Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. II)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Ogniwo II Rogoźna Żory 12 21 92:28
2. MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska 11 20 80:30
3. GUKS Lider Piece 10 18 77:23
4. MUKS Czerwionka 11 15 63:47
5. GKS Gwarek II Ornontowice 12 9 58:62
6. KS TTT Tajfun Tychy 11 8 47:63
7. TKKF Relaks II Wodzisław Śląski 11 4 25:85
8. LKS Wilki II Wilcza 11 3 31:79
9. STS II Żernica 11 2 27:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Maciej Krawczyk
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
24 20 4 83% 20:4
2. Paweł Falkus
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
22 19 3 86% 19:3
3. Rafał Grzenik
(GUKS Lider Piece)
20 18 2 90% 18:2
4. Tadeusz Budzyn
(MUKS Czerwionka)
21 18 3 86% 18:3
5. Paweł Mysz
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
18 17 1 94% 17:1
6. Dariusz Kubin
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
17 16 1 94% 16:1
7. Przemysław Stokłosa
(MUKS Czerwionka)
22 16 6 73% 16:6
8. Andrzej Dębiński
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
22 16 6 73% 16:6
9. Grzegorz Kania
(GKS Gwarek II Ornontowice)
24 16 8 67% 16:8
10. Marcin Goldyka
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
19 14 5 74% 14:5
11. Piotr Biskup
(LKS Wilki II Wilcza)
22 14 8 64% 14:8
12. Krzysztof Grab
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
19 12 7 63% 12:7
13. Bolesław Maszka
(GKS Gwarek II Ornontowice)
24 12 12 50% 12:12
14. Marcin Golda
(GUKS Lider Piece)
11 11 0 100% 11:0
15. Dawid Czyż
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
17 11 6 65% 11:6
16. Szymon Piecowski
(GUKS Lider Piece)
18 11 7 61% 11:7
17. Kamil Nowara
(STS II Żernica)
20 10 10 50% 10:10
18. Janusz Wendlocha
(MUKS Czerwionka)
22 10 12 45% 10:12
19. Mariusz Ogon
(GUKS Lider Piece)
10 9 1 90% 9:1
20. Marcin Klama
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
11 8 3 73% 8:3
21. Andrzej Podsiadły
(KS TTT Tajfun Tychy)
14 8 6 57% 8:6
22. Dariusz Knesz
(GUKS Lider Piece)
8 7 1 88% 7:1
23. Sebastian Janosz
(KS TTT Tajfun Tychy)
14 7 7 50% 7:7
24. Marcin Drozdowski
(LKS Wilki II Wilcza)
22 7 15 32% 7:15
25. Jerzy Wrzód
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
11 6 5 55% 6:5
26. Marek Pojda
(GKS Gwarek II Ornontowice)
17 6 11 35% 6:11
27. Adam Piwko
(GKS Gwarek II Ornontowice)
20 6 14 30% 6:14
28. Dariusz Filak
(KS TTT Tajfun Tychy)
6 5 1 83% 5:1
29. Andrzej Kowol
(KS TTT Tajfun Tychy)
8 5 3 63% 5:3
30. Dariusz Nowak
(KS TTT Tajfun Tychy)
14 5 9 36% 5:9
31. Marek Gładysz
(STS II Żernica)
18 5 13 28% 5:13
32. Edward Kubica
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
21 5 16 24% 5:16
33. Mirosław Gągola
(STS II Żernica)
12 4 8 33% 4:8
34. Zbigniew Kubica
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
21 4 17 19% 4:17
35. Łukasz Szatny
(MUKS Czerwionka)
4 3 1 75% 3:1
36. Bogumił Pietrzak
(LKS Wilki II Wilcza)
5 3 2 60% 3:2
37. Tomasz Sorek
(KS TTT Tajfun Tychy)
8 3 5 38% 3:5
38. Andrzej Braksator
(KS TTT Tajfun Tychy)
8 3 5 38% 3:5
39. Henryk Kret
(KS TTT Tajfun Tychy)
12 3 9 25% 3:9
40. Tadeusz Bilgoń
(GKS Gwarek II Ornontowice)
2 2 0 100% 2:0
41. Mateusz Kalinowski
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
2 2 0 100% 2:0
42. Mirosław Mazur
(KS Ogniwo II Rogoźna Żory)
3 2 1 67% 2:1
43. Paweł Dubec
(STS II Żernica)
4 2 2 50% 2:2
44. Krzysztof Knesz
(GUKS Lider Piece)
4 2 2 50% 2:2
45. Tomasz Bachul
(GKS Gwarek II Ornontowice)
8 2 6 25% 2:6
46. Dariusz Gaszka
(GUKS Lider Piece)
9 2 7 22% 2:7
47. Sebastian Głombica
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
15 2 13 13% 2:13
48. Roman Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
15 2 13 13% 2:13
49. Dariusz Gołyś
(LKS Wilki II Wilcza)
16 2 14 13% 2:14
50. Tomasz Kondziołka
(GKS Gwarek II Ornontowice)
1 1 0 100% 1:0
51. Bronisław Depta
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
3 1 2 33% 1:2
52. Marek Szafraniec
(KS TTT Tajfun Tychy)
4 1 3 25% 1:3
53. Marek Lubera
(LKS Wilki II Wilcza)
4 1 3 25% 1:3
54. Robert Sikora
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
7 1 6 14% 1:6
55. Dariusz Królikowski
(MUKS Czerwionka)
10 1 9 10% 1:9
56. Michał Zajonc
(STS II Żernica)
12 1 11 8% 1:11
57. Kacper Znyk
(MUKS Czerwionka)
2 0 2 0% 0:2
58. Janusz Wymysło
(LKS Wilki II Wilcza)
4 0 4 0% 0:4
59. Rajnard Dyrszka
(STS II Żernica)
5 0 5 0% 0:5
60. Bartosz Waduła
(MKS Tajfun II Kuźnia Raciborska)
7 0 7 0% 0:7
61. Piotr Kołodziejak
(MUKS Czerwionka)
7 0 7 0% 0:7
62. Jakub Micał
(STS II Żernica)
8 0 8 0% 0:8
63. Krzysztof Wojciechowski
(STS II Żernica)
9 0 9 0% 0:9
64. Bogusław Kijewski
(TKKF Relaks II Wodzisław Śląski)
13 0 13 0% 0:13