Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. A)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 14 28 112:28
2. LITS Meble Anders Żywiec 15 27 122:28
3. KS Viret CMC Zawiercie 14 23 85:55
4. KS Naprzód Borucin 15 21 99:51
5. ULKTS Pszczyna 15 19 88:62
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 15 16 86:64
7. MKS II Czechowice Dziedzice 14 12 64:76
8. KS Mysław Mysłowice 15 8 59:91
9. LUKS Węgierska Górka 14 7 47:93
10. UKTS Sokół Orzesze 15 7 47:103
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 6 44:106
12. KTS III Sigmatom Gliwice 15 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Łukasz Pietraszko
(LITS Meble Anders Żywiec)
29 27 2 93% 79:6
2. Sebastian Lubaś
(LITS Meble Anders Żywiec)
30 25 5 83% 75:15
3. Adam Ramenda
(MKS Czechowice Dziedzice)
28 23 5 82% 69:15
4. Marcin Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
26 22 4 85% 66:12
5. Mateusz Gawlas
(MKS Czechowice Dziedzice)
28 21 7 75% 63:21
6. Artur Sobel
(ULKTS Pszczyna)
30 28 2 93% 60:4
7. Adrian Eliasz
(KS Naprzód Borucin)
28 20 8 71% 60:24
8. Miłosz Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
28 20 8 71% 60:24
9. Mateusz Zagajewski
(MKS II Czechowice Dziedzice)
26 19 7 73% 57:21
10. Maciej Makajew
(KS Viret CMC Zawiercie)
26 25 1 96% 56:2
11. Karol Kufel
(LITS Meble Anders Żywiec)
30 27 3 90% 54:6
12. Błażej Cioch
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
28 17 11 61% 49:31
13. Artur Szołtysek
(ULKTS Pszczyna)
30 17 13 57% 49:37
14. Adrian Myszewski
(LITS Meble Anders Żywiec)
27 22 5 81% 45:10
15. Tadeusz Piotrowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
25 16 9 64% 45:24
16. Sebastian Jemilianowicz
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
29 15 14 52% 45:42
17. Mateusz Wiśniewski
(MKS Czechowice Dziedzice)
28 22 6 79% 44:12
18. Mariusz Zwoliński
(ULKTS Pszczyna)
30 17 13 57% 44:36
19. Piotr Szary
(MKS Czechowice Dziedzice)
28 21 7 75% 42:14
20. Jakub Nosiadek
(KS Naprzód Borucin)
26 20 6 77% 40:12
21. Marek Bartusik
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
29 17 12 59% 38:28
22. Mirosław Piecowski
(KS Naprzód Borucin)
28 18 10 64% 36:20
23. Szymon Skop
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
21 14 7 67% 36:20
24. Aleksandr Tereszczenko
(KS Mysław Mysłowice)
29 16 13 55% 35:34
25. Jacek Przewłocki
(UKTS Sokół Orzesze)
30 14 16 47% 32:40
26. Dominik Idaczyk
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
24 15 9 63% 30:16
27. Paweł Polok
(MKS II Czechowice Dziedzice)
28 12 16 43% 27:37
28. Filip Jabłoński
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
27 9 18 33% 27:54
29. Wiktor Ptak
(KS Mysław Mysłowice)
28 9 19 32% 27:57
30. Krzysztof Czyrnia
(UKTS Sokół Orzesze)
30 9 21 30% 27:63
31. Jacek Stokłosa
(LUKS Węgierska Górka)
26 12 14 46% 26:34
32. Wacław Suchecki
(UKTS Sokół Orzesze)
26 10 16 38% 26:44
33. Janusz Friebe
(ULKTS Pszczyna)
30 13 17 43% 25:33
34. Rafał Gryga
(MKS II Czechowice Dziedzice)
28 12 16 43% 24:34
35. Jan Wróbel
(LUKS Węgierska Górka)
28 8 20 29% 24:60
36. Michał Skórski
(KS Mysław Mysłowice)
25 8 17 32% 22:47
37. Maciej Ciosmak
(KS Mysław Mysłowice)
28 8 20 29% 17:41
38. Jakub Tomiczek
(LUKS Węgierska Górka)
26 8 18 31% 16:38
39. Michał Siwiec
(LUKS Węgierska Górka)
22 6 16 27% 16:46
40. Bartłomiej Gala
(KTS III Sigmatom Gliwice)
30 5 25 17% 15:75
41. Tomasz Kałuża
(MKS II Czechowice Dziedzice)
24 5 19 21% 13:55
42. Arkadiusz Mugowski
(KS Mysław Mysłowice)
4 4 0 100% 12:0
43. Kamil Smołka
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
22 6 16 27% 12:34
44. Dawid Gala
(KTS III Sigmatom Gliwice)
28 4 24 14% 9:67
45. Oskar Paruch
(KTS III Sigmatom Gliwice)
12 4 8 33% 8:18
46. Oskar Sokołowski
(KTS III Sigmatom Gliwice)
24 4 20 17% 8:48
47. Mateusz Kaszuba
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
4 2 2 50% 6:5
48. Kamil Orszulak
(MKS II Czechowice Dziedzice)
6 3 3 50% 6:6
49. Viktor Molinskyi
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
21 3 18 14% 6:37
50. Kacper Tomaszewski
(UKTS Sokół Orzesze)
30 3 27 10% 6:54
51. Patryk Mrozek
(KS Naprzód Borucin)
2 2 0 100% 4:0
52. Paweł Piech
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
3 2 1 67% 4:2
53. Kamil Tomaszuk
(LITS Meble Anders Żywiec)
4 2 2 50% 4:6
54. Oliwier Sokołowski
(KTS III Sigmatom Gliwice)
8 2 6 25% 4:12
55. Dawid Jendrysik
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
8 2 6 25% 4:13
56. Wiktor Paruch
(KTS III Sigmatom Gliwice)
18 2 16 11% 4:32
57. Bartosz Pustołka
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
3 1 2 33% 2:4
58. Marek Tkocz
(UKTS Sokół Orzesze)
4 1 3 25% 2:6
59. Jarosław Kolekta
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
4 1 3 25% 2:6
60. Sebastian Juzek
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
6 1 5 17% 2:10
61. Bogusław Madej
(LUKS Węgierska Górka)
10 1 9 10% 2:18
62. Paweł Kurek
(KS Viret CMC Zawiercie)
12 1 11 8% 2:26
63. Adrian Pańczyk
(KS Viret CMC Zawiercie)
21 1 20 5% 2:43
64. Rafał Idaczyk
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
1 0 1 0% 0:2
65. Andrzej Ratka
(KS Mysław Mysłowice)
2 0 2 0% 0:4
66. Jakub Jęsiek
(MKS Skarbek Tarnowskie Góry)
2 0 2 0% 0:4
67. Jakub Glanowski
(KS Viret CMC Zawiercie)
2 0 2 0% 0:6
68. Oleksandr Muranov
(KS Mysław Mysłowice)
4 0 4 0% 0:8
69. Piotr Banach
(LKS Gwiazda Seger Skrzyszów)
8 0 8 0% 0:17