KTS III Sigmatom Gliwice)
42 7 35 17% 16:90
45. Kamil Orszulak
(MKS II Czechowice Dziedzice)
14 7 7 50% 14:14
46. Oskar Sokołowski
(KTS III Sigmatom Gliwice)
36 5 31 14% 11:81
47. Oskar Paruch
(KTS III Sigmatom Gliwice)
12 4 8 33% 8:18
48. Dawid Jendrysik
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
14 4 10 29% 8:22
49. Viktor Molinskyi
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
25 4 21 16% 8:43
50. Wiktor Paruch
(KTS III Sigmatom Gliwice)
30 4 26 13% 8:52
51. Mateusz Kaszuba
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
5 2 3 40% 6:8
52. Jan Orszulik
(UKTS Sokół Orzesze)
8 3 5 38% 6:10
53. Bogusław Madej
(LUKS Węgierska Górka)
17 3 14 18% 6:28
54. Kacper Tomaszewski
(UKTS Sokół Orzesze)
36 3 33 8% 6:66
55. Patryk Mrozek
(KS Naprzód Borucin)
2 2 0 100% 4:0
56. Paweł Piech
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3 2 1 67% 4:2
57. Maksymilian Gacek
(MKS II Czechowice Dziedzice)
4 2 2 50% 4:4
58. Kamil Tomaszuk
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 2 2 50% 4:6
59. Oliwier Sokołowski
(KTS III Sigmatom Gliwice)
8 2 6 25% 4:12
60. Paweł Kurek
(KS Viret CMC Zawiercie)
22 2 20 9% 4:44
61. Marek Kaczorek
(KTS III Sigmatom Gliwice)
2 1 1 50% 2:2
62. Mateusz Orszulak
(MKS II Czechowice Dziedzice)
2 1 1 50% 2:2
63. Bartosz Pustołka
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
3 1 2 33% 2:4
64. Marek Tkocz
(UKTS Sokół Orzesze)
4 1 3 25% 2:6
65. Andrzej Ratka
(KS Mysław Mysłowice)
4 1 3 25% 2:6
66. Jarosław Kolekta
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
4 1 3 25% 2:6
67. Oleksandr Muranov
(KS Mysław Mysłowice)
8 1 7 13% 2:14
68. Sebastian Juzek
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
10 1 9 10% 2:18
69. Piotr Banach
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
14 1 13 7% 2:27
70. Adrian Pańczyk
(KS Viret CMC Zawiercie)
24 1 23 4% 2:49
71. Jurij Fomin
(KS Mysław Mysłowice)
1 0 1 0% 0:2
72. Jakub Jęsiek
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
73. Andrzej Kubies
(LUKS Węgierska Górka)
2 0 2 0% 0:4
74. Daniel Knevels
(KTS III Sigmatom Gliwice)
2 0 2 0% 0:4
75. Jakub Glanowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
2 0 2 0% 0:6
76. Rafał Idaczyk
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3 0 3 0% 0:6