Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sławomir
Brak
UKS Wisła Wiślanie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 marca 1982 r.
2017/2018:
24
Występy
20
Zwycięstwa
4
Porażki
83.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brak Sławomir - Kurek Kamil 1 3:2 (4:11, 2:11, 11:3, 11:5, 11:5)
1 Brak Sławomir - Rucka Celina 1 3:0 (11:5, 14:12, 11:5)
2 Szczęsnowicz Piotr - Brak Sławomir 1 3:1 (6/11,11/8,11/6,11/7)
2 Krzywda Daniel - Brak Sławomir 1 0:3 (7/11,4/11,5/11)
4 Jahn Artur - Brak Sławomir 2 2:3 (11:9, 11:5, 9:11, 7:11, 4:11.)
4 Balcar Jacek - Brak Sławomir 2 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 9:11, 9:11.)
6 Siedlaczek Andrzej - Brak Sławomir 1 0:3 (6:11, 5:11, 6:11.)
6 Bałoń Robert - Brak Sławomir 1 1:3 (11:4, 8:11, 5:11, 8:11)
7 Brak Sławomir - Kanik Grzegorz 1 3:0 (11:9, 11:4, 12:10.)
7 Brak Sławomir - Ormaniec Wojciech 1 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:8.)
8 Ramenda Krzysztof - Brak Sławomir 2 3:1 (11:13, 13:11, 11:8, 11:9)
8 Then Olaf - Brak Sławomir 1 3:0 ( (6:11, 12:10, 11:0, ))
10 Ormaniec Wojciech - Brak Sławomir 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:8, 10:12)
10 Ormaniec Marian - Brak Sławomir 1 0:3 (8:11, 12:14, 5:11)
13 Rucka Celina - Brak Sławomir 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
13 Chmielniak Konrad - Brak Sławomir 1 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
14 Brak Sławomir - Puda Piotr 1 0:3 (5:11, 7:11, 9:11.)
14 Brak Sławomir - Then Olaf 1 3:1 ( (8:11, 11:5, 11:6, 12:10.))
15 Brak Sławomir - Kuraś Daniel 1 3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:4.)
15 Brak Sławomir - Jahn Artur 1 3:2 (9:11, 11:3, 7:11, 11:3, 11:8.)
16 Brak Sławomir - Cieślar Marcin 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:9, 11:7.)
16 Brak Sławomir - Siedlaczek Andrzej 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:9.)
18 Łosiniecki Jan - Brak Sławomir 1 1:3 (11;6,6:11,8:11,9:11)
18 Joniec Jerzy - Brak Sławomir 1 1:3 (8:11,7:11,11:8,6:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brak Sławomir / Bujok Andrzej - Rucka Celina / Kozubek Filip 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:7 )
2 Kuś Aleksander / Krzywda Daniel - Brak Sławomir / Bujok Andrzej 1 3:2 (11/9,11/8,5/11,10/12,11/8)
4 Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur - Brak Sławomir / Podżorski Roman 2 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:7.)
6 Lorc Mateusz / Siedlaczek Andrzej - Brak Sławomir / Legierski Marek 1 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:6, 11:7)
7 Brak Sławomir / Legierski Marek - Kolonko Piotr / Małysiak Ryszard 2 1:3 (8:11, 11:5, 5:11, 6:11.)
8 Then Olaf / Gawlas Michał - Czyż Daniel / Brak Sławomir 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
10 Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr - Brak Sławomir / Minge Andrzej 1 2:3 (11:9, 11:7, 8:11, 9:11, 9:11)
13 Kozubek Filip / Rucka Celina - Brak Sławomir / Seklecki Radosław 1 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:5, 2:11)
14 Brak Sławomir / Seklecki Radosław - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11.)
15 Brak Sławomir / Minge Andrzej - Sztuka Jacek / Kuraś Daniel 2 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:8, 6:11.)