Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Ramenda
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 czerwca 1970 r.
2017/2018:
24
Występy
22
Zwycięstwa
2
Porażki
91.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof - Waliczek Dawid 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:4)
2 Joniec Jerzy - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (8:11,7:11,8:11)
3 Ramenda Krzysztof - Sztuka Jacek 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:5)
3 Ramenda Krzysztof - Jahn Artur 1 3:1 (11:13, 11:8, 12:10, 14:12)
4 Kufel Karol - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (2:11, 4:11, 3:11)
4 Mika Tomasz - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (10:12, 6:11, 9:11)
2 Pióro Piotr - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (8:11, 7:11, 6:11, )
6 Kolonko Piotr - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
6 Ormaniec Wojciech - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
5 Ramenda Krzysztof - Bałoń Robert 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
5 Ramenda Krzysztof - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:5)
8 Ramenda Krzysztof - Brak Sławomir 2 3:1 (11:13, 13:11, 11:8, 11:9)
9 Rucka Celina - Ramenda Krzysztof 2 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
9 Krajewski Arkadiusz - Ramenda Krzysztof 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 6:11)
13 Ramenda Krzysztof - Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:2)
13 Ramenda Krzysztof - Pióro Piotr 1 3:0 (11;:6, 11:8,11:6)
14 Bujok Andrzej - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (9:11, 5:11, 2:11.)
14 Czyż Daniel - Ramenda Krzysztof 1 1:3 ( 5:11, 11:8, 7:11, 4:11)
15 Ramenda Krzysztof - Ormaniec Wojciech 1 2:3 (11:6, 10:12, 2:11, 11:9, 9:11)
15 Ramenda Krzysztof - Małysiak Ryszard 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:2)
17 Kuś Aleksander - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (5/11,4/11,5/11)
17 Szczęsnowicz Piotr - Ramenda Krzysztof 1 3:0 (11/7,11/8,13/11)
18 Cieślar Marcin - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11.)
18 Siedlaczek Andrzej - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 5:11, 3:11.)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Krzywda Daniel / Waliczek Dawid 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
2 Łosiniecki Jan / Jędras Andrzej - Ramenda Krzysztof / Puda Piotr 2 0:3 (8:11, 9:11, 8:11, )
3 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:0 (11:3, 11:5, 13:11)
4 Gajewski Adam / Mika Tomasz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
5 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:4)
6 Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 1:3 (11:6, 3:11, 10:12, 7:11)
8 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Minge Andrzej / Legierski Marek 1 3:0 (11:6, 11:7, !!:2)
9 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 2 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 6:11, 7:11)
11 Polok Paweł / Ramenda Krzysztof - Gajewski Adam / Szymik Dawid 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:4)
12 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (4:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:5)
13 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Mały-Wieczorek Klaudiusz / Pióro Piotr 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
14 Brak Sławomir / Seklecki Radosław - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11.)
15 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Ormaniec Wojciech / Małysiak Ryszard 1 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
17 Waliczek Dawid / Kuś Aleksander - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (4/11,8/11,9/11)
18 Cieślar Marcin / Bałoń Robert - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7.)