Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. IV)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Mikołów 10 20 87:13
2. LKS Naprzód Świbie 11 20 88:22
3. ULKS Pławniowice 10 15 58:42
4. LKS Strażak III Mikołów 11 10 56:54
5. ATS Ligota Łabędzka 9 7 34:56
6. UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 11 6 43:67
7. KTS VII Gliwice 9 1 17:73
8. KTS VIII Gliwice 9 1 17:73

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Mariusz Kotyrba
(LKS Naprzód Świbie)
22 19 3 86% 19:3
2. Sandra Stanisławska
(LKS Strażak II Mikołów)
18 17 1 94% 17:1
3. Michał Burszka
(LKS Strażak II Mikołów)
19 17 2 89% 17:2
4. Piotr Kożuszek
(LKS Naprzód Świbie)
22 17 5 77% 17:5
5. Adrian Rząsa
(LKS Strażak III Mikołów)
22 15 7 68% 15:7
6. Patryk Gatner
(LKS Strażak III Mikołów)
22 15 7 68% 15:7
7. Łukasz Noglik
(LKS Strażak II Mikołów)
15 14 1 93% 14:1
8. Łukasz Wróbel
(ULKS Pławniowice)
19 14 5 74% 14:5
9. Henryk Szymański
(ULKS Pławniowice)
20 14 6 70% 14:6
10. Piotr Rokita
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
22 13 9 59% 13:9
11. Andrzej Adamczyk
(LKS Strażak II Mikołów)
13 12 1 92% 12:1
12. Iwona Ogońska
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
22 12 10 55% 12:10
13. Jakub Arbaszewski
(ULKS Pławniowice)
12 11 1 92% 11:1
14. Marcin Gdynia
(LKS Naprzód Świbie)
14 11 3 79% 11:3
15. Lucjan Szczurek
(LKS Naprzód Świbie)
12 9 3 75% 9:3
16. Jerzy Bacik
(ATS Ligota Łabędzka)
18 9 9 50% 9:9
17. Agata Kucharczyk
(LKS Strażak III Mikołów)
20 9 11 45% 9:11
18. Adam Kopyto
(LKS Naprzód Świbie)
13 8 5 62% 8:5
19. Zdzisław Blicharz
(ATS Ligota Łabędzka)
17 8 9 47% 8:9
20. Jacek Prusaczyk
(ATS Ligota Łabędzka)
16 7 9 44% 7:9
21. Mateusz Gazda
(LKS Strażak III Mikołów)
22 7 15 32% 7:15
22. Roman Termin
(LKS Strażak II Mikołów)
8 6 2 75% 6:2
23. Adam Knapik
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
16 6 10 38% 6:10
24. Grzegorz Fornal
(KTS VIII Gliwice)
14 5 9 36% 5:9
25. Marcin Jaskulski
(KTS VIII Gliwice)
16 5 11 31% 5:11
26. Edward Wojciechowski
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
22 5 17 23% 5:17
27. Mirosław Kapica
(LKS Strażak II Mikołów)
5 4 1 80% 4:1
28. Leszek Pięta
(ULKS Pławniowice)
9 4 5 44% 4:5
29. Piotr Klencz
(LKS Naprzód Świbie)
3 3 0 100% 3:0
30. Julian Szulchan
(KTS VII Gliwice)
9 3 6 33% 3:6
31. Adam Borek
(KTS VIII Gliwice)
12 3 9 25% 3:9
32. Sylwester Ura
(KTS VII Gliwice)
14 3 11 21% 3:11
33. Tymoteusz Drozd
(ATS Ligota Łabędzka)
16 3 13 19% 3:13
34. Marcin Machał
(KTS VII Gliwice)
18 3 15 17% 3:15
35. Rafał Ptok
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
2 2 0 100% 2:0
36. Marian Hibszer
(KTS VIII Gliwice)
14 2 12 14% 2:12
37. Krzysztof Kroker
(KTS VII Gliwice)
17 2 15 12% 2:15
38. Łukasz Szymański
(ULKS Pławniowice)
7 1 6 14% 1:6
39. Paweł Lisok
(ULKS Pławniowice)
9 1 8 11% 1:8
40. Antoni Kulczycki
(KTS VII Gliwice)
10 1 9 10% 1:9
41. Karol Jaworski
(LKS Strażak II Mikołów)
1 0 1 0% 0:1
42. Jakub Kurpas
(LKS Strażak II Mikołów)
1 0 1 0% 0:1
43. Robert Ogłaza
(KTS VII Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
44. Roman Waloszek
(LKS Naprzód Świbie)
2 0 2 0% 0:2
45. Marcel Ura
(KTS VII Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
46. Damian Rakowski
(KTS VIII Gliwice)
2 0 2 0% 0:2
47. Ryszard Kaczmarek
(LKS Strażak III Mikołów)
2 0 2 0% 0:2
48. Adam Szyndzielorz
(UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze)
4 0 4 0% 0:4
49. Marcin Lisok
(ULKS Pławniowice)
4 0 4 0% 0:4
50. Sławomir Pietek
(ATS Ligota Łabędzka)
5 0 5 0% 0:5
51. Łukasz Stopka
(KTS VIII Gliwice)
14 0 14 0% 0:14