Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn (gr. III)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 13 26 106:24
2. AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice 13 23 84:46
3. KU AZS UJD Częstochowa 13 19 84:46
4. UKS Huragan Sosnowiec 13 16 81:49
5. SKS Unia Kalety 13 15 78:52
6. MCKS Czeladź 13 10 64:66
7. MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 13 9 56:74
8. UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza 13 6 39:91
9. UKS Ikar Mierzęcice 13 5 45:85
10. UKS Energia II Siewierz 13 1 13:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Kamil Mika
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
21 20 1 95% 20:1
2. Jakub Michalski
(MCKS Czeladź)
22 20 2 91% 20:2
3. Bartosz Sowa
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
26 20 6 77% 20:6
4. Marcin Łyp
(UKS Huragan Sosnowiec)
21 19 2 90% 19:2
5. Jakub Jęsiek
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
21 19 2 90% 19:2
6. Jakub Nowak
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
23 19 4 83% 19:4
7. Karol Jabłoński
(KU AZS UJD Częstochowa)
24 19 5 79% 19:5
8. Kamil Galicki
(SKS Unia Kalety)
20 18 2 90% 18:2
9. Paweł Adamus
(KU AZS UJD Częstochowa)
26 18 8 69% 18:8
10. Szymon Kot
(UKS Huragan Sosnowiec)
26 18 8 69% 18:8
11. Adam Malcherek
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
26 17 9 65% 17:9
12. Paweł Piech
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
17 14 3 82% 14:3
13. Mateusz Piech
(SKS Unia Kalety)
24 14 10 58% 14:10
14. Damian Fira
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
26 14 12 54% 14:12
15. Jakub Kaczmarek
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
19 13 6 68% 13:6
16. Krzysztof Pęciak
(MCKS Czeladź)
26 13 13 50% 13:13
17. Mariusz Grzesiczak
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
20 12 8 60% 12:8
18. Stanisław Szydło
(UKS Huragan Sosnowiec)
11 11 0 100% 11:0
19. Krystian Mnich
(SKS Unia Kalety)
16 11 5 69% 11:5
20. Mateusz Wydmuch
(KU AZS UJD Częstochowa)
17 11 6 65% 11:6
21. Grzegorz Gregarek
(SKS Unia Kalety)
20 11 9 55% 11:9
22. Karol Wydmuch
(KU AZS UJD Częstochowa)
15 10 5 67% 10:5
23. Sebastian Cieślik
(UKS Ikar Mierzęcice)
20 10 10 50% 10:10
24. Piotr Kaczyński
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
12 9 3 75% 9:3
25. Michał Guzik
(UKS Huragan Sosnowiec)
18 9 9 50% 9:9
26. Arkadiusz Wyparło
(MCKS Czeladź)
22 9 13 41% 9:13
27. Dariusz Parkitny
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
25 9 16 36% 9:16
28. Tomasz Nieszporek
(UKS Ikar Mierzęcice)
20 8 12 40% 8:12
29. Igor Szymański
(UKS Huragan Sosnowiec)
24 8 16 33% 8:16
30. Grzegorz Zimnik
(UKS Ikar Mierzęcice)
26 8 18 31% 8:18
31. Adrian Fabiś
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
8 7 1 88% 7:1
32. Piotr Mirek
(UKS Energia II Siewierz)
21 7 14 33% 7:14
33. Michał Dzięgiel
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
21 7 14 33% 7:14
34. Wojciech Domagała
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
26 7 19 27% 7:19
35. Szymon Gruca
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
7 6 1 86% 6:1
36. Tomasz Kocik
(UKS Ikar Mierzęcice)
11 6 5 55% 6:5
37. Marian Brunner
(SKS Unia Kalety)
16 6 10 38% 6:10
38. Artur Nawrot
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
21 6 15 29% 6:15
39. Jakub Skorupa
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
10 5 5 50% 5:5
40. Łukasz Wydmuch
(KU AZS UJD Częstochowa)
10 5 5 50% 5:5
41. Krzysztof Jonik
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
23 5 18 22% 5:18
42. Zbigniew Gruszka
(MCKS Czeladź)
14 4 10 29% 4:10
43. Krzysztof Kozieł
(UKS Ikar Mierzęcice)
17 4 13 24% 4:13
44. Eugeniusz Migdał
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
18 4 14 22% 4:14
45. Edward Kowal
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
22 4 18 18% 4:18
46. Bartosz Tomaszczyk
(KU AZS UJD Częstochowa)
4 3 1 75% 3:1
47. Rafał Idaczyk
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
7 3 4 43% 3:4
48. Antoni Jeż
(SKS Unia Kalety)
8 3 5 38% 3:5
49. Andrzej Skotnicki
(MCKS Czeladź)
20 3 17 15% 3:17
50. Rafał Broncel
(MKS Skarbek II Tarnowskie Góry)
2 2 0 100% 2:0
51. Radosław Tarapacz
(UKS Energia II Siewierz)
2 2 0 100% 2:0
52. Mateusz Lekstan
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
6 2 4 33% 2:4
53. Paweł Pięta
(KU AZS UJD Częstochowa)
7 2 5 29% 2:5
54. Karol Michalski
(UKS Ikar Mierzęcice)
9 2 7 22% 2:7
55. Daniel Woźniak
(KU AZS UJD Częstochowa)
1 1 0 100% 1:0
56. Michał Kumor
(UKS Energia II Siewierz)
2 1 1 50% 1:1
57. Adam Cypek
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
2 1 1 50% 1:1
58. Adrian Pietrzak
(UKS Energia II Siewierz)
25 1 24 4% 1:24
59. Bartłomiej Bereska
(UKS Ikar Mierzęcice)
1 0 1 0% 0:1
60. Mariusz Basiński
(MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie)
1 0 1 0% 0:1
61. Artur Jachym
(UKS Huragan Sosnowiec)
1 0 1 0% 0:1
62. Robert Bukowski
(AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice)
2 0 2 0% 0:2
63. Mariusz Baranowski
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
2 0 2 0% 0:2
64. Wioleta Witkowska-Krawczyk
(UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza)
2 0 2 0% 0:2
65. Zdzisław Pałęga
(UKS Energia II Siewierz)
3 0 3 0% 0:3
66. Filip Matonia
(UKS Huragan Sosnowiec)
3 0 3 0% 0:3
67. Mikołaj Mirek
(UKS Energia II Siewierz)
6 0 6 0% 0:6
68. Jan Mirek
(UKS Energia II Siewierz)
13 0 13 0% 0:13
69. Krzysztof Kaleta
(UKS Energia II Siewierz)
13 0 13 0% 0:13
70. Maksymilian Buła
(UKS Energia II Siewierz)
19 0 19 0% 0:19