Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Mika
LITS Meble Anders III Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 lutego 1989 r.
2017/2018:
19
Występy
3
Zwycięstwa
16
Porażki
15.79%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Mika Tomasz - Lorc Mateusz 2 0:3 (10:12, 4:11, 4:11)
2 Mika Tomasz - Bałoń Robert 2 0:3 (6:11, 4:11, 4:11)
3 Ormaniec Wojciech - Mika Tomasz 2 3:0 (walkower)
3 Kolonko Piotr - Mika Tomasz 2 3:0 (walkower)
4 Mika Tomasz - Polok Paweł 1 0:3 (11:13, 4:11, 12:14)
4 Mika Tomasz - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (10:12, 6:11, 9:11)
5 Minge Andrzej - Mika Tomasz 1 3:1 (11:3, 12:14, 11:0, 11:6)
5 Podżorski Roman - Mika Tomasz 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:9, 11:9, 9:11.)
6 Mika Tomasz - Kozubek Filip 1 3:1 (11:7, 11:5, 12:14, 11:8)
6 Mika Tomasz - Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (11:8, 1:11, 11:13, 7:11)
7 Waliczek Dawid - Mika Tomasz 1 3:2 (6:11, 7:11, 12:10, 11:9, 11:7 )
7 Budzyński Henryk - Mika Tomasz 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:8)
8 Mika Tomasz - Jędras Andrzej 1 0:3 (5:11, 2:11, 10:12)
9 Sztuka Jacek - Mika Tomasz 1 3:0 (14:12, 11:7, 11:7.)
9 Balcar Jacek - Mika Tomasz 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 12:10.)
13 Mika Tomasz - Ormaniec Marian 1 0:3 (9:11, 9:11, 10:12)
13 Mika Tomasz - Kolonko Piotr 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)
17 Mika Tomasz - Seklecki Radosław 1 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 15:13)
17 Mika Tomasz - Minge Andrzej 1 2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:9, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Schreiber Jerzy / Mika Tomasz - Cieślar Marcin / Bałoń Robert 1 2:3 (9:11, 7:11, 11:6, 11:9, 6:11)
3 Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz - Mika Tomasz / 1 3:0 (walkower)
4 Gajewski Adam / Mika Tomasz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
5 Minge Andrzej / Podżorski Roman - Mika Tomasz / Schreiber Jerzy 1 0:3 (7:11, 8:11, 11:13.)
6 Schreiber Jerzy / Mika Tomasz - Rucka Celina / Kozubek Filip 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:2)
7 Budzyński Henryk / Kufel Tadeusz - Schreiber Jerzy / Mika Tomasz 1 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:8, 11:6)
9 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Gajewski Adam / Mika Tomasz 1 3:0 (11:8, 14:12, 11:6.)
13 Mika Tomasz / Schreiber Jerzy - Ormaniec Wojciech / Małysiak Ryszard 1 1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 8:11)
17 Gajewski Adam / Mika Tomasz - Seklecki Radosław / Minge Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)