Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS Lider Piece 16 30 125:35
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 16 28 112:48
3. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 16 24 111:49
4. MUKS Czerwionka 16 18 84:76
5. GKS Gwarek II Ornontowice 15 13 79:71
6. KS TTT Tajfun Tychy 15 12 69:81
7. LKS Wilki II Wilcza 15 7 48:102
8. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 16 5 34:126
9. STS II Żernica 15 3 38:112

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Tadeusz Budzyn
(MUKS Czerwionka)
31 25 6 81% 25:6
2. Rafał Grzenik
(GUKS Lider Piece)
28 24 4 86% 24:4
3. Paweł Falkus
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
30 23 7 77% 23:7
4. Maciej Krawczyk
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
32 23 9 72% 23:9
5. Dariusz Kubin
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
26 22 4 85% 22:4
6. Andrzej Dębiński
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
30 22 8 73% 22:8
7. Przemysław Stokłosa
(MUKS Czerwionka)
32 21 11 66% 21:11
8. Szymon Piecowski
(GUKS Lider Piece)
28 20 8 71% 20:8
9. Grzegorz Kania
(GKS Gwarek II Ornontowice)
30 20 10 67% 20:10
10. Paweł Mysz
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
22 19 3 86% 19:3
11. Piotr Biskup
(LKS Wilki II Wilcza)
30 19 11 63% 19:11
12. Krzysztof Grab
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
27 17 10 63% 17:10
13. Marcin Golda
(GUKS Lider Piece)
17 16 1 94% 16:1
14. Marcin Goldyka
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
21 16 5 76% 16:5
15. Bolesław Maszka
(GKS Gwarek II Ornontowice)
30 16 14 53% 16:14
16. Kamil Nowara
(STS II Żernica)
26 14 12 54% 14:12
17. Marcin Klama
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
17 12 5 71% 12:5
18. Andrzej Podsiadły
(KS TTT Tajfun Tychy)
18 12 6 67% 12:6
19. Dawid Czyż
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
22 12 10 55% 12:10
20. Janusz Wendlocha
(MUKS Czerwionka)
28 12 16 43% 12:16
21. Marcin Drozdowski
(LKS Wilki II Wilcza)
30 12 18 40% 12:18
22. Adam Piwko
(GKS Gwarek II Ornontowice)
26 11 15 42% 11:15
23. Marek Pojda
(GKS Gwarek II Ornontowice)
23 10 13 43% 10:13
24. Dariusz Knesz
(GUKS Lider Piece)
11 9 2 82% 9:2
25. Krzysztof Knesz
(GUKS Lider Piece)
11 9 2 82% 9:2
26. Mariusz Ogon
(GUKS Lider Piece)
11 9 2 82% 9:2
27. Jerzy Wrzód
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
21 9 12 43% 9:12
28. Marek Gładysz
(STS II Żernica)
26 8 18 31% 8:18
29. Edward Kubica
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
30 8 22 27% 8:22
30. Dariusz Filak
(KS TTT Tajfun Tychy)
8 7 1 88% 7:1
31. Sebastian Janosz
(KS TTT Tajfun Tychy)
14 7 7 50% 7:7
32. Andrzej Braksator
(KS TTT Tajfun Tychy)
15 7 8 47% 7:8
33. Dariusz Nowak
(KS TTT Tajfun Tychy)
18 7 11 39% 7:11
34. Tomasz Sorek
(KS TTT Tajfun Tychy)
14 6 8 43% 6:8
35. Mirosław Gągola
(STS II Żernica)
18 6 12 33% 6:12
36. Bogumił Pietrzak
(LKS Wilki II Wilcza)
7 5 2 71% 5:2
37. Andrzej Kowol
(KS TTT Tajfun Tychy)
8 5 3 63% 5:3
38. Dariusz Gaszka
(GUKS Lider Piece)
15 5 10 33% 5:10
39. Dawid Kotwica
(GUKS Lider Piece)
4 4 0 100% 4:0
40. Henryk Kret
(KS TTT Tajfun Tychy)
14 4 10 29% 4:10
41. Zbigniew Kubica
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
31 4 27 13% 4:27
42. Jarosław Rolak
(GUKS Lider Piece)
3 3 0 100% 3:0
43. Krzysztof Pawłowski
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
3 3 0 100% 3:0
44. Łukasz Szatny
(MUKS Czerwionka)
4 3 1 75% 3:1
45. Marek Szafraniec
(KS TTT Tajfun Tychy)
12 3 9 25% 3:9
46. Dariusz Królikowski
(MUKS Czerwionka)
17 3 14 18% 3:14
47. Roman Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
22 3 19 14% 3:19
48. Dariusz Gołyś
(LKS Wilki II Wilcza)
22 3 19 14% 3:19
49. Mateusz Kalinowski
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
2 2 0 100% 2:0
50. Tadeusz Bilgoń
(GKS Gwarek II Ornontowice)
2 2 0 100% 2:0
51. Stanisław Sójka
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
2 2 0 100% 2:0
52. Gregor Trawinski
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
3 2 1 67% 2:1
53. Mirosław Mazur
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
3 2 1 67% 2:1
54. Paweł Dubec
(STS II Żernica)
4 2 2 50% 2:2
55. Tomasz Bachul
(GKS Gwarek II Ornontowice)
8 2 6 25% 2:6
56. Sebastian Głombica
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
25 2 23 8% 2:23
57. Tomasz Kondziołka
(GKS Gwarek II Ornontowice)
1 1 0 100% 1:0
58. Marek Lubera
(LKS Wilki II Wilcza)
4 1 3 25% 1:3
59. Bronisław Depta
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
5 1 4 20% 1:4
60. Robert Sikora
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
7 1 6 14% 1:6
61. Kacper Znyk
(MUKS Czerwionka)
9 1 8 11% 1:8
62. Bartosz Waduła
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
11 1 10 9% 1:10
63. Michał Zajonc
(STS II Żernica)
14 1 13 7% 1:13
64. Rajnard Dyrszka
(STS II Żernica)
5 0 5 0% 0:5
65. Janusz Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
6 0 6 0% 0:6
66. Piotr Kołodziejak
(MUKS Czerwionka)
7 0 7 0% 0:7
67. Jakub Micał
(STS II Żernica)
11 0 11 0% 0:11
68. Bogusław Kijewski
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
14 0 14 0% 0:14
69. Krzysztof Wojciechowski
(STS II Żernica)
16 0 16 0% 0:16