Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Karol
Kufel
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 sierpnia 2008 r.
2017/2018:
18
Występy
3
Zwycięstwa
15
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Kolonko Piotr - Kufel Karol 2 3:0 (walkower)
4 Kufel Karol - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (2:11, 4:11, 3:11)
7 Krzywda Daniel - Kufel Karol 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:6)
7 Kufel Tadeusz - Kufel Karol 1 3:1 (4:11, 11:5, 11:6, 11:7)
8 Kufel Karol - Wziątek Kazimierz 1 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 2:11)
9 Sztuka Jacek - Kufel Karol 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7.)
9 Balcar Jacek - Kufel Karol 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:6.)
11 Polok Paweł - Kufel Karol 1 3:0 (11:0, 11:2, 11:5)
11 Szary Piotr - Kufel Karol 1 0:3 (7:11, 4:11, 2:11)
12 Pióro Piotr - Kufel Karol 2 1:3 (11:9,8:11,9:11,7:11)
12 Joniec Jerzy - Kufel Karol 2 3:0 (11:611:8,11:6)
14 Kufel Karol - Waliczek Dawid 1 1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 7:11)
14 Kufel Karol - Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (7:11, 10:12, 10:12)
16 Chmielniak Konrad - Kufel Karol 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
17 Kufel Karol - Minge Andrzej 1 0:3 (2:11, 8:11, 4:11)
17 Kufel Karol - Seklecki Radosław 1 0:3 (9:11, 10:12, 4:11)
18 Kufel Karol - Balcar Jacek 1 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 11:13, 11:9)
18 Kufel Karol - Sztuka Jacek 1 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr - Gniadek Michał / Kufel Karol 2 3:0 (walkower)
4 Gniadek Michał / Kufel Karol - Polok Paweł / Gawlas Mateusz 1 0:3 (4:11, 4:11, 6:11)
7 Waliczek Dawid / Krzywda Daniel - Szymik Dawid / Kufel Karol 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9 )
8 Kufel Karol / Szymik Dawid - Łosiniecki Jan / Jędras Andrzej 1 0:3 (7:11,7:11, 8:11)
11 Gawlas Michał / Then Olaf - Kufel Karol / Sudoł Amanda 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:6)
12 Joniec Jerzy / Łosiniecki Jan - Sudoł Amanda / Kufel Karol 2 0:3 (9:11,10:12,8:11)
14 Kufel Karol / Schreiber Jerzy - Budzyński Henryk / Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (4:11, 9:11, 5:11)
16 Kozubek Filip / Rucka Celina - Schreiber Jerzy / Kufel Karol 1 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:7)
17 Kufel Karol / Schreiber Jerzy - Bujok Andrzej / Czyż Daniel 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 9:11)
18 Kufel Karol / Szymik Dawid - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)