Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Rafał Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
26 25 1 96% 25:1
2. Witold Nowakowski
(TRS Siła Ustroń)
24 23 1 96% 23:1
3. Michał Krutak
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
26 23 3 88% 23:3
4. Piotr Bolda
(ULKTS III Pszczyna)
23 22 1 96% 22:1
5. Grzegorz Macioł
(ULKTS III Pszczyna)
21 21 0 100% 21:0
6. Krystian Motyka
(TRS Siła Ustroń)
24 21 3 88% 21:3
7. Artur Białoń
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
26 20 6 77% 20:6
8. Dariusz Skrabka
(TRS Siła Ustroń)
20 17 3 85% 17:3
9. Wojciech Ormaniec
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
24 17 7 71% 17:7
10. Adrian Wiecheć
(TRS Siła Ustroń)
17 16 1 94% 16:1
11. Ryszard Małysiak
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
26 14 12 54% 14:12
12. Mariusz Duraj
(ULKTS III Pszczyna)
13 12 1 92% 12:1
13. Tadeusz Ryguła
(ULKTS III Pszczyna)
14 12 2 86% 12:2
14. Łukasz Góra
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
19 12 7 63% 12:7
15. Łukasz Pomiećko
(Fundacja Talent II Cieszyn)
14 11 3 79% 11:3
16. Klaudiusz Wiecheć
(Fundacja Talent II Cieszyn)
18 11 7 61% 11:7
17. Piotr Kolonko
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
21 11 10 52% 11:10
18. Andrzej Bujok
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
22 11 11 50% 11:11
19. Wacław Stec
(ULKTS III Pszczyna)
14 10 4 71% 10:4
20. Andrzej Sanetra
(LITS Meble Anders III Żywiec)
20 10 10 50% 10:10
21. Karol Jasek
(LUKS II Węgierska Górka)
26 10 16 38% 10:16
22. Dariusz Rypień
(LITS Meble Anders III Żywiec)
26 10 16 38% 10:16
23. Robert Kalisz
(Fundacja Talent II Cieszyn)
15 9 6 60% 9:6
24. Arkadiusz Krajewski
(Fundacja Talent II Cieszyn)
16 9 7 56% 9:7
25. Grzegorz Pieronek
(LITS Meble Anders III Żywiec)
20 9 11 45% 9:11
26. Dominik Radomski
(LUKS II Węgierska Górka)
24 9 15 38% 9:15
27. Krzysztof Lewczak
(ULKTS III Pszczyna)
8 8 0 100% 8:0
28. Marcin Cieślar
(Fundacja Talent II Cieszyn)
9 8 1 89% 8:1
29. Wacław Bąk
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
26 8 18 31% 8:18
30. Jerzy Schreiber
(LITS Meble Anders III Żywiec)
10 7 3 70% 7:3
31. Volodymyr Melnychuk
(Fundacja Talent II Cieszyn)
10 7 3 70% 7:3
32. Daniel Czyż
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
13 7 6 54% 7:6
33. Paweł Płowucha
(LUKS II Węgierska Górka)
21 7 14 33% 7:14
34. Sebastian Góra
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
23 7 16 30% 7:16
35. Jerzy Wojnar
(Fundacja Talent II Cieszyn)
7 6 1 86% 6:1
36. Zbigniew Suchodolski
(ULKTS III Pszczyna)
9 6 3 67% 6:3
37. Marek Legierski
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
15 6 9 40% 6:9
38. Michał Mrowca
(TRS Siła Ustroń)
9 5 4 56% 5:4
39. Tadeusz Stopka
(LUKS II Węgierska Górka)
15 5 10 33% 5:10
40. Andrzej Wrzeciono
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
16 5 11 31% 5:11
41. Radosław Seklecki
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
21 5 16 24% 5:16
42. Michał Zuziak
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
26 5 21 19% 5:21
43. Bronisław Lazar
(TRS Siła Ustroń)
4 4 0 100% 4:0
44. Andrzej Siedlaczek
(TRS Siła Ustroń)
6 4 2 67% 4:2
45. Adrian Machej
(Fundacja Talent II Cieszyn)
6 4 2 67% 4:2
46. Magda Byrtek
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
24 4 20 17% 4:20
47. Sebastian Podgórski
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
5 3 2 60% 3:2
48. Tomasz Wałga
(Fundacja Talent II Cieszyn)
6 3 3 50% 3:3
49. Andrzej Mrowiec
(TKKF Gronicek I Jeleśnia)
10 3 7 30% 3:7
50. Andrzej Minge
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
16 3 13 19% 3:13
51. Krzysztof Łoboz
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
24 3 21 13% 3:21
52. Bogusław Surma
(ULKTS III Pszczyna)
2 2 0 100% 2:0
53. Andrzej Kubies
(LUKS II Węgierska Górka)
3 2 1 67% 2:1
54. Mateusz Winnicki
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
20 2 18 10% 2:18
55. Roman Podżorski
(IS Wiślańska Jedynka Wisła)
1 1 0 100% 1:0
56. Marta Szatanik
(LUKS II Węgierska Górka)
4 1 3 25% 1:3
57. Hanna Kufel
(LITS Meble Anders III Żywiec)
6 1 5 17% 1:5
58. Aleksander Kasiński
(LUKS II Węgierska Górka)
9 1 8 11% 1:8
59. Szymon Smoczyński
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
22 1 21 5% 1:21
60. Jan Mizia
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
24 1 23 4% 1:23
61. Bartosz Szlaur
(Fundacja Talent II Cieszyn)
1 0 1 0% 0:1
62. Maja Grusiecka
(Fundacja Talent II Cieszyn)
2 0 2 0% 0:2
63. Wojciech Domagała
(LITS Meble Anders III Żywiec)
2 0 2 0% 0:2
64. Bartłomiej Kastelik
(PKS Olimpijczyk Gilowice)
2 0 2 0% 0:2
65. Łukasz Ławnik
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
2 0 2 0% 0:2
66. Mateusz Jasek
(LUKS II Węgierska Górka)
2 0 2 0% 0:2
67. Tomasz Mika
(LITS Meble Anders III Żywiec)
4 0 4 0% 0:4
68. Krzysztof Żyrek
(TKKF Gronicek II Jeleśnia)
6 0 6 0% 0:6
69. Aleksander Grzesiek
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
10 0 10 0% 0:10
70. Oliwier Hladky
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
10 0 10 0% 0:10
71. Dominik Greń
(LKS Lesznianka III Leszna Górna)
14 0 14 0% 0:14
72. Zuzanna Kulińska
(LITS Meble Anders III Żywiec)
16 0 16 0% 0:16